Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa nie skojarzylam o co biega z ta szybka akcja 😁 no tak pamietam jak niedawno Sandra pisala o niej a tu juz tak to szybko zlecialo 🙂

My zjedlismy pizze ja jeden kawalek nie daje rady wiecej i obejrzelismy film"ilu mialas facetow" Fajna komedia 🙂 Lece spac do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jajć.. przez ogarnianie syfolongu po remoncie wiele mnie znowu ominęło..
Nie mniej, już jest piknie, już mam drugą łazienkę 🙂 i nie musze latać siczku na dół..

ale tyle sprzątania, że padłam dziś na amen po całym dniu, a krzyż to boooooli, że hoho
. Na szczęście z mężem podzieliliśmy się zadaniami i chata błyszczy 🙂)

Dobrej nocki Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 a my w domku dziś siedzimy, bedziemy sie byczyc cały dzień 😉 Sandra nad jeziorko mmmm też bym chciała ☺️ a nie zamrozi Cie??? bo u nas 16 stopni mrozu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Od wczoraj boli mnie w miejscu gdzie byly jajniki, bol jest ciagly ale nie mocny, tak jakbym sobie cos naciagnela. Czy ktoras z was odczuwala takie cos, myslicie ze to moga byc wiezadla po prostu? Ostatnio duzo musialam nosic Majke wiec moze od tego? MArtwie sie bo mi nie przechodzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa faktycznie, zapomniałam Sandra że Tobie chłód nie straszny 😁 😁

Wiolka ja tez tak czasem mam, wydaje mi się ze to własnie od noszenia jest, no ale w moim przypadku jak tu nie nosic Malej jak jeszcze chodzic nie umie 😮
Anet ja tez ostatnio miałam takie wrażenie ale bylam na wizycie i lekarz mnie uspokoił, wszystko w porządku 🙂 u mnie to sie pokryło z tym że słabo czułam Malutką więc się wystraszyłam nie na zarty 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra wiem, ze nie powinnam jej nosic ale ona chyba przechodzi pryey bunt 2 latka i jest strasznie niedobra, czasem inaczej niz tylko sila nie moge jej ruszyc z miejsca, ubrac butow czy glipiej pieluszki taka jest uparta, robi wielkie afery i sie wygina. Myslisz ze to moze byc od tego?

Anett dlaczwego myslisz, ze Ci sie sacza wody plodowe?

Niunia tak cie ciagnelo jakby? No nic jak do jutra nie przejdzie bede musiala te 50km do gina sie przejechac, szkoda ze meza nie ma i musze sie tluc autobusem 🤢

Lece na kinderbal kurna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta może to po prostu pęcherz?? Albo masz może uplawy?? Kurcze ja bym to skonsultowała z lekarzem jakby się do jutra utrzymywało 😮 nie wiem sama niech się może sandra nasza kochana wypowie, ona się bedzie lepiej znac!
Wiolka no mnie właśnie tak ciągnie czasem, czsem się tak brzuch napina i twardnieje.... i zaauważyłam że to twardnienie to jest takie chwilowe jak robie coś w szybkim tempie na przykład a jak np dłużej ponoszę Patrycję to mam takie stałe pobolewanie które przechodzi jak się położe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie zaczyna bolec coraz bardziej 😞 😞 😞 😞 ide sie polozyc i jak nie przejdzie to jade do szpitala bo mala cos bardzo malo sie rusdza, dzisiaj ja moze 2 razy poczulam 😞 😞 😞

Anett wiesz co idz do lekarza jutro, mi sie tak wody saczyly ale jak huz bylam w szpitalu i kazali mi lezec i sie nie ruszac, na twoim miejscu lecialabym bez zastanowienia. U[lawy juz chyba mialas wczesniej to wiesz jak wygladaja, u mnei byl jakis sluz a wody plodowe sa calkiem czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ogolnie wody się sączyc nie moga, bo to swiadzy o peknieciu pecherza plodowego, czyl absolutnie zadnego ruszania sie.. 😞 Wiec oby to nie to...

Ja mam teraz tez jakos dziwnie, ze jak wstaje to normalnie mam tak mokro w pochwie , ze koniec... ale ani zapachu ani nic...ja mialam wrazenie, ze to moze nadmiar moczu zalegajacgo w pecherzu... ale sama nie wiem.. bo nie ma takiego zapachu... ale ogolnie we wczesnej ciazy wystepuje zwiekszenie wydzieliny.. ale matko nie wiedzialam ze az tak :PP
No albo po tej luteinie cholernej...
Jutro sie umawiam na jakies USG za okolo 2 tygodnie u tej babcki co pod praca przyjmuje, w zyciu nie chcialabym zeby prowadzila moja ciaze... bo ja bym jej nie zaufala..ale USG to chyba umie zrobic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu dziewczyny leżcie jak najwięcej!!! Ale na pewno wszystko jest w porządku 😉 ja też się tak bałam, wmawiałam sobie tysiąc rzeczy a jak się okazało winne były upławy, wcześniej swędziało mnie strasznie a później te upławy, jeszcze do tej pory mi całkiem nie przeszło, ale żadnych leków nie biorę na to, czasem jak zaswędzi to smaruję maścią Clotrimalozum...
Sandra jak się sączą wody to oznacza leżenie - ale to już trzeba leżec do końca czy jest możliwośc że wszystko przejdzie???? 😮
Wiola kurcze szkoda że męża nie masz i jeszcze córcia do opieki..... współczuję.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to ja teraz powiem wam cos jesli chodzi o ten wodnisty sluz. Tez wam o tym pisalam jakis czas temu i mnie uspokajalyscie wiec to jest sluz ktory wyglada jak woda.

Sandra,Aneta ja tak mialam po luteinie dopochwowej tez myslalam ze to wody. Przestalam brac lutke i takie uplawy sie skonczyly nadal mam jakies ale to zwykle uplawy i w niewielkich ilosciach.
Aneta jesli bardzo cie to niepokoi zadz do lekarza ja tak zrobilam jak mialam wrazenie ze macica mi sie bardzo opuszcza teraz czasem tez mam ja nisko ale juz tak mocno nie wariuje bo wiem ze zalezy jak malec sie ulozy. Teraz wiecej leze jak czuje ze brzuch mam nisko. Dzisiaj jest dobrze ciagle malca czuje z przerwami jak spi 🙂

Wlasnie mleczko cieplutkie pije naszla mnie ochota oraz slucham muzyki 🙂 Byli u nas tescie na kawie bo zadzwonilam i ich zaprosilam na kawe i ciastka co pieklismy wczoraj 🙂

Ps. juz lepiej mowie wiec mam nadzieje ze chrypka i kaszel przechodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...