Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
zależy,popatrz Tysia jest w pierwszej ciąży,a ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 14-15 tygodniu,tak jak teraz mniej więcej 🙂


no to ja czułam tydzień pózniej bo w 16 tygodniu 🙂 i nie jest to intensywnie tylko pukanie i łaskotanie ;p
cytuję: 🤪 🤪 🤪 🤪

Tydzień 16
Mama
Możesz zacząć odczuwać ruchy dziecka! Większe szanse odczuwania ruchów już od tego tygodnia mają mamy, które były już kiedyś w ciąży lub te, które są bardzo szczupłe. ruchy dziecka w 16 tygodniu ciążyOgólnie mówiąc mamusie, które wcześniej rodziły, przy kolejnej ciąży czują swojego dzidziusia na miesiąc wcześniej, niż przy pierwszej. Jeśli już nastąpi ten cudowny moment, zapamiętaj datę, pomoże to ustalić dokładniej przybliżony termin porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kolejną Mamcię 🙂

ale porąbany dzień, rano zawiozłamMężusia do pracy , ugotowałam wielki gar fasolki po bretońsku 😜
zrobilam pranie pojechałam do mamy i jestem spowrotem, mam zamiar wyciągnąć jeszcze choinkę , ale nic mi sie juz nie chce 🤢 😮 😮 😮
Wiolka odpoczywaj 🙂 🙂 jeszcze sie nalatasz 🙂
Tysia własnie ten tekst czytałam 🙂 to chyba piszą na brzuszku własnie 🙂
Nenia przepis na tego śledzia super,
natomiast z ananasem u mnie się nie przyjmie ponieważ nie przepadam za owocami w sałatkach , mięsach i tak dalej... 🤔 🤔 🤔

nie potrafię sie jakos przekonac do tego typu potraw 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuski,
Chce Wam powiedziec tymczasowe "do widzenia". Jutro juz lece do Pol wiec nie bede zagladala na nasze forum. Pomacham Wam jak wlecimy nad Polske 🙂 Odezwe sie w czwartek albo piatek po wizycie u lekarza.
Poki co trzymajcie sie cieplo kochane, nie przemeczajcie, nie bierzcie wszystkiego na glowe.
Do uslyszenia pod koniec tygodnia. buziaki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Mamuski,
Chce Wam powiedziec tymczasowe "do widzenia". Jutro juz lece do Pol wiec nie bede zagladala na nasze forum. Pomacham Wam jak wlecimy nad Polske 🙂 Odezwe sie w czwartek albo piatek po wizycie u lekarza.
Poki co trzymajcie sie cieplo kochane, nie przemeczajcie, nie bierzcie wszystkiego na glowe.
Do uslyszenia pod koniec tygodnia. buziaki 😘 😘 😘 😘 😘


Ty również odpoczywaj kochana 😘 😘 i również Ci pomachamy 😁DD hahaha i koniecznie daj znać po lekarzu 🤪 🤪 buuuuuuziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada bezpiecznej podróży i koniecznie daj znać co u Twojej dzidzi 🙂

Dajcie znać czy posmakował śledziowy rarytas co się szuba zwie.
Co do ananasa to praktycznie go nie czuć on nadaje tylko słodki posmak i świetnie komponuje się z czosnkiem i serem żółtym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
midorada , marta
odpoczywajcie kochane !!!!! życzę Wam również ciepłych, pogodnych świąt 🙂

Dzisiaj znowu byłam w sklepie , masakra, zaś tyle ludzi ale już mam wszystko, tylko warzywa musze gdzieś kupić 🙂 choineczka ustrojona 🙂 i jeszcze sprzątam dzisiaj pokój, muszę powyciągać jakieś świąteczne serwetki i troche ozdobić dom 🙂 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia za niedługo to się skonczy , w drugie świeto ma być +7 stopni 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ja tam lubię śnieg, natomiast najbardziej nienawidzę śliskich dróg i mnie jako kierowcy 😁 😁 🤪
nie no serio to troche boję się jeździc w zimę, nigdy niewiadomo kiedy trzeba gwałtownie zahamować, można wpasc w poślizg 🤔 🤔 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Tysia za niedługo to się skonczy , w drugie świeto ma być +7 stopni 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ja tam lubię śnieg, natomiast najbardziej nienawidzę śliskich dróg i mnie jako kierowcy 😁 😁 🤪
nie no serio to troche boję się jeździc w zimę, nigdy niewiadomo kiedy trzeba gwałtownie zahamować, można wpasc w poślizg 🤔 🤔 🤨 🤨 🤨 🤨

a ja się nie boję,bo mam wyrobiony ruch kierownicy w razie poślizgu (już raz w tym roku musiałam tak zrobić jak na szklance mnie zaczęło ślizgać) a poza tym w zimie przy śniegu jeżdżę ostrożnie i hamuję przeważnie biegami bo wiem co to znaczy gwałtowne hamowanie na śniegu 🥴 mamy abs ale jakoś nie do końca mu ufam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka ja tez mam abs , ale tez mu do konca nie ufam .... tez hamuje biegami, hamulcem juz w ostatecznosci , ale rozne przypadki zdarzaja sie na drodze 🤔 🤔 🤔 cos wyskoczy , mi kiedys sarna wyskoczyla i tez wyszlam z poślizgu ale brakowalo troche i wpadlabym na drzewo 🤨 🤨
raz kolezanka podrzucała mnie z pracy i ni stad ni z owąd zakrecilo nami wpadlysmy na drzewo, a auto mialo caly tyl do wymiany 🤨 🤨 🤨 dlatego jestem tak uczulona na tym punkcie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...