Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
sandroos napisał(a):
Mi ogolnie w busach, kazdy ustepowal miejsca.. mimo, ze nie bylam grubasna 🙂))
Ale pewnego dnia wlazla baba stara prukwa i palcem : Pani, albo Pani musi mi zejsc. Ja siedzialam na miejscu z krzyzykiem, a przede mna Pani z dzieckiem na miejscu do tego przeznaczonym... No to sie poirytowalam 🙂) Mówie, ze musze to sie... 🙂) i ewentualnie jakby jak czlowiek poprosila to bym jej zeszla bo sie dobrze czuje...

Oczywiscie wstalam, chyba z 4 kolesi mi ustapilo od razu.. Prukwa usiadla, a ja stalam cala droge nad nia 🙂))



O nie ja jestem cięta na takie staruchy.
Ostatnio miałam podobną sytuację w autobusie. Wsiadłam patrzę że tłok i tylko jedno miejsce wolne tuż koło drzwi, więc siadam-jechałam do szpitala na wizytę (a ten autobus przejeżdża koło cmentarza wiec zawsze jest zapchany starszymi ludźmi, nie wiem chyba jako rozrywkę traktuję to chodzenie na cmentarz :huh 🙂 nagle słyszę nad uchem , to moje miejsce widziałam je pierwsza! musisz mi ustąpić bo jestem starsza i mówi do jakiejś starsze Pani j obok eh ta młodzież taka niewychowana tylko dupę sadza. To mnie podkurzyła i mówię jej, że nie ustąpię, jestem w ciąży i nie czuje się za dobrze. To mi bezczelne babsko mówi ja to w polu ziemniaki zbierała i rodziłam. To jej odpowiadam takie czasy były ale się zmieniło. Babsko nadymało się i znowu do starszej Pani obok mówi, widzi Pani widzi jakie chamstwo, a starsza Pani jej odpowiada że chamstwo to do niej właśnie mówi 😁


I dobrze jej ta pani obok pojechala te starsze osoby sa niemozliwe mysla ze sa klebkiem swiata bo stare to wszystko im mozna? Ja jechalam ostatnio autobusem byl zapchany nikt nie ustapil miejsca ale po mnie w plaszczu zimowym wogole nie widac a ja sie upominac nie bede. Na nastepnym przystanku zrobilo sie miejsce wolne to sobie usiadlam i mialam innych gdzies. Nikt sie nie czepial zeby zejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kozinka cieszę się że z Maluszkiem wszystko w porządku, powiedz tylko dlaczego dalej nie wiesz kogo masz w brzuszku? Tak się dzidzia odwróciła że nie było widac czy jak?? 🙂
No a waga dziecka ładna - moja w 21 tygodniu miała 400 gramów a u Ciebie i Tysi to jakieś kolosy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
niunia dziewczynki z reguły mniejsze 😁 ☺️ ☺️

Sandra chyba ma wizytę koło 18 jak pamietam chociaz nie wiem sama 😜

ja wiem czy mniejsze, niby moja miała 3390 g ale kumpela niedawno rodziła i jej córa ważyła ponad 4 kg więc nie jest powiedziane.... chociaż ja nie chce kolosa bo i poród gorszy i wiecej do dźwigania 😁
A Sandra wydawało mi się że ma wizyte o 16 🤔 a nie ważne, któraś z nas kręci 🙃 🙃 pewnie ja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Polalam z was dzisiaj, wy i wasi ginekolodzy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ja mam kobite, jedyna w miescie, zajebisty fachowiec no i jak na kobiete przystalo rozumie druga kobiete. Kolejek nie ma bo wszystkie babki sa rejestrowane na dana godzine wiec najwyzej poczekam 5 min a w tym czasie zwaze sie zmierze ciosnienie.

Kozinka ale nosisz kolosa!!! WOW! MOja miala w 20tc i 3 dni 300gr 😉 Ale chuda jestes, Boze... ja na starcie w tej ciazy mialam 57kg ☺️ ☺️ ☺️

Moje dziecko dzisiaj testuje moja cierpliwosc, normalnie myslalam ze ja udusze na spacerze 😠POSZYSMY Z PSEM I CHCIALAM JESZCZE POSPACEROWAC TO TA SIE Z MIEJSCA NIE CHCE RUSZYC I RZUCA KAMYKAMI. JA DO NIEJ MILIARD RAZY CHODZ DO MNIE A ONA NIC
NO TO DUPA, NIE BEDE SIE Z NIA CIAGAC BO CO TO ZA PRZYJEMNOSC I WROCILYSMY DO DOMU, WSCIEKLAM SIE JAK NIC BO OPNA JUZ LECIUTKA NIE JEST I NAJPIERW CHCE NA RECE A POZNIEJ NIE CHCE SIE RUSZYC Z MIEJSCA. pRZYSZLYSMY DO DOMU I DOSTALA KARE.

JA JESTEM ciagle glodna!!!! Brakuje mi pomyslow co by tu zjesc 🤢 😮

Widzialyscie to? 😁 😁 http://www.youtube.com/watch?v=MLErNXIYjMg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha 😁 a ja na starcie 75 🙂)

No ja juz po wizycie 🙂 Ogolnie serduszko bije, wiec spoko... choc mocno ie bylo trzeba przyjrzec, bo dzidzia jest taka malutka, ze nie dalo jej sie zmierzyc.. 🙂) Troche sie zmartwilam , bo wedlug wielkosci pecherzyka to ciaza 2 tyg nizsza, a nie ma takiej opcji.. wiec po prostu jest mniejszy niz powinien.. ale nie kazal sie denerwowac na zapas.

Sie nasmialismy 🙂 Stwierdzil,ze skoro juz czwarty raz udalo mi sie zajsc za pierwszym razem, to on sie w takim razie do mnie nie zbliza i sie odsuwa, bo roznie moze sie to skonczyc 🙂) hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka filmik kiedyś już widziałam, dobre 😁 😁 😁 ja się z moją podobnie wczoraj męczyłam z tym że na łóżku a nie w łóżeczku 😁

pochwal się jaką karę dałaś Majeczce 🤔 niedobra matko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamcie

Cieszę sie ze u Was wszystko o.k.
natomiast ja to mam ostatnio pecha, wczoraj malo co stracilabym mlodsza siostre,
zatrula sie czadem w lazience stracila przytomnosc dobrze ze moja mama slyszala huk i szybko zaalarmowala, ciezko bylo nie umiala jej ocucić , przyjechalo pogotowie i ja zabralo, okazalo sie ze chyba tez uderzyla sie w glowe bo ja strasznie boli, ale lekarze mowia zepowinno byc o.k.
Tak to jakos leci, dzisiaj zalozyli mi wkoncu tv , ale nie wiem kiedy zaloza mi internet, jak narazie mam pozyczonego od siostry netbooka ale nie wiem na jak dlugo, dlatego tak rzadko tu zagladam ..
Olaf kopie mnie coraz bardziej, cudowne uczucie poprostu.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...