Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka mamusie 🙂
Elizka fany brzusio 🙂 nasza wczoraj na usg ważyła 1730- 1800 tak że mam nadzieję ze będzie mniejsza od Bartka bo on w tym czasie był cięższy i ważył ok 2200, chociaż lekarka mnie pocieszyła ze z reguły drugie dziecko jest większe od pierwszego.... 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nic Eliza to zupełnie normalne 🙂
ja czasem zjem śledzia a za chwileczkę wcinam jogurcik 🙂
Właśnie przyszła mi ta karta z DOZ teraz czekam jak wrzuca znowu pampki 🙂 i przyszły mi też koszule do szpitala z allegro, troszkę z duże jak na razie ale za 2 miesiące pewnie będą jak znalazł leżały na brzuszku 🙂 Macie już wszystko ?? bo ja w sumie dopiero zaczynam kompletować, ciuszki dla małej mam ale chodzi mi o torby do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia to wszystko wyjdzie w praniu jak to się mówi 🙂 ja pamiętam że jak leżałam z Bartkiem to mąż cały czas coś mi dokupywał 😁 😁 😁 a niby wszystko miałam co potrzeba 🙂
Ja to bym chciał urodzić z 2 tygodnie przed terminem bo na 8 niby termin a 10 mam komunie mojego chrześnika 🙂 i bardzo chce być ale nie chce tez przenosić 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam już wszystko prócz szlafroka i wózka 🙂
Też bym chciała by mój Synuś wyszedł tak z tydzień 2 wcześniej 🙂

Rany jak ja mam dość kozaków jak mam gdzieś iśc to kurwica mnie bierze przy ich zakładaniu, ludzie dajcie klapki plisss, gdzie to słońce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...