Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no nieźle aaana, tyle stresu.. I pewnie nie wiesz do końca komu wierzyć. Chyba rzeba się trzymać wersji optymistycznej, no bo i tak nieczego nei zmienisz. Jak dodatkowo postarasz sie poodpoczywać to tym lepiej na tym wyjdziesz.

Ja byłam na zdjęciu szwów bo miałam malutkie pęknięcie krocza. Wszystko gra. Czuję się jak nowonarodzona 🙂 A w ogóle dzisiaj Hubi zaliczył już drugi spacer. Pamiętam, że z Bartkiem się długo czailiśmy z wyjściem z domu. No ale to był środek zimy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ooo! Tysia rodzi! szczęściara! 🙂 myślę że w takim momencie mogło jej wypaść z głowy poinformowanie nas 😉 hehhehe wybaczam 😉
oby jej szybko i gładko wszystko poszło!!

podpisałam dziś umowę na tą krew pępowinową - OBY SIĘ NIGDY NIE PRZYDAŁA!!!!!

A i rozmawiałam z gin - tym którym będę rodzić (mam nadzieję) ad znieczulenia i powiedział że jak najbardziej ale jeśli pierwszy poród miałam na żywca i nie bolało mnie jakoś specjalnie to zawsze lepiej tak spróbować (o ile będę chciała) bo znieczulenie zawsze trochę spowalnia poród i trzeba dodatkową oxy podawać a naturalnie może wszystko szybko i gładko pójdzie... powiedział że zobaczymy co się będzie działo w trakcie i wtedy podejmiemy decyzję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis od rana wysokie cisnienie miałam rano 140/90 potem po lezeniu bez zmian a po 16 wyszło 155/90 i nie wiem moze spanikowałam ale zadzwoniłam do swojego gina bo to dego wszystkiego strasznie mam opuchniete nogi i palce u rak i jutro jade na KTG, nigdy nie miałam tego badania i nie wiem czy powinnam wziasc jakis recznik czy cos???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ja dzis od rana wysokie cisnienie miałam rano 140/90 potem po lezeniu bez zmian a po 16 wyszło 155/90 i nie wiem moze spanikowałam ale zadzwoniłam do swojego gina bo to dego wszystkiego strasznie mam opuchniete nogi i palce u rak i jutro jade na KTG, nigdy nie miałam tego badania i nie wiem czy powinnam wziasc jakis recznik czy cos???


Nie no, nic nie bierzesz 🙂 Tak jak na USG byś szła 🙂
A ciśnienie często kontroluj. Jak nie będzie spadało to wtedy do szpitala. Ale rozkurczowe masz 90 więc to jest spoko jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Tysia podobno plami i ma rozwracie i jest na oddziale tak napisała jednej z czerwcówek 😉


Czyli obserwują ją. Oby się poród rozwinął bo inaczej będą ją bidulkę trzymać na oddziale nie wiadomo ile ;( Chociaż, ona ma wtyki, na pewno będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Ja dzis od rana wysokie cisnienie miałam rano 140/90 potem po lezeniu bez zmian a po 16 wyszło 155/90 i nie wiem moze spanikowałam ale zadzwoniłam do swojego gina bo to dego wszystkiego strasznie mam opuchniete nogi i palce u rak i jutro jade na KTG, nigdy nie miałam tego badania i nie wiem czy powinnam wziasc jakis recznik czy cos???


Nie no, nic nie bierzesz 🙂 Tak jak na USG byś szła 🙂
A ciśnienie często kontroluj. Jak nie będzie spadało to wtedy do szpitala. Ale rozkurczowe masz 90 więc to jest spoko jeszcze.


No 140/90 to miałam czesto ale jak zobaczyłam to 155/90 to sie wystraszyłam ze od razu do gina zadzwoniłam i powiedział by przyjechac jutro na KTG pojade bede spokojniejsza, nie wiem mam nadzieje ze to wina pogody to cisnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Emi az tak zle z Twoim ciśnieniem nie jest, ale zawsze warto zrobić ktg i tak jak mówiła Dudasia nie bierzesz nic.
My dziś cały dzień ze skurczami, ale bardzo nieregularnymi i bólem brzucha. Chyba zaczynam sie bać 🙂


Moze i nie potrzebnie spanikowałam, bo od razu jak zobaczyłam to wziełam tel i zadzwoniłam, no ale KTG nie zaszkodzi mi zrobic, mnie lekko boli podbrzusze jak na okres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Tysi odeszły wody, pewnie dzis w nocy urodzi 🙂 zaglądajcie na czerwcówki tam ida info na bierząco.


Długa noc przed Tysią. Na pewno nie zmruży oka - najpierw poród a później tulenie Adasia 🙂 Oby to rozwarcie szybko się zrobiło 🥴
Jesteśmy z Tobą Justyś :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😁 😘

ja wczoraj myślałam że też urodzę - już nawet na piłce skakałam sobie i .... dziś cisza! 😮 hehehe jeszcze ok 2 tyg (no max 4) tej nerwówki i z górki ! hehe

miłego dnia babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
oj coś dziś cicho u nas, wszystkie rodza? Dziewczyny nie przesadzajcie, nie chce być ostatnia hehe
Ela a Ty jak tam? Ruszyło się coś?
Joanna gdzie jesteś? Jeszcze w szpitalu, czy nie masz czasu zaglądać do nas?
A Eliza? Na fb ciągle nowe zdjęcia a do nas jeszcze nie zajrzała.


Justynka wg terminów ja jestem ostatnia 😁 😁 😁, chodz nie ukrywam ze chciałabym z tydz wczesniej 🙂 ale sie nie zapowiada dzis na KTG ani jednego skurczu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...