Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandra tu gdzi eteraz mieszkam to jest tak,że nie rejestrujez się,nie umawiasz,jak przyjdziesz i odstoisz swoje to załatwiasz a rejestracja jest dopiero jak siadasz na fotel to wtedy biorą dokumenty 😮 myślę nad zmianą dentysty na takiego,który umawia na dzień i godzinę bo wtedy ma konkretną liczbę osób i wiesz kiedy wyjdziesz,ale za to ta dentystka do której chodzę jest świetna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No to bym sie poirytowala i powiedziala, ze jestem w ciazy slabo mi i chce wejsc i sru 😉)

Heheh, dobra lydka poluizowana 🙂

A ten gin jest taki przystojny 😉) ☺️ i taki mlody 🙂[/quote

ja się wolałam ugryźć w język bo naprawdę się źle czułam a moje nerwy sięgały zenity i poleciałaby wiązanka na te baby 😮 i co by to dało? brzuch mam duży i każda widziała a jeszcze by było,że młodzież taka nie wychowana,wiem jakie to pokolenie jest zrzędliwe więc bez dodatkowych nerwów poszłam do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ogolnie w busach, kazdy ustepowal miejsca.. mimo, ze nie bylam grubasna 🙂))
Ale pewnego dnia wlazla baba stara prukwa i palcem : Pani, albo Pani musi mi zejsc. Ja siedzialam na miejscu z krzyzykiem, a przede mna Pani z dzieckiem na miejscu do tego przeznaczonym... No to sie poirytowalam 🙂) Mówie, ze musze to sie... 🙂) i ewentualnie jakby jak czlowiek poprosila to bym jej zeszla bo sie dobrze czuje...

Oczywiscie wstalam, chyba z 4 kolesi mi ustapilo od razu.. Prukwa usiadla, a ja stalam cala droge nad nia 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię się wpychac, jakbym poprosiła że np źle się czuję to by mnie może wpuścili ale ja jeszcze nigdy nie prosiłam, zawsze siedzę posłusznie.... i nigdy mi się nie zdarzyło że jak było widac brzuch żeby ktoś tak od siebie przepuścił 😮 jak zapytasz to może tak ale jak się nie odezwiesz to nawet nie licz że wejdziesz wcześniej! Tak jest u nas, większośc pacjentów do lekarza to starsi ludzie którzy uważają że tylko oni się mogą źle czuc 😮

Ale też mnie irytuje jak ostatnio np czekam w kolejce jak głupia do pobrania krwi, byłam chyba z 25 taka kolejka była.... no i mam już wchodzic i przyszła baba w ciąży stanęła pod drzwiami, i bez pytanie kogokolwiek o zdanie, nawet nie zapytała i weszła sobie bez kolejki!!!!! Normalnie mnie zagotowało, ludzie się na mnie popatrzyli bo miałam właśnie wchodzic a ja do nich z tekstem że też jestem w ciąży a spokojnie czekam 😮
Różnie to jest z tym wpuszczaniem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ogólnie jestem miła ale jeśli ja nie będąc w ciąży ustępuje pierwszeństwa uprzywilejowanym to uważam,że mnie też można ustąpić jeśli jestem w potrzebie,a ludzie widzieli brzuch,słyszeli jak mówię że źle się czuję i zamiast ustąpić mnie to wpuszczali osoby spoza kolejki którym za przeproszeniem gówno było tylko chyba dupy od siedzenia w kolejce ewentualnie mogły zaboleć 😮 ja byłam czerwono-fioletowa a jak tylko zapytałam czy mogę wejść o coś zapytać to myślałam,że jakiś samosąd zrobią 😮 i naprawdę miałam ochotę powiedzieć,że mam pierwszeństwo i nie będę dłużej tolerować takiego czegoś i że wchodzę dez czekania 5 godziny z kolei ale jednak szkoda słów i nerwów na takich ludzi...bo co się stanie dwóm wnuczkom w wieku gimnazjalnym jakby poczekały? i to jeszcze było wtedy kiedy mi się 2 dni dziecko nie ruszało więc do tego już miałam dość nerwów,że coś jest nie tak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
sandroos napisał(a):
No megaaa.. 🙂) jak mi piersi wymacal, to wiesz 🙂)
Na bukowskiej 🙂 daleko nie masz...

No wlasnie z tym, rozluiznieniem roznie bywa 😁 ale dam rade 😁

taa różnie bywa,nie chcesz się tu przyznać 😁 😁

i jak dni odliczała do wizyty, na bank się już lekarza nie może doczekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
sandroos napisał(a):
No megaaa.. 🙂) jak mi piersi wymacal, to wiesz 🙂)
Na bukowskiej 🙂 daleko nie masz...

No wlasnie z tym, rozluiznieniem roznie bywa 😁 ale dam rade 😁

taa różnie bywa,nie chcesz się tu przyznać 😁 😁

i jak dni odliczała do wizyty, na bank się już lekarza nie może doczekac 😁

haha ja na mojego nie narzekam ale z wyglądu mi tatę przypomina więc ja pofantazjować nie mogę o lekarzu 😁 😁zresztą mój jest grubo po 40 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie 🙂

mój też koło 50tki, ale i tak ide do niego z radością, bo zawsze dowiem się czegoś nowego o Bobo 🙂
Dziewczyny gratuluje córeczek.. mam wrażenie, że tylko ja w przysłowiowej czarnej dupie i nie wiem..
Dopiero 14.02 wizyta..
Nie mniej, każdego dnia Bobo intensywnie wierci się w brzusiu 🙂 iii przyznam, że bardzo mi się to podoba 🙂
Miłego dnia Mamity 🙂
U nas mroźno, ale słonecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...