Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej aaana? ale jesteś pewna tej doktor? No bo co do tej pory chyba było wszystko ok? i gdyby było tak źle z łożyskiem to nie kazałaby Ci przyjść za prawie 2 tyg! Trzymam kciuki by tylko na strachu się zakończyło.
Pisałam już że moja Marianna niby po 38 tyg miała 2500 g w/g pomiarów a urodziła się w 40 tyg z wagą 3600!
Ja trzymam kciuki- będzie dobrze.

a mnie 13 dni do końca zostało. Ale zegar głośno tyka, co dziewczyny?

Dzięki dziewczyny za opinie brzucha 😁

ps. Ela to Ty pisałaś że synek nie dostał się do przedszkola? Bo przypomniało mi się że 2 lata temu nie dostała się do przedszkola córka sąsiadki i ona napisała odwołanie- wiesz takie tam typowe bla bla- i wniosek rozpatrzono pozytywnie 😁 A poza tym no właśnie pokaż brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Tysia coś w tym jest co mówi Eliza- u niektórych kobiet organizm się "oczyszcza" kilka dni przed porodem... Ale 22 dni to jeszcze sporo niech Adaśko siedzi aż się zrobi całkiem ciepło.

Dziewczyny czy wy macie jakąś kurteczkę na wyjście ze szpitala dla bobasków? Bo ja sobie uświadomiłam że w sumie to z takich małych rozmiarów to mam tylko bluzę z kapturem, cholera, a czasem bywa naprawdę chłodno. Zgłupiałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może właśnie aaana wybierz sie do innego lekarza na konsultacje?? kurcze zmartwiłam się wami 😞
Joanna zapisałam go na liste rezerwowa , może wskoczy a jak nie no to chyba mówi się trudno 🙂 i tak ja będę siedzieć w domu tylko ze już będzie ich dwoje a nie on sam jeden 🙂 i mogę zwariować 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, w lutym urodziłam córcię i już z wielu rzeczy wyrosła, jeśli jakaś jest zainteresowana zapraszam

http://allegro.pl/zestaw-ubranek-dla-dziewczynki-0-3-m-i2288483063.html

szybkich porodów wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jej w miarę pewna a zakręcona była zawsze
jakby coś to mam w rezerwie gina który jest baaaardzo bezpośredni i w razie czego do niego pójdę choć nie przepadam za nim bo jest czasem zbyt konkretny :/ (powiedział mi o moich 2 poronieniach więc niemiło go kojarzę)

ech tylko się zdenerwowałam - do tego jeszcze NIC nie mam dla młodej - tj a gdzieś w piwnicy ciuchy po młodej ale nie mam pojęcia gdzie i co tam jest....
sama też nie mam torby dla siebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie też tego nie rozumiem - może dlatego że to była wizyta prywatna.?
qurcze nie wiem - muszę chyba wyluzować trochę - jeśli jutro będzie mniej ruchów to pójdę do innego gin

aktualnie walczę z mężem aby łaskawie wrócił o godz wcześniej z pracy i odebrał młodą ze żlobka bo ja nie powinnam dźwigać jej do/z samochodu + chodzić po schodach (4 piętro bez windy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
no właśnie też tego nie rozumiem - może dlatego że to była wizyta prywatna.?
qurcze nie wiem - muszę chyba wyluzować trochę - jeśli jutro będzie mniej ruchów to pójdę do innego gin

aktualnie walczę z mężem aby łaskawie wrócił o godz wcześniej z pracy i odebrał młodą ze żlobka bo ja nie powinnam dźwigać jej do/z samochodu + chodzić po schodach (4 piętro bez windy)


Z tego co piszesz to naprwde może to byc wszystko ze zbyt duzego wysiłku i przemeczenia, zawsze tez mozna pojecha na izbe do szpitala zeby nie placic za kolejne wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ana ja bym pojechala bezposrednio na izbe przyjec,bo to bardzo dziwne,ze tak niby zle to wyglada a wizyte masz dopiero 30.04 😮 i nie skierwoala Was na zadne badania ani nic....i tak nagle to wykryla?dla mnie to bardzooo dziwne,pojdz na konsultacje i zobaczysz,ze bedzie dobrze 😘

Emi bardzo ladny brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej!!!
aaana, lepiej nie siwiej tylko leć na konsultację do szpitala albo innego lekarza!!! Rozkaz!

Obija się Wam brzuch o uda?? 🙂 Ale śmiesznie, ja tak to chyba nie będę miała. Z Bartkiem sobie nie przypominam...
Byłam dzisiaj na wizycie, Hubi 3400, porodu jeszcze nie widać na horyzoncie. Do maja chyba dotrzymam. W ogóle następną wizytę powinnam miec za 2 tyg a pierwszy wolny termiin do lekarki mojej to 8.05 czyli po terminie.No ciekawe czy dotrwam. Dostałam kupę badań do zrobienia. Ciśnienie muszę mierzyć bo jakies wysokie dzisiaj było, czuję się jakbym 100kg ważyła przez te obrzęki. Wieczorami mam dużo bolesnych, silnych przepowiadających skurczy no ale póki co cisza... Ciężko mi kurde chodzić do brzuch boli przy każdym kroku. No ale dziecka w domu nie będę przecież trzymać. Dzisiaj już się zorientował, że coś wolno idziemy i mnie poganiał żeby szybciej na plac zabaw iść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...