Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć, czołem, dziś mój termin wg OM (tak urodziłam Manię a teraz cisza) a może to druga Asia urodzi 😁
wczoraj byłam jeszcze raz nad zalewem i cholernie dużo ludzi więc korek, że hoho. Ogólnie wczoraj spadła mi energia, niby chodzę ale coś ledwo. Głowa mnie boli, mięśnie, trochę drzemię, czasem mnie coś zaboli jak na miesiączkę ale chwilę i przechodzi.
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł!
Ja po nieprzespanej nocy 🙂 Tzn udało mi sie zasnąć o północy między skurczami ale o 2 mnie mega skurcz obudził i do 6:30 już nie spałam, skurcze co 6-7 min. O 6 wstałam z łóżka i troche pochodziłam no i się okazało, że osłabły skurcze więc sobie zasnęłam jeszcze na godzinę. Teraz to co chwile czuję skurcze. No i rano zaczął czop wypadać. W sumie w nocy bardziej czułam, że to już ale teraz w miarę spokojnie. Na 12:40 do gina idę to się dowiem co "tam" słychać 😉 Położna mi kazała dotrwać do 19 bo teraz ponoć kiepska zmiana w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie!
Ja tez jeszcze nie rodze, a szkoda, bo chociaż dzidzuś by mi umilił tą paskudną pogode. Wczoraj calusieńki dzień lało. Nie przestało nawet na chwilke ;/ A Wy narzekacie. Dziś ma byc ładnie. No zobaczymy.
Co do nocki Dudasia to ja tez od 2 dni kiepsko sypiam. Co prawda skurczy nie mam. Czasem delikatne wieczorem, ale mnie coś pobolewa brzuch jak na okres. No nic pozyjemy zobaczymy. Wczoraj pospacerowałam troche z mezem w deszczu po schodach. Może coś sie ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pogody Wam nie zazdroszcze Justyna! ale jakbys miala takie obrzeki to by Ci sie szybko upal znudzil 😉
Ja poki co przepakowalam torbe z ubrankami na wyjscie dla dziecka 😉 oczywiscie na letnie 🙂

Padnieta jestem. Jak wroce od gina to postaram sie jeszcze zasnac - moze to ostatnia okazja bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
roztapiam sie 😠
emi powodzenia na tym skwarze 😉
Asia pewnie lekarz wygna Cie na porodówkę po wizycie 😁 😁 😁 😁
brzuch się spina, mała ciągnie w dół i nic więcej 🥴 ale niech wytrzyma już do niedzieli a potem może wychodzić 😁 😁 a noc też miałam nieprzespaną ale to przez gorąc... mimo otwartego balkonu na oścież konałam.... 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 Nie wyslali mnie na porodowke 🙂 Szyjka krotka, miekka, na 1 palec rozwarcie, brunatna wydzielina... Ale skurczy brak. Scenariusz jak z Bartkiem normalnie. Jakbym w nocy na izbe pojechala to juz pewnie by bylo po 😜
No nic, ide spac. Moja polozna w pogotowiu. Wieczorem moze jeszcze skocze do szpitala zeby polozna ocenila co i jak.
U reszty cisza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej to ty Asia już na walizkach 😁 😁 😁 😁
ja pojadłam ostatni raz przed porodem gołąbków bez zawijania 😁 😁 😁 😁, odwiedziłam toaletę aby się wysiusiać i odkryłam że chyba mi czop powoli odchodzi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam my po ktg skurcze byly ale ustaly nie za duzo moze z 6 max... Za tydzien wizyta moglam isc dzisiaj ale jechalam tylko z mysla o ktg a podwozie odpowiednio nie przystrzyzone 😁
Asiu to do wieczora pewnie sie ruszy 3mamy kciuki za Was kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela, ja jakoś nie mam problemu z zostawieniem Bartka. Mimo, że on mamisynek to jak mnie nie ma to on się doskonale czuje z dziadkami i z tatą. Nie ma stresu bo babcia już z nami jest, szpital bliziutko.

Otwieram domową porodówkę 😉 Położyłam się spać to oczywiście zaraz się zaczęły skurcze.
Piłka już poszła w ruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja odebrałam wyniki na paciorkowca i niestety mam gronkowca dzwoniłam do gina powiedział że nie dostane teraz żadnych globulek bo pewnie i tak one go nie zwalcza, że dostane przy porodzie podwójny antybiotyk i to powinno wystarczyc, pytałam tez czy dziecko po porodzie dostanie antybuiotyk to powiedział że nie, teraz sie zastanawiam czy branie teraz jakis globulek rzeczywiscie nic nie da? I czy rzeczywiscie nie potrzeba tego antybiotyku dla małego po porodzie czy jednak nalegac na niego? Martwie sie teraz że mały sie mimo wszystko zarazi wolałabym cc w takiej sytuacji 🤢

Asiu: powodzenia 3maj sie dzielnie oby Hubcio wyszedł szybko i bez męczarni 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my bylismy u naszej gin,dala skierowanie do szpitala na wywolanie porodu bo cisnienie bardzzo wysokie 149/99 ale w szpitalu zrobili badania i puscili mnie do domu,jutro o 8 mam sie stawic ibez corci nie wyjde....ale lekarka ze szpitala mowi,ze powinno nam pojsc bardzo szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...