Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie już w pachwinach przestało boleć chociaz czasem coś zakłuje dzisiaj natomiast mam wrazenie ,że mały ma śrubokręt w głowie i mi w pipce nim wierci bo od środka też zaczyna kłuć ☺️

no ja swoje skurcze bole tylko tak jak przed okresem czyli boli brzuch ale jakiś mega bolących skurczy jeszcze nie miałam.... a te wysokie skoki na ktg to przez ruchy małego 🙂 a ktg nie ma co wierzyć bo laski leżą z bolącymi skurczami a tam niby skurcze 9-20 wiec co to za skurcze? 🤔

Asiu mnie piecze czasem jak leże na plecach ale to na samym podbrzuszu takie uczucie jakby mnie coś wypalało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wczoraj padłam jak skarpeta, przyłozyłam tylko głowe do podusi, za to dzis czuje sie juz wyspana, ale nie robie dzis nic odpoczywam, bo wczoraj sie tyle nalatałam ze az zakwasy w nogach mnie dopadły i wydaje mi się że brzusio nawet troszku opadł, ale bardzo mało w sumie to tak tyci chyba.

Ja też i mój gin trzymamy się głównie terminu OM dla mnie to mimo wszystko najbardziej wiarygodny termin 🙂 ale mam nadzieje ze wyjdzie tydzien szybciej 🙂

Ja KTG też nie miałam i nic nie mówił ze mam isc robić wiec pewnie tez dopiero przed porodem bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchate
Asia ja też mam takie pieczenie na dole brzucha - powiedziałam gin - odp że olać to - nic takiego
pachwiny bolą bo - jak mi się wydaje - wszystko się rozciąga
a i jeszcze mnie bolą nogi tam gdzie łączą się z biodrami (heeh cóż za fachowy opis:blush 🙂 - czyli biodra chyba - ale też tłumaczę to sobie że to od rozszerzania i teraz się nacierpię ale dzidzi będzie już miało tyle miejsca że po prostu wyskoczy w 5 min ! hehhe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to my tj Tatiana w brzuchu, Doma nasłuchuje co siostra robi no i mamuśka - sprzed kilku dni

dziewczyny jak zrobić żeby foto było tylko dla znajomych??

[URL=http://fotoo.pl/show.php/213992_dsc4805.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl//out.php/t213992_dsc4805.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki!
Asia jeśli Ty przytyłaś ok 20 to jak wyglądałaś wcześniej, jak chudzinka Tysia? bo pamiętam na zdj wyglądałaś całkiem szczupło 😁 ja mam + 9 kg ( z Manią +15 kg), to waga sprzed tyg.
Muffinki marchewkowe? ja tez chciałam je dziś zrobić ale stanęło na tarcie rabarbarowej.

Ja też się sugeruję terminem z OM, bo wg usg to niby jutro rodzę... a Manię urodziłam właśnie w TP z OM.

Aaana Tatiana będzie? bardzo ładnie, bo gdyby u mnie miała by być dziewczyna i mąż by się nie zgodził- O DZIWO!!! na Brygidę to na pewno byłaby Tatiana. Jak Manię rejestrowaliśmy w USC to właśnie zastanawialiśmy się między Marianką a Tatianą.

a poza tym rozpływam się.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My po wizycie mała już na dole ale nie wstawiona całkiem do kanału, szyjka miękka ale zamknięta, i w sumie tyle 🙂 jak nie u rodzę to w sumie mam przyjść jeszcze za 2 tygodnie, ale mówi że już teraz może się rożnie potoczyć i raczej zobaczymy się w szpitalu 🙂
Pogoda dziś świetna nawet się opaliłam trochę 🙂 na razie jestem czerwona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie ze 3 tyg temu puchły nogi przez kilka dni- zaraz po tym jak brzuch się opuścił więc powiązałam to z uciskiem przez dziecko, potem było całkiem ok ale w ostatnich dniach czasem puchną mi dłonie i stopy w sumie też (poczułam to dziś jak założyłam buty 😲 )
Ela a ta komunia kiedy? 6V?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...