Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

Tyssiiaa napisał(a):
ja w dzień się nie nadaje do spania 😞 bo w nocy nie mogę zasnąć 😁
Sylwia jednak się zdecydowałaś na fryty mniam mniam 😁

ja będę tu zaglądac bo znajomi z Wrocławia przyjechali do Nas na weekend 😁

Ochota była silniejsza i trzeba było zrobic 🙃

No zaglądaj zaglądaj bo tu strasznie cichutko dziś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie Brzusie 🙃

Jestem po ciężkim dniu.... Myślałam,że mnie kurwica dzisiaj weznie 😠 😠
Wczoraj testowalismy zmywarke, dzisiaj wchodze do mieszkania i pól chaty zalane 😲 😲 😲 myślałam ,że sie zastrzele....
Byłam sama i mój piesek, zaczelam zbierac ta wode na kolanach wycierac pod meblami (moje nowe meble!!!), dobrze ze deski z mebli nie zdążyły sie az tyle napic wody i nie odeszla okleina... 🤨 🤨 🤨
teraz siedze wykonczona i zaraz walne sie do łóżka...
zmywarka jest od nowosci uszkodzona, cieknie z niej od spodu, weże sa wszedzie dobrze podłączone.... nie wiem co zrobic , kupilam ja w sylwestra a wczoraj pierwszy raz testowałam, i nie wiem czy jechac podbic gwarancje i wezwac serwisanta, czy nie podbijac gwarancji bo towar jest wadliwy?? wiem moglismy ja sprawdzic zaraz po zakupie ale nie mialam jeszcze podlaczonej wody itp itd..... może któraś z Was sie zna na tych sprawach.... ?

Musze odpoczac bo padam poprostu z nóg 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Mamba to faktycznie macie problemy, kurcze trudno mi doradzic co w takiej sytuacji zrobic bo nigdy nie miałam sytuacji żeby coś takiego reklamowac i się nie znam 🥴
Ale kurcze żeby kupic nowy sprzęt i od samego początku miec zepsuty?? 🤢 🤢 przykro mi

I się nie stresuj bo stres w naszym stanie nie wskazany, na pewno się wszystko wyjaśni i dostaniecie nową zmyware 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna to graniczy z cudem gdyby wszystko poszlo gladko i bez problemow... 😞 😞
Przeczytaj dobrze co masz napisane w gwarancji. Sprawdz czy nie masz klauzuli dot zwrotu w ciagu 30 dni - moze cos takiego jest. Sprawdz czy jest cos o obowiazku sprawdzenia sprzetu po zainstaowaniu go (w zaleznosci kto wam to instalowal, czy sami czy sprzedawca). Przecztaj ile masz czasu na podbicie gwarancji - czasami daja na to m-c, tak wiec mozesz miec czas na zgloszenie wadliwego towaru.
I to wszystko co przychodzi mi do glowy i co ja sama bym zrobila w takiej sytuacji. (Pomijajac fakt, ze prawdopodobnie zadzwonilabym do sklepu i wszystkich wyzwala - ale taki chyba mam dzis kiepski dzien 🤢 🤢 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam zły dzień wrrrrr 😠 😠 😠 😠
jutro pojade do sklepu i dowiem sie co mam zrobić.... jutro przewozimy juz rzeczy typu ciuchy i inne pierdoły, myśle ze to bedzie pierwsza noc na swoim i bez tv i neta hehehe dopiero co zamowilismy telewizje a w poniedzialek polecę zalatwiac internet takze troszke mnie tutaj nie bedzie 😞 ale mam nadzieję ,że szybciutko wróce 🙂

Buziaki dla Was wszystkich :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna tak naj napisałam na fb: boskie fikołki 🙂
Ja też już chcę by moja dzidzia wyprawiała takie harce 🙂 niecierpliwa jestem 😁

Gynazol to mi lekarka wczoraj przypisała na moją dolegliwość,udało mi się kupić dopiero dziś ten specyfik bo pstki w aptekach-dopiero na dzis mi sprowadzili. Czytam ulotkę http://www.doz.pl/leki/p2208-Gynazol i się trochę przestraszyłam. Cóż pozostaje mi wierzyć mojej Pani doktor, bo nie przypisała by mi czegoś co by zaszkodziło maleństwu.
A może któraś z was go stosowała i może coś na jego temat powiedzieć?


Ja też już chcę by moja dzidzia wyprawiała takie harce 🙂 niecierpliwa jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
czarna przekichane 😞
Tysia ja już mam to samo-brzuch podskakuje 😉
co do dolegliwości to mam tylko jedną (całe szczęście) że nie mogę spać po nocach bo mała się wierci w łóżeczku i się budzę a potem jak już jest cicho to zaczyna się burza w brzuchu i nie mogę spać bo drugi dzidziuś daje o sobie przypomnieć 😜 na szczęście w ciągu dnia nieprzespana noc nie daje mi się bardzo we znaki 🙂
Wiola nie martw się,z dzidzią napewno ok a lekarz sama widziałaś jaki kompetentny 😲
ja mam chyba jakieś schizy nocne-na pół przytomnej mi się śnił ogromny robak w kuchni przedwczoraj i nie spałam pół nocy potem przez to a dzisiaj pół nocy nie spałam bo mi się przyśniła niedziela i myślałam co ja zrobię na obiad bo mięso w zamrażalce a ja obiad zaraz rano przygotowywuje a z mikrofalówki odmrażane jest niedobre i dopiero jak się rozjaśniało stwierdziłam,że nie spałam w nocy tylko dlatego,że umamiło mi się że jest niedziela a przecież dzisiaj jest sobota 😁
a z jedzeniem też coś dziwnego-wczoraj na kolacje 2 kanapki z pasztetem i musztardą a zaraz po nich budyń bananowy 😮 i było mało 😮 jem w ilościach tonowych i ciągle mało i to takie mieszanki że szkoda gadać 😁 ale króluje kefir i jajko sadzone 😁
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Cześć Mamusie Brzusie 🙃

