Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maż chciał przyprowadzić mi Domę i (skoro tak narzekam) to ... iść na zakupy!!! 😠 hehe myślał że się ulotni! kazałam mu wziąć Domkę na plac zabaw i pojawić się na kolację żebym trochę odpoczęła..

a mleka nie wolno pić?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My tez w domku 🙂 muszę się zorganizować i nadrobić wszystko na forum 🙂
Ogólnie cc leprze od pierwszego 😁 i samopoczucie po tez 🙂
mała śpi i je na okrągło cudna jest 🙂
Buziaki dla wszystkich majowych maleństw 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Aaana skąd ja to znam. U mnie to samo, a mąż ciągle pyta sie co mi sie dzieje że jestem wkurzona i "pluje jadem". Nosz kurwa nie dość że mi ciężko przyzwyczaić sie do nowej sytuacji. Jeszcze pani polożna tak mi zawiązała supełek od szwa, że robi mi rane, która cholernie szczypie i piecze. Każda wizyta w toalecie to jeden wielki ból. Oczywiście pranie na mojej głowie, rasowanie, sprzatanie, garów cały zlew. Masakra. A i pocieszając Cie pierwsza rzeczą jaką zrobiłam po przyjściu ze szpitala to sprzatałam. Zamiast poleżeć i odpocząć.
Co do kawy to ja nie pije bo nie lubie. Ale za to popijam bawarkę, bo mi strasznie smakuje po wizycie w szpitalu 🙂 A co to za pomysł z tym mlekiem? Dudasia Hubert ma skaze czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Od czego tu zaczać...
Spacer to zaraz po wyjściu ze szpitala 🙂 Młeka unikam bo to największe źródło alergii. Stopniowo wprowadzam twaróg i jogurt naturalny. Generalnie unikam alergizującycch produktów. Młody ma skórę jak marzenie - do schrupania 🙂 Kąpię go w Oilatum i tyle.
Dzisiaj byliśmy u pediatry - Hubi waży 4460g czyli przybrał już 950g od najniższej swojej wagi 🤪 W sumie widać po nim, ze robi się okrąglutki 😉 Lekko jeszcze niby żółty ale wszystko ok.
Dzisiaj też odebraliśmy mój wynik badania histopatologicznego łożyska (bo miałam zatrzymanie łożyska przy porodzie) no i się okazało, że miałam zawał blady 😮 Lekarz tylko zapytał czy z dzieckiem wszystko ok i kazał się tym nie przejmować. Ale jak sobie o tym poczytaliśmy w domu to szok, dzieci umierają od tego bo są niedotlenione. Niewiem jak to wszystko się stało, chyba w ostatniej chwili ten zawał się zrobił... Nikt nam tego nie wytłumaczył ale zaczelismy bardziej doceniac, że nasz Skarbek jest z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie!
Ja na spacerku jeszcze nie byłam ale to tylko z tego względu, że pogoda do dupy. Mam nadzieje że jutro bedzie ładnie to zaliczymy i spacerek.
Jej Dudasia napisz coś więcej. Dobrze ze wszystko jest ok z Hubertem.
U nas dziś był położny. Ten sam co przychodził jak Piotruś był malutki. Zważył mojego skarbenka, od soboty przytył 100g czyli teraz wazy 3200. Wzrostu ma 51cm więc jest malusi, główka 33cm. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zółty może być nawet 2 tygodnie ale powiedział że jest ok. Ma przyjść w nastepnym tygodniu i sprawdzić jak skarbek tyje. Mam nadzieje ze bedzie spoko, bo ja nadal mam problem z dobudzeniem go. Dzis w nocy zajeło mi 40 minut! No nic moze bedzie spioszkiem po chrzestnym hehe
Dobra uciekam go nakarmić, bo mi zaraz cycek eksploduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, ja mojego budzić nie muszę - co widać po jego wadze 😉

Ja Wam więcej nie powiem co to z tym zawałem... bo sama nie wiem. Jak będę na wizycie u gina po połogu to pewnie podpytam. Teraz nie chcę się denerwować i snuć scenariuszy co by było gdyby... Bo może też jest szansa, że z tym zawałem dziecko się dobrze rozwijało... No nie wiem i chyba nie chcę tego teraz wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...