Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi 3mam kciuki za szybki I latwy poród!

Ja jestem "troszke" zmeczona - młoda już druga noc z rzędu je co 1-2 godz!!!!! po ok 40ml :/ dziś np o 2,3i4 a teraz się obudziła z krzykiem (produkcja kupy) i dopiero u mamy na klacie się uspokoiła :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssia ja daję jej więcej ale Emilcia nie chce - odczeka jakieś pół godz i wtedy pije następną porcję i tak w kółko hehhee - dba o linię dziewczyna! ale mama nie da za wygraną - kupię smoczek z większym przelotem może wtedy więcej zje na jednym posiedzeniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech, Emi ze swoim Maluszkiem już... Jakie to cudowne chwile były!!!
Mamusiom wszystkim spokojnej nocy życzę!!!

Ps. aaana, próbowałaś Emilkę przegłodzić trochę, do 3h np? Na spacer zabrać w tym czasie czy coś. Pooszukiwać wodą. Może wtedy zaczęłaby więcej jeść na raz... Jak je co chwilę to nie ma miejsca na większe ilości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry u mnie wczoraj skończyło sie na cc, no ale po kolei. Więc do szpitala przyjechałam w środę ok 22 z bólami co 10 min, z rozwarcie na opuszek ale zostawili mnie bo wg Ktg bóle mocne, jakos o 12 w nocy zaczęły sie dość mocne co 5 min nie usnęłam już, o 9 lekarz na badanie rozwarcie na 2 palce decyzja dać kroplówke by szybciej poszło, za jakaś godz położna bada mówi rozwarcie na 3 i pęcherz pekniety proszę założyć podpaskę bo wody beda lecieć. No więc chodziłam sobie z kroplówka i podpaska, to pod prysznic to na piłce poskakac, położna co jakiś czas chodziła za mną by mierzyć tętno, ostatni raz mi mierzyła ok 12:30 i było dobre a o 13 przyszedł lekarz, bada i mówi rozwarcie na 4 no i jak wyciagał rękę to wyleciały na niego zielone wody, to jak to zobaczył to mówi natychmiast do cięcia rozwarcie za wolno postępuje by tyle czekać z zielonymi wodami, tak więc 13:15 byłam już na cc a 13:30 był mały, waga 3700, dł 55 pkt 9 ale nie wiem za co ten jeden punkt mu zabrali pytałam lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...