Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Joanna Piotruś ma codziennie mówione, że niedłgo będzie braciszek i że bedzie pomagał mamie karmić, ubierać, kąpać i w ogołe. Wczoraj tak sie przejął że dawał dzidzi pić z butelki, a mama miała całą mokrą bluzkę. Mam nadzieje że nie bedzie większych problemów, bo ona bardzo lubi dzieci zwłaszcza ze kolezanki mają maluszki i problemów większych nie ma jak sie spotykamy. Zobaczymy jak to bedzie już niedługo 🙂 Miejmy nadzieje że obedzie się bez przykrych incydentów.
Mi mama mówiła, że ja w ogóle nie byłam zazdrosna o brata, bujałam go w wózku jak płakał i dawałam suchy chleb zeby nie był głodny hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie najgorsze dla mnie będzie ewentualne kilka krotne wstawania w nocy, bo mogę spać krótko np wstać za wcześniej czy nawet pójść późno spać- ale kiedy budzę się co chwila to jestem rozbita.
Więc Tysia ty juz się zahartujesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja w pierwszym m-cu była typowym przykładem, że noworodek nie odróżnia nocy od dnia!!! Ogólnie przesypiała noce po 13 m-cu a i wcześniej nie było źle jak U Ciebie Justyna, bo wstawała raz w nocy a nawet czasem miała epizody, że faktycznie budziła się dopiero nad ranem. No ciekawe jak będzie teraz..,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂
A my dzisiaj leniwy dzień mamy, trochę na placu zabaw, trochę zabaw w domu... na luzie, tak jak lubię 🙂
Ja Bartka oswajam z myślą o bracie. Parę dni temu urodził si e brat najlepszemu koledze Bartka więc namiętnie oglądamy zdjęcia i oswajamy się 😜 Ja również mam dzieki temu terapie oswajającą z nową sytuacją 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć czołem, więc chyba to Tysia wszystkich wyprzedzi 😁 Tysia to już masz brzuch całkiem w dole, mnie się wydawało że też już bardzo nisko bo obija mi się o uda jak siadam ale chyba nie jak u Ciebie. Chociaż przy Mariance to w ogóle nie odczułam spadku brzucha....

Dziś byłam u lekarza: +9kg do przodu. Brzuch w sumie miękki. Czasem swędzą dłonie i stopy ale zauważyłam, że wtedy kiedy jestem podpuchnięta.

No a my z dzisiaj tacy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Tysiu ani mis ie waz wpychać w kolejkę do rodzenia 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 a tak serio to jak się dziś macie? i trzymam kciuki żeby było szybko jak by co 🙂 tez myślałam ze mam nisko brzuch bo jak po schodach wychodzę to o nogi mi się obija 🙂 😁 😁 😁
dziś szykuje pakiet do wyjścia ze szpitala dla Ani ale musiałam jeszcze przeprać pokrowce z fotelika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja po wizycie u gin i zmartwiona i to bardzo bo:

młoda waży tylko 1900 nie rośnie tak jak trzeba bo jest wg obwodu brzuszka dopiero w 29tc (a nie w 35 jak powinna) - lekarka tez się zaniepokoiła

szyjka miękka - taką miałam w poprzedniej ciąży dopiero w dniu porodu!!!!

zmasakrowane łożysko - wg gin w IIIstopniu - z ego co czytałam to jest to ostatni stopień od ok 38tc i w każdym omencie może przestać działać

słaby przepływ w krwi pępowinowej

😞

nast wizyta 30kwietnina - chyba będę siwa! a do tego czasu leżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...