Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaana, jeszcze nic nie wiemy co z tym maluszkiem. Może wieczorkiem zadzwonimy 😞
Ja dzisiaj dzwoniłam do położnej, z którą rodziłam Bartka no i tym razem już nie będzie tak łatwo bo szpital uniemożliwia pracę poza dyżurami 😞 Pozostaje mieć nadzieję, że będzie miała dyżur jak akcja się zacznie. No ale i tak liczę na jej pomoc, choć wsparcie telefoniczne ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamusie! Ja wlasnie wróciłam z wizyty w szpitalu. Myslałam ze to bedzie standardowa wizyta a tu dupa. Miałam tylko rozmowe z diabetyczką o diecie i tyle. Kolejna za 4 tygodnie. Oczywiście nic o zmniejszeniu liczy kłuć nie mówiła, wiec nadal mam robić je 7 razy dziennie. Masakra, mam dość już. Ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
niby to kłucie to nie jest takie jak przy pobieraniu krwi, bo kłujesz sie igiełką w palca i to nie boli. Tylko wkurza mnie że trzeba to robić o określonej godzinie i nic nie mozna sobie zaplanowac, bo np trzeba zjesc czy zmierzyć poziom cukr. Mówie Wam nikomu nie zycze.


no mi się to też nie podobało chociaż lepsze bo w palucha ale 3 razy mnie kuła w jeden paluszek 😞
co do tych wkładek laktacyjnych to była tu http://apps.pride.gl/philips/wkladki/ ale z tego co widze to już zakonczyli proces rejestracji 🤨 ja na stronie pampersa też jestem zarejestrowana ale u nas chyba nic nie wysyłają chociaz kiedyś siora dostała kilka pieluszek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
uff dobrze że mała jakoś się trzyma - oby szybko wyszła z inkubatora - no i wagę miała na szczęście niezłą. A co się stało że ta dziewczyna wcześniej urodziła? miała jakieś problemy wcześniej czy tak po prostu?

ja podpisuję listę i lecę po zająca dla Domi!
miłego dnia babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...