Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc mamusie!
Dzis mieliśmy nawet fajny dzionek, choć pogoda okropna. Niestety słoneczko nie doszło;/ 🙂 Mam nadzieje ze jutro dojdzie.
Co do puchnięcia to ja na szczęście jeszcze nie puchne. Chociaz tyle. Dziś miałam przepakowac torbe ale jakoś nie miałam czasu. Pewnie bede sie przed porodem, jak skurczy dostane hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannar napisał(a):
hej kobitki!
Asia jeśli Ty przytyłaś ok 20 to jak wyglądałaś wcześniej, jak chudzinka Tysia? bo pamiętam na zdj wyglądałaś całkiem szczupło 😁 ja mam + 9 kg ( z Manią +15 kg), to waga sprzed tyg.
Muffinki marchewkowe? ja tez chciałam je dziś zrobić ale stanęło na tarcie rabarbarowej.

Ja też się sugeruję terminem z OM, bo wg usg to niby jutro rodzę... a Manię urodziłam właśnie w TP z OM.


Aaana Tatiana będzie? bardzo ładnie, bo gdyby u mnie miała by być dziewczyna i mąż by się nie zgodził- O DZIWO!!! na Brygidę to na pewno byłaby Tatiana. Jak Manię rejestrowaliśmy w USC to właśnie zastanawialiśmy się między Marianką a Tatianą.

a poza tym rozpływam się.........


Hmmm.... Chudziną to nie byłam no ale generalnie szczupła. Tyle, że ja wysoka jestem i pewnie dlatego. No i generalnie jak mnie ktoś widzi to mówi, że nie przytyłam tylko, że brzuch jest (nieduży w cale). Ale to o to chodzi, że ja cała proporcjonalnie przybrałam no i cała lekko obrzęknięta... No i cycki nienaturalne - normalnie ich nie mam prawie 😜 Myślę, że spokojnie wrócę do formy tak jak to było po pierwszej ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
zaciskaj nogi to moze dotrwasz 😉
Ja tez uciekam, moze obejrze w koncu jakiś filmik w telewizji 🙂


Dotrwam dotrwam 🙂 Już mój mąż o to zadba 😉
Dzisiaj miałam ostatni dzień swobody, od jutra już będę miała obstawę w domu, która będzie pilnowała żebym się nie zmęczyła przypadkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się witam!

Dziś wstałam po 3 do łazienki i już nie zasnęłam, też byłam super wyspana jak Ty Tyśka ale teraz już mnie jednak przymula. dzionek jednak w wa-wie tez super się zapowiada więc jakoś pewnie przetrwam.
Wiecie że ja dziś dopiero odbieram posiew z pochwy.... mój lekarz się dopiero dopatrzył że nie mam jak mu o tym powiedziałam, w ogóle mam wrażenie czasem że on czeka już tylko na emeryturę ale za to ciężarną zawsze przyjmie bez zapisów i da zwolnienie! Ale że się z tym posiewem wyrobiłam przed to cud.
Tysia u Ciebie wyniki to szybko, 2 dni? u nas tydzień! Ale jak się babka dowiedziała że za tydz to może być już po, to skombinowała na dziś. Chyba już mam wszystkie badania.... chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
widzę ze prawie wszystkie spać nie możemy 😁 ja znowu nie śpię od 5 rano 🙂 Maż wstawał do pracy i ja tez się już obudziłam 🙂 tak solidarnie z nim 🙂
Joanna , komunia 6 maja, kupiłam już bluzkę na allegro dziś powinna przyjść, jeszcze spodnie, ale już na pewno nie ciążowe tylko jakieś eleganckie biodrówki żebym mogła potem na chrzciny założyć 🙂
u nas tez tydzień czeka się na posiew 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to cały tydzień jeszcze- oby spodnie się przydały 😁 Ela a komunie masz na miejscu w Krakowie? czy jeszcze podróż was czeka?

W przedszkolu u mojej Manii chodziłyśmy we trzy w ciąży - na maj. Ale właśnie jedna się rozwiązała, nie dotrwała. Wczoraj przyszła już z maluszkiem.

Miłego dnia, zaraz lecę do przedszkola i na zakupy.

ps. jak poranne ptaszki dziś jesteśmy, to chyba i super pogoda nam pomogła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...