Jestem po ciężkim dniu.... Myślałam,że mnie kurwica dzisiaj weznie 😠 😠
Wczoraj testowalismy zmywarke, dzisiaj wchodze do mieszkania i pól chaty zalane 😲 😲 😲 myślałam ,że sie zastrzele....
Byłam sama i mój piesek, zaczelam zbierac ta wode na kolanach wycierac pod meblami (moje nowe meble!!!), dobrze ze deski z mebli nie zdążyły sie az tyle napic wody i nie odeszla okleina... 🤨 🤨 🤨
teraz siedze wykonczona i zaraz walne sie do łóżka...
zmywarka jest od nowosci uszkodzona, cieknie z niej od spodu, weże sa wszedzie dobrze podłączone.... nie wiem co zrobic , kupilam ja w sylwestra a wczoraj pierwszy raz testowałam, i nie wiem czy jechac podbic gwarancje i wezwac serwisanta, czy nie podbijac gwarancji bo towar jest wadliwy?? wiem moglismy ja sprawdzic zaraz po zakupie ale nie mialam jeszcze podlaczonej wody itp itd..... może któraś z Was sie zna na tych sprawach.... ?

Musze odpoczac bo padam poprostu z nóg 😞 😞 😞


Spytalam sie mojego meza co trzeba zrobic w takiej sytuacji mowi ze gwarancja musi byc podbita bo inaczej nic ci nie zrobia ze zmywarka ale musisz podbic te gwarancje szybko bo jest ograniczony czas na podbijanie gwarancji albo 2 tyg albo mies nie wiem ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

heyo laseczki, udalo mi sie odszukac haslo na mailu i sie zalogowac :PP

Kurcze ale jajca.. Jakies 3-4 miechy temu szwagierka farbowala mi wlosy farba peletty i podczas trzymania farby na glowie myslalam, ze sie zadrapie na smierc... a po sciagnieciu, w miejscach gdzie mi farba dotykala czola mialam normalnie biale placki...

Pozniej przed wizyta u gina tez farbowala i bylo oki...

No, a wczoraj mimo, ze farbowala tym co zawsze sytuacja sie powtorzyla... Tak mnie swedzialao, ze myslalam ze mnie trafi.. na czole same biale placki.. skora normalnie jakby barwnik stracila.. Po jakihs 2h juz wszystko oki...

I jaki z tego wniosek??? Ze to nie cholerna farba taka reakcje alergiczma daje 🙂 Tylko hormony ciazowe... 🤢 😠 , bo te 3 miechy temu tez przeciez w ciazy bylam...

No ale na szczescie zielone mi nie wyszly 🙂)) Jednak zrobilam troszke inny kolor, taki powiedzmy blond ale wchodzacy w popielaty.. Ogólnie mi sie podoba, tylko dos zalu mnie grzywak doprowadza, bo chce ja zapuscic, a teraz ma tzw dlugosc: ni w dupe ni w oko 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry brzuszki
JA wlasnie pije mleko z miodem gardlo boli ale katar prawie sie konczy. Wczoraj myslalam ze odlece z bolu, tak mi glowa dawala popalic a zadnego apapu nic nie mam tylko jakies mocne przeciwbolowe ktorych brac nie moge.
Z godz temu sie obudzilam bo snilo mi sie ze mama czyms twardym mi w brzuch rzucila 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 normalnie chyba ja sciagnelam tym snem bo za chwile dzwonila i pytala jak sie czuje.

Tysiaa Swietne fikolajki maly Adas wyprawial moje dziecie to z tych spokojniejszych czasem daje czadu z kreceniem ale ogolnie to grzeczne jest i malo czuje. Zalezy jaki dzien 🙂

kozinka Widze ze u ciebie przyszla kolej na smaki ja apetytu nie mam. Ale wczoraj moj upiekl ciasto bo dzis tescie i szwagier z zona przyjada na kawe wiec mysle ze sprobuje kawalek 🙂 Poza tym moj pizze robi bo im obiecal ze zrobi na imieniny :P

A ja lece umyc glowe i dzis nie robie nic. Aha pojawil sie u mnie sluz taki jak na dni plodne przezroczysty wczesniej nie mialam zadnego sluzu praktycznie i to normalne ze sluz jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Po śniadanku, ostatnio mam ochotę na wiosenne kanapeczki: ser, szyneczka, liść sałaty, pomidor, ogórek, rzodkiewka i co tam się trafi-jej je na kilogramy.
Posprzątam-ale nie wiem czy to ma większy sens bo siostra z Lusią przychodzi 🙂

Krem jest rewelacyjny-wszystkie niepożądane objawy jak ręka odjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...