Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
ten tez prywatnie tylko. 🙂 ale mamy uklady 🙂 ahhaha No i dobry z niego fachowiec.
Kobiet wokol niego mnostwo...normalnie caly czas nowe pacjentki ma.. i teraz mysla z kolega o znalezieniu nowego lokum,, bo ciasno.. 🙂


Moj lekarz jest duzo starszy ale tez nalezy do przystojnych starszych mezczyzn :P chociaz lepiej wygladal jak nie mial wasow a teraz sie zapuscil :P wazne ze dobry fachowiec z niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chodzę tylko prywatnie 😉 po kolejkach jakie są do mojego lekarza widac że dobry z niego fachowiec, niestety swoje trzeba odstac bo nie robi zapisów na godziny tylko się czeka w kolejce.... kiedyś byłam 15 a przeważnie wyłącznie ciężarne u niego są więc wizyta dłuższa, jakieś 20-25 trwa więc się troszkę kiedyś wyczekałam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mój jest na tyle fajny ,że powiedział ,że mam do niego zadzwonić za 4 tygodnie to mi porobi jeszcze kilka zdjęc maluszka ,żebym miała pamiątkę :O ile dają ludziom znajomości bez tego ani rusz ;p


tez bym tak chciala 🙂 a mam tylko jedno jedyne zdjatko z 13tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie, te które już wiedzą i te które jeszcze nie wiedzą kogo pod swym serduszkiem noszą 🙂

Czy tylko ja mam lekarza prowadzącego kobietę 😉 ?

Jakiś czas temu wspominałam o książkach, które mam do sprzedania. Mogłybyście gdzieś dalej zapodac link, no chyba, że same jesteście zainteresowane romansami za grosze? 🙂 podesłałabym na priv

Pochodziłam dziś po sklepach z ciuszkami dla maluszków - wczoraj dowiedziałam się, że moja dzidzia to dziewczynka i chciałam to uczcic dzis jakimś babskim ubrankiem, a tu niemiła niespodzianka. Wszystkie wyprzedaże pokończone, same nowe kolekcje i w jakichs niesamowicie wysokich cenach 😞 No cóż, na razie w takim razie pozostają tylko skarpetki "I love mum" i "I love dad" i kilka drobiazgów uniwersalnych dla chłopca lub dziewczynki 😁 no chyba, że coś mnie jeszcze oczaruje i przyszaleję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często kupuję na allegro, u takich małych dzieci mało co są zniszczone rzeczy i zazwyczaj za grosze można kupic więc się opłaca, choc teraz jak moja Mała zaczęła raczkowac to widac jakie branka są czasem brudne więc dla takich dzieci już ciężej kupic coś nie zniszczonego.... ale na takie maluszki to co innego..... nie kupuję tylko bielizny bo jakoś dziwnie bym się czuła jakbym mojemu dziecku zakładała takie ubranka po czyimś, myśląc o tym że nawet nie widziałam tego dziecka.... bo od znajomych to co innego, ze sprawdzonego źródła 😉 ale spodenki, sweterki, spódniczki często kupuję na allegro, niestety nie mam porządnych lumpków niedaleko mnie, najbliższy jakieś 25 km ode mnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DorotaK napisał(a):
Ja podczas każdej wizyty dostaję zdjęcia, wczoraj 5 a ostatnio ze 7 🙂 Często przeglądam zdjęcia od fasolki do 19 tygodniowej dzidzi

Dorota w 1 ciąży można sobie oglądac, Patrycji zdjęcia teraz leżą w szafie, tylko 2 najlepsze dałam do albumu a reszta sobie odpoczywa..... Nawet nie mam czasu żeby sobie powspominac tamte czasy, może za parę lat ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski

Ja jak zwykle nieobecna na forum 😞 Remont nam sie przeciaga, w mieszkaniu burdel ze wejsc nie mozna 😞
Od wczoraj boli mnie zab 😞 😞 😞 Dzwonilam do dentystki i jest na urlopie 😞 do wtorku musze cierpiec 😞 Macie jakies sprawdzone sposoby na bol zeba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
DorotaK napisał(a):
Ja podczas każdej wizyty dostaję zdjęcia, wczoraj 5 a ostatnio ze 7 🙂 Często przeglądam zdjęcia od fasolki do 19 tygodniowej dzidzi

Dorota w 1 ciąży można sobie oglądac, Patrycji zdjęcia teraz leżą w szafie, tylko 2 najlepsze dałam do albumu a reszta sobie odpoczywa..... Nawet nie mam czasu żeby sobie powspominac tamte czasy, może za parę lat ☺️ ☺️


Zdaję sobie z tego sprawę 🙂 ale nawet jak za kilka lat mnie albo kogoś innego najdzie pooglądac, to będzie coś nawet w szafie głęboko ukryte do wyciągnięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DorotaK napisał(a):
niunia99 napisał(a):
DorotaK napisał(a):
Ja podczas każdej wizyty dostaję zdjęcia, wczoraj 5 a ostatnio ze 7 🙂 Często przeglądam zdjęcia od fasolki do 19 tygodniowej dzidzi

Dorota w 1 ciąży można sobie oglądac, Patrycji zdjęcia teraz leżą w szafie, tylko 2 najlepsze dałam do albumu a reszta sobie odpoczywa..... Nawet nie mam czasu żeby sobie powspominac tamte czasy, może za parę lat ☺️ ☺️


Zdaję sobie z tego sprawę 🙂 ale nawet jak za kilka lat mnie albo kogoś innego najdzie pooglądac, to będzie coś nawet w szafie głęboko ukryte do wyciągnięcia.

Dokładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...