Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama2 napisał(a):
a to wiadomość Elizy jaką umieściła a FB : "Nasza coreczka.przyszla dzis na swiat o 19:58 🙂 ma 3500g i 51cm 😁 a moj maz spisal sie na medal:* jestescie moimi najwiekszymi skarbami:* kocham Was ponad wszystko:*"

Gratulacje Elizka 😘 😘 😘 😘


Elizka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘

halo halo a dlaczego ja Was nie mam na fb?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia ja znowu pyt do Ciebie - jak z karmieniem? - jeśli oczywiście chcesz odp - bo pisałaś że z Bartkiem nie miałąś jakiegś nawału ale młody i tak ładnie jadł i rósł - a jak z Hubertem - dokarmiasz go jakoś czy cyc? no i skąd tu wiedzieć że coś jest ?
sorry że tak się dopytuję ale z Domką miałam ogromny problem i skończyło się tak że w ogóle mleka nie piła 😞 i boję się jak to teraz będzie a chciałbym karmić piersią tylko zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać a pokarmu raczej nie będę mieć za dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELIZA GRATULACJE 😘 😘 😘 😘

Verandzia ja mysle ze u Ciebie to juz lada chwila 🙂

też zapraszam do mnie na fb 🙂 http://www.facebook.com/emilia.kaczmarek2

Ogulnie wruciłam z miasta padam na suty a w chacie syf trzeba ogarnac i kupiłam farbe wiec trzeba sie zafarbowac by jak człowiek wygladac w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
Dudasia ja znowu pyt do Ciebie - jak z karmieniem? - jeśli oczywiście chcesz odp - bo pisałaś że z Bartkiem nie miałąś jakiegś nawału ale młody i tak ładnie jadł i rósł - a jak z Hubertem - dokarmiasz go jakoś czy cyc? no i skąd tu wiedzieć że coś jest ?
sorry że tak się dopytuję ale z Domką miałam ogromny problem i skończyło się tak że w ogóle mleka nie piła 😞 i boję się jak to teraz będzie a chciałbym karmić piersią tylko zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać a pokarmu raczej nie będę mieć za dużo...


Ależ pytaj o co tylko chcesz 🙂 Hubert nie poznał smaku mleka sztucznego, na szczęście 😉 Pilnowałam żeby nie zostawić go samego na sali noworodków żeby jakaś nadgorliwa połozna nie wcisnęła mu butli 😉 Generalnie cały czas trzymałam go przy cycu, drugą noc to spałam z nim przy cycu no i ruszyło na trzeci dzień (czyli w sumie z drugiej dobie). Najważniejsze to być twardym, nie zrażać się i dawać dziecko do cyca o ile nie śpi 😉
Tu gdzie rodziłam prężnie działa poradnia laktacyjna i panie z poradni codziennie są na oddziale i pomagają matkom. Super sprawa. Ja w sumie nei miałam problemów żadnych. Laktatora nawet nie użyłam - dziecko robiło za skuteczny laktator 😉 No i znowu nie mam nawału jakiegoś. Jak Młody śpi już 3 godziny to piersi sa nabrzmiałe ale nie muszę wkładek laktacyjnych nawet używać! Jakoś tak po prostu mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Verandzi tez sie cos nie odzywa moze tez jest juz po....? 😮

Ja się objadłam gofrów ale jeszcze rybka na mnie czeka i nie mam zamiaru jej odpuscić 🙂


Verandzi odszedł czop ale skurcze ma nieregularne i leży w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj będzie byczek, będzie 🙂

Jeszcze jedno Wam powiem - CUDOWNIE NIE MIEĆ OBRZĘKÓW!!!

Teraz jestem sama w domu bo tatuś zabrał Bartka na Rynek na fetę Śląska Wrocław. Już sobie kuchnię i salon wysprzątałam. Pranie zrobiłam. Aż już nie ma co robić. A Maluszek dzisiaj śpi i śpi słodko 🙂 Normalnie dla mnie to szok po tym jaki był Bartek - na sekunde nie dało się go zostawić. Śniadania nie można było zjeść. No i generalnie przemęczona i niewyspana byłam non stop rzez jakieś 8 miesięcy. A teraz sie czuję wyśmienicie. Mam nadzieję, że czar nie pryśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...