Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, poczekajcie jeszcze z tym rodzeniem 😉

Ela, ja też ostatnio jak pokraka chodziłam. Choć dzisiaj, muszę przyznać, jakaś lepsza forma i nawet w obcasy się wbiłam 🙃
Justyna, aż mnie stopy zaczęły swędzieć... Weź sobie coś na odciążenie wątroby - bez recepty dostaniesz. To swędzenie to masakra jakaś więc współczuję bardzo.

Co do mojego ciśnienia to się trochę uspokoiłam bo zadzwoniłam do gina i podopytywałam trochę. Okazuje się, że jak mam tylko skoki ciśnienia to jest ok. Gorzej jakby się utrzymywało takie wysokie i skakało jeszcze wyżej. A ja dzisiaj rano po staremu 110/70 miałam. I jak dzień spokojniejszy to i ciśnienie w miarę unormowane. Zobaczymy jutro - znowu sama z synem spędzam dzień..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Eliza wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
Dudasia- tu nie jest tak prosto dostać coś bez recepty na wątrobe. Musze czekać do środy az mi moja pani doktor na recepte przepisze, bo inaczej dupa.
Nawet nie macie pojecia jak zaczełam sie martwic o moje małe słoneczko. Poczytałam troche o tez cholestazie i az mi sie gorąco zrobiło. W Polsce idzie sie na patologie ciąży a tu nie znalazłam nikogo z takim schorzeniem wiec nawet nie wiem co robią. Az sie boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna nie martw się, mnie też czasem swędzą dłonie i stopy ale zauważyłam też, że jest to wtedy powiązane ze spuchnięciem. Moja bratowa miała cholestazę pod koniec ciąży- dostała leki (cholernie drogie) ale wszystko potoczyło się do końca normalnie.

Tysia ślicznie wyglądasz 😁

Ale dziś jestem nie przytomna.... Od tych skurczów z pt/sb nic się nie działo. No i zgodnie z tytułem przewodnim forum "huraaa, będzie byk 🙂"- będą u nas same byczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
Justyna nie martw się, mnie też czasem swędzą dłonie i stopy ale zauważyłam też, że jest to wtedy powiązane ze spuchnięciem. Moja bratowa miała cholestazę pod koniec ciąży- dostała leki (cholernie drogie) ale wszystko potoczyło się do końca normalnie.

Tysia ślicznie wyglądasz 😁

Ale dziś jestem nie przytomna.... Od tych skurczów z pt/sb nic się nie działo. No i zgodnie z tytułem przewodnim forum "huraaa, będzie byk 🙂"- będą u nas same byczki 😁

Pewnie bym się tak nie martwiła jakbym była w Polsce, a niestety nie mam pojęcia jak jest tu. Irlandia to naprawde inny kraj i nic tu nie jest normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dizewczynki!!!
Po pierwsze STO LAT MŁODEJ PARZE!!!

Po drugie, Justyna, prawdopodobnie masz tyko niewiele podwyższone ASP i ALT (o ile w ogóle). To nie jest groźne. Dietę masz raczej dobrą 😉 Maluszek może Cię ewentualnie ugniatać na wątrobę. Tak więc kolejne wskazanie do odpoczynku, najlepiej na lewym boku. Nic się nie martw, to nic nie pomoże :*

A po trzecie, w odróznieniu od Was ja dzisiaj czuję się znakomicie! Normalnie bosko!!! Do tego ciśnienei cały czas 120/80 i obrzęki jakby zmalały. To może jakaś cisza przed burzą 😉 W każdym razie cieszę się dzisiejszym dniem i delektuję każdą chwilą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dudasia tylko nie wyladuj na porodówce dziś wieczorem, bo znając Ciebie to zaraz wysprzatasz mieszkanie, zrobisz 3 obiady, upieczesz ciasto a jutro napiszesz ze Hubert na świecie 😉


nie nieeee 🙂 Obiad na dzisiaj miałam, zupę tylko zrobiłam. Mieszkanie wysprzątane... Tak jak mówiłam, teraz się delektuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dudasia tylko nie wyladuj na porodówce dziś wieczorem, bo znając Ciebie to zaraz wysprzatasz mieszkanie, zrobisz 3 obiady, upieczesz ciasto a jutro napiszesz ze Hubert na świecie 😉


nie nieeee 🙂 Obiad na dzisiaj miałam, zupę tylko zrobiłam. Mieszkanie wysprzątane... Tak jak mówiłam, teraz się delektuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
A tak w ogóle moze byśmy sie wymieniły telefonami, zeby później wiedzieć co sie dzieje i czy sie dzieje, bo możemy nie mieć czasu wejść na brzuszka i poinformować o porodzie. Co Wy na to?


Dobry pomysł 🙂
To na priv możemy sobie powysyłać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...