Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Pogoda Paskudna bleee

Ja skurczy narazie nie mam

Jęśli chodzi o nocne wstawanie to ja tak ze 3 razy wstaje 🤢

Tak jak miałam wczesniej przeczucie ze urodze z tydzien wczesniej to teraz mi sie zdaje ze jednak przenosze i czerwiec mnie zastanie a wy juz dawno pooo bedziecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i nie będę jeszcze rodzić 🙂 Ania jeszcze wysoko 😉 rozmiarowo jest idealna jak na swój wiek 😁 😁 😁
teraz idę z Bartkiem do lekarza bo kaszle go od przed świat, tydzień temu we wtorek byłam u lekarza i dostał baktrim i syropy ale nic nie pomaga jak dostanie napad kaszlu to aż lży mu lecą 😞 😞 😞 coś boje się ze to krtań i musi być mocniejszy antybiotyk 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super Ela, posiedzisz z nami jeszcze trochę na forum 😁
Chociaż to nigdy nie wiadomo..
Ja mogę rodzić nawet 1.05 byle to już maj był 😉 A tak naprawdę to chcę dotrwać do czwartku do wizyty u gin, ostatniej już chyba 😜 I USG może podpowie ile klocek będzie mógł ważyć przy porodzie bo z Bartkiem to była niewiadoma 😜 A Ania ile waży teraz Elu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po wizycie. I znowu wieści takie sobie. Mam brać wapno, bo mi spadło. Do tego w piatek ide na pobranie krwi na próby wątrobowe, bo cos ostatnio mnie swędzą dłonie i stopy. Ja mam dość. A i przez 4 tygodnie schudłam w sumie 1,5 kg. Na szczęście mocz czysty i ciśnienie w normie.
Dziś powoli zaczełąm pakować torbe, ale chyba musze wynaleźć większą, bo nie spakowałam ręczników i szlafroka a ona prawie pełna;/ No nic zobaczymy. Ide sie położyć, bo dziecko poszło spać. Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
My po wizycie. I znowu wieści takie sobie. Mam brać wapno, bo mi spadło. Do tego w piatek ide na pobranie krwi na próby wątrobowe, bo cos ostatnio mnie swędzą dłonie i stopy. Ja mam dość. A i przez 4 tygodnie schudłam w sumie 1,5 kg. Na szczęście mocz czysty i ciśnienie w normie.
Dziś powoli zaczełąm pakować torbe, ale chyba musze wynaleźć większą, bo nie spakowałam ręczników i szlafroka a ona prawie pełna;/ No nic zobaczymy. Ide sie położyć, bo dziecko poszło spać. Do później


Odpoczywaj i niczym się nei martw. JEsteś pod opieką lekarzy! A próby wątrobowe i ja chyba zrobię bo w nocy mnie dopada uporczywe swędzenie dłoni... Hubi kopie mnie tak samo po prawej stronie jak Bartek po wątrobie i to pewnie od tego...
A co do torby to ja chyba się w 2 albo w 3 spakuję 😉 Jedna na sam poród, jedna dla mnie i jedna dla maluszka 😜 No może w 2 się upchnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
my spakowani dla Adasia tylko chusteczki musze zabrać i krem do pupy bo wszystko w szpitalu jest nawet o dziwo pieluch pod dostatkiem dają! 😁 dzisiaj przyszła ostatnia koszula do karmienia wiec torba zapięta i czeka na godzinę zero 😁


A to już tu tuż 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Tysia to super, ze wszystko dają. Tu też jak nie masz to Ci dadzą. Jak leżałam z Piotrkiem i zabrakło mi bodziaków to dostałam, nawet wkłady poporodowe mi dali do domu. Jednak wole miec wszystko swoje, zawsze to tak inaczej. Ale torbe musze miec większa, bo zapomniałam o koszulach do karmienia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dają swoje kaftaniki więc swoich nie będę brała bo po co przenosić zarazki ze szpitala ciuchy na wyjscie przywiezie tatuś Adasia 😜 ja dla małego mam dokładnie chusteczki,krem do pupy,tetry wzięłam na wszelki wypadek skarpetki i czapeczkę bo to wole mieć pod ręka 😜 a duzo miejsca w torbie nie zajmuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi nie wiem jak jest u Was ale tu maluszek jest non stop z Toba, chyba ze chcesz sie wyspać to Ci go zabierają na całą noc i przywożą na karmienie. Jeżeli nie chcesz karmic to nawet Ci nie przywożą tylko same karmią butelką. Irlandki bardzo czesto korzystają z tego. Ja nawet jak Piotruś był na obserwacji, to do niego chodziłam w nocy bo nie mogłam sie napatrzeć na maleństwo mimo, że nie spałam całą noc. Więc to chyba zależy od Ciebie i Twojego samopoczucia po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki!
ale w niedzielę i wczoraj się naharowałam- podłogi wyszorowane, balkon też, łóżka nawet przesuwałam i inne meble (no jak mąż nie widział- rzecz jasna).....itd itp, na żadne święta nawet nigdy nie miałam takiego błysku jak teraz i w ogóle nic mnie nie łapie, mimo że brzuch opadł to zaczynam wierzyć, że może i do 01.05 dociągnę....
dziś na usg, zobaczymy jak z wagą- chociaż na to patrzę z przymrużeniem oka- Mańka miała niby 2 tyg przed porodem 2500 g a urodziła sie z wagą 3600! no różnica raczej widoczna.
U mnie wczoraj też pogoda fatalna, dziś na razie słoneczko ale 3 stopnie tylko.
No a jeśli chodzi o torbę- nadal nie spakowałam.
Ela ja jeszcze będę chrzestną zaraz po porodzie i na szczęście udało mi się ich przekonać by z ustaleniem oficjalnej daty poczekali jak urodzę. Ale by było jakby Cię na komunii złapało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!
ALe się dziś nie wyspałam, moje dziecko wstało o 6.30 i nie chciało dalej spać. Myślałam, że go udusze hehe Nawet nie pomogło, jak mu powiedziałam ze mleczka nie bedzie bo nadal śpi 🙂 I niestety musiałam zrobić, bo był płacz. Ehhhh jak ja nienawidze rano wstawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...