Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
hmmm słyszałam ,że chłopcy wychodzą po terminie 😁 ale ja juz od około 10 maja będe się starała go wypchać 😁

a ja słyszałam że to właśnie dziewczynkom się nie spieszy i u mnie się sprawdziło urodziłam dzień po terminie 😁
Tysia a masz jakiś sprawdzony sposób na wypchnięcie?? 😁 Bo ja nie 😮


słyszałam o tym ,że dużo seksu 😁 nie wiem nie sprawdzałam 😁 długie spacery :O i chodzenie po schodach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
hmmm słyszałam ,że chłopcy wychodzą po terminie 😁 ale ja juz od około 10 maja będe się starała go wypchać 😁

a ja słyszałam że to właśnie dziewczynkom się nie spieszy i u mnie się sprawdziło urodziłam dzień po terminie 😁
Tysia a masz jakiś sprawdzony sposób na wypchnięcie?? 😁 Bo ja nie 😮


słyszałam o tym ,że dużo seksu 😁 nie wiem nie sprawdzałam 😁 długie spacery :O i chodzenie po schodach 😁


Ze schodami u mnie nie przeszło no a z seksem to u mnie podziałało, rano miałam KTG w szpitalu i lekarz mi jeszcze zrobił masaż szyjki, wrócilismy do domu, szybki seksik z mężem (mówię do niego - ostatni raz:silly 🙂 i o 12 w południe zaczęły się pierwsze skurcze dośc bolesne ale nieregularna a właśnie po igraszkach z mężem zaczął mnie tak dziwnie brzuch pobolewac..... A urodziłam o 20 45 🤪

ale zagmatwanie napisałam, gdybyście nie zczaiły to piszcie bede poprawiac 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamietajcie laski, ze nie warto nikogo oceniac, bo nie wiadomo jak bylo!!!
Ja w pierwsza ciaze zaszlam w wieku 18 lat, nie cieszylam sie zupelnie ( jeden seks bez zabezpieczenia... , a po poronieniu zbieralam sie dwa lata... 😞(

A co dobasenu ja rowniez plywalam cala ciaze, z tym ze zabezpieczalam sie tamponem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 fajnie ze sie podoba ja ide sie polozyc znowu mi sie macica obnizyla ale wyczytalam ze trzeba lezec a ja ostatnio malo co leze. U mnie to od razu widac jak ona sie obnizy bo wtedy brzucha nie mam prawie wogole. Juz sie do wizyty u gina doczekac nie moge. Buziaki i dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Dzisiaj wstałam wcześniej 😁 dzień dobry mamity 😘 😘

No faktycznie bardzo wcześnie 😜 😜 😁 😁 😁
my już przed 8 wstaliśmy 🙃


hahahaha 😁 mi Adaś nie dał spać 😁 chyba aerobik miał poranny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki!

Ja tez juz od dawna na nogach a ty Tysia korzystaj ze spania poki mozesz 😜 😉

Super ta tabelka, imienia dla dziecka jeszcze nie mam a data ur.1985 🙂

Rany chodzi za mna kanapka z jajkiem i majonezem od samego rana wiec ide sobie zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Dzien dobry laseczki!

Ja tez juz od dawna na nogach a ty Tysia korzystaj ze spania poki mozesz 😜 😉

Super ta tabelka, imienia dla dziecka jeszcze nie mam a data ur.1985 🙂

Rany chodzi za mna kanapka z jajkiem i majonezem od samego rana wiec ide sobie zrobic.


smacznego Wiolka 😁 ja miałam to wczoraj na śniadanie zjadłam chyba z 6 kanapek 😁 no korzystam póki weekend bo w tyg pobudka o 5 o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałam napisac że tabelka bardzo fajna a imię dziecka podam jak się zdecydujemy w końcu.... choc ciężko bedzie dojśc do porozumienia bo zupełnie inne typy mamy.....mi się marzy Karolinka ale mąż zdecydowanie się nie zgadza więc nie wiem... w sumie Patrycję on wybierał i ja się zgodziłam zamiast mojego typu więc teraz powinno byc na moim! Ale jakiś wciąż nieugięty jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katiaa85 napisał(a):
Hej mamuski
dzwonilam dzis do swojego lekarza bo martwi mnie ze ciagle mi sie opuszcza ta macica a w zwiazku z tym skraca szyjka kazal brac Mg i duzo odpoczywac. Normalnie doczekac sie piatku nie moge.

Ja magnez całą ciążę biorę oprócz witaminek, w pierwszej ciąży też brałam i ani razu nie miałam skurczu łydek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Aha zapomniałam napisac że tabelka bardzo fajna a imię dziecka podam jak się zdecydujemy w końcu.... choc ciężko bedzie dojśc do porozumienia bo zupełnie inne typy mamy.....mi się marzy Karolinka ale mąż zdecydowanie się nie zgadza więc nie wiem... w sumie Patrycję on wybierał i ja się zgodziłam zamiast mojego typu więc teraz powinno byc na moim! Ale jakiś wciąż nieugięty jest 🤔


oj tak Karolinka jest ładne 🤪 mam tak na drugie 😁 u mnie dla dziewczynki wchodziło imię Lena 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Hej mamuski
dzwonilam dzis do swojego lekarza bo martwi mnie ze ciagle mi sie opuszcza ta macica a w zwiazku z tym skraca szyjka kazal brac Mg i duzo odpoczywac. Normalnie doczekac sie piatku nie moge.

Ja magnez całą ciążę biorę oprócz witaminek, w pierwszej ciąży też brałam i ani razu nie miałam skurczu łydek 😉


ja mam magnez w składzie moich witaminek więc tez biore :d ogolnie te witaminy co biore mają tyle w składzie ,że szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co Mg daje jak sie go zazywa w ciazy? Hamuje skracanie sie szyjki? Ja musze Mg kupic dzisiaj bo biore tylko witaminy nic mi wczesniej lekarz nie mowil. Na poczatku ciazy Mg bralam z tego co pamietam. Ja dzis bede lezec caly dzien teraz wstawilam tylko fasole na fasolke po bretonsku na obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Hej mamuski
dzwonilam dzis do swojego lekarza bo martwi mnie ze ciagle mi sie opuszcza ta macica a w zwiazku z tym skraca szyjka kazal brac Mg i duzo odpoczywac. Normalnie doczekac sie piatku nie moge.

Ja magnez całą ciążę biorę oprócz witaminek, w pierwszej ciąży też brałam i ani razu nie miałam skurczu łydek 😉


ja mam magnez w składzie moich witaminek więc tez biore :d ogolnie te witaminy co biore mają tyle w składzie ,że szok 😁

Ja nie sprawdzałam czy moje teraz mają bo przez tarczycę kazał inne brac które nie zawierają jodu... ale mimo to kazał brac dodatkowo magnez ale ja może potrzebuję więcej Mg bo on działa na układ nerwowy też i z moją neurologiczną przeszłością to wskazane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katiaa85 napisał(a):
A co Mg daje jak sie go zazywa w ciazy? Hamuje skracanie sie szyjki? Ja musze Mg kupic dzisiaj bo biore tylko witaminy nic mi wczesniej lekarz nie mowil. Na poczatku ciazy Mg bralam z tego co pamietam. Ja dzis bede lezec caly dzien teraz wstawilam tylko fasole na fasolke po bretonsku na obiad.

Wiem że działa na układ nerwowy, ze skracaniem szyjki bym nie powiązała dodatkowego przyjmowania magnezu ale z tego co wiem to ma dużo "efektów" dla nas i dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...