Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 mnie z rana zbudzili teście telefonem wrrrr teraz pewnie po południu mnie zmuli i bede musiqała sie połozyc.

U mnie narazie nic sie nie zapowiadac na poród i oby tak zostało przynajmiej do 37 tyg.

Jęsli chodzi o noce w szpitalu to ja chce karmic cycem ale nie wiem czy jest na tyle siły po porodzie by w nocy zajmowac się maluszkiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi ja przyznam, że dla mnie noce (jakieś dwie pierwsze a raczej 3 i 4 noc) w szpitalu były tragiczne!
Po pierwsze dochodzę kilka dni do siebie po narkozie i tak było i tamtym razem więc na dwie pierwsze noce zabierali mi Mariankę ale nawet jak już ją miałam przy sobie i ciągle płakała...a ja podnosiłam się przez kilka min- bo tak mnie rana bolała i ten stres że "przeszkadzamy" innym matkom- głupie co?
Dlatego nie chcę dziś cesarki ale karmić piersią jak najbardziej 😁
Oby wszystkim nam teraz poszło gładko jak po maśle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to naprawde indywidulana sprawa. Nie wiesz jak sie bedziesz czuła. Ja byłam wyczerpana ale Piotruś dał mi tyle energii ze nie wyobrażałam sobie by go nie było. Rodziłam naturalnie, może dlatego. Nie wiem jak jest po cesarce, ale kolezanka nawet z łóżka nie mogła wstać tak ja rwała rana i dzieckiem zajmował sie mąż albo położne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja wiem jak jest po cc i nikomu nie życzę!!! Tak jak napisała Justyna, przez pierwszą dobę nie da rady zając się samemu dzieckiem 😞 😞 😞 ja mam nadzieje że tym razem uda nam się sn ☺️ ☺️ 🥴 🥴
Ja właśnie odpoczywam wysłałam Bartka z babcia na plac zabaw 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! właśnie przyszłam od lekarza, ale żenada- dobrze że wcześniej to usg robiłam prywatnie u kogoś innego. Właściwie to nic konkretnego nawet nie widziałam na tym starym usg- tylko bicie serca. Facet trzyma każdego góra 5 min (włącznie z przywitaniem i pożegnaniem ; /)
Ale generalnie to chyba też jeszcze trochę pochodzę z Igorem w parze 😁
Eliza będziemy mieć więc podobną datę ślubu (ja 24.04 ).
No i rzecz jasna Gratuluję przyszłej pannie młodej 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...