Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eliza2707 napisał(a):
a w pierwszej ciazy od kiedy kompletowalas?


Tak jakoś w 7-8 miesiącu zaczęłam powoli kupowac. Wolałam tak niż później wszystko na huuura. Później bardzo dużo ubranek dostałam więc nie musiałam kupowac. Kupiłam tylko na 56-62 większych nie, później jakoś z biegiem czasu dokupowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza najlepiej kupować po trochę bo wydatki się trochę rozłożą, ja też od nikogo wyprawki nie dostałam tylko każdy jak do nas przyszedł to przyniósł jakieś ubranko i tak się uzbierało 🙂
Ja dużo rzeczy na allegro zamawiałam - łącznie z wanienką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez tak w 7 miesiącu zaczęłam kompletować 🙂
jak będzie dziewczynka to też będzie w domu zdzierać jakieś body czy koszulki po starszym bracie 🙂
i w sumie wózek mamy najwyżej potem kupimy ale już spacerówkę i tyle z takich większych wydatków 🙂

a tak już bym chciała wiedzieć co będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłam że prawie wszystkie ubranka jakie mam są RÓŻOWE! 🤪 Nawet nie ja sama ale każdy jak coś przynosił to wszystko różowe! Jak bedzie chłopak to trochę głupio będzie wyglądał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
sliczne imie 🤪 🤪 🤪

Ja chciałam Karolinkę ale podobno tatuś wybiera jak się córa urodzi 🙂 Ale wytrzymałam go do samego końca bo się upierałam na swoim i dopiero na porodówce jak już się urodziła powiedziałam że będzie tak jak on chce 😁 A teraz już zapowiedziałam że to ja będę wybierać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
to czekam na opinie dotyczące charakterów osób o tych imionach 🙂 będzie to bardzo pomocne 🙂


Brat Michał - bardzo skryty w sobie, powiedziałabym że mruk 😁 Za to przystojny nawet 😁 😁
Brat Mateusz - otwarty do ludzi, można z nim pogadać za to wygląd tak sobie 😁
Tylko że oni młodzi są - Michał ma 15 lat a Mateusz 11 🤪 Decyzja należy do Ciebie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
Sylwia bardzo fajny!!!a powiedz mi jak sprawdzaja sie te kola przednie?

Koła są super skrętne! Wszędzie nimi skręcisz a jeśli nie chcesz żeby się obracały to jest blokada na nie. Koła są duże i to jest wielkim plusem bo się dobrze prowadzi wózek, szwagierka miała Coneco i tam były małe koła i strasznie narzekała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...