Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam te z którymi nie miałam przyjemności się witać 🙂
widzę że przewaga dziewczynek nad chłopcami 🙂 my tez liczyliśmy na dziewczynkę a tu kolejny siusiak 🙂 hihi najważniejsze że wszystkie wyniki są wzorowe tak jak i cały jego rozwój 🙂

Wiolka mieszkasz w przepięknym miejscu 🙂 ja osobiście jestem zakochana w Chorwacjii, jak tylko maluch podrośnie to planujemy tam kolejne wakacje.

co do samotnych porodów to też wiem coś o tym, mój pierwszy mąż pływał i baaaardzo rzadko bywał w domu więc ja i mój synek musieliśmy sobie radzić sami. teraz jest za to inaczej i już nie możemy się doczekać 🙂 wszystko jest inaczej, nawet poród, bo pierwszy był w wodzie, hehe ciekawe jak to będzie na 'sucho' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzunie 🙂
U nas dzis odwilż i będzie wielka ciapa 😞 nie lubie ciapy 🤢

Pola od pocżątku mi się podobała 🙂
Kaja bardzo ładne imie i żadko spotykane 🙂

Dziś tez przychodzi do mknie kolezanka, i bede farbowac włoski, bo mam straszne już fe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):


Wiolka jaki masz zgrabny fajny brzusio 😘 piłeczka dosłownie ☺️ ☺️

znalazła się ta co ma wielką bekę! Ty tak samo świetnie wyglądasz widziałam zdjęcia na fb więc nie mów że źle wyglądasz!
Ja tu muszę chyba Wam moje zdjęcie zapodac co byście się dowartościowały na mój widok, coraz bardziej mi w dupę idzie 😠 a zdjęcie w avatarku już nieaktualne 😜

Wiolka super brzuszek, Dorota Maluszek się świetnie odwrócił hehe 🙂

Ja poród poprzedni miałam na sucho 😁 😁 i w sumie szybko poszło jak na pierwszy raz więc nie narzekam 🙂 mąż był cały czas ze mną i naprawde wszystkim polecam obecnośc męża jeśli tylko macie możliwośc 🙃

Kocik u mnie podobnie jak u Ciebie, nie bede miała parki z tym że u mnie dwie dziewuszki się szykują 🙂 A Twój pierwszy synuś w jakim wieku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):


Wiolka jaki masz zgrabny fajny brzusio 😘 piłeczka dosłownie ☺️ ☺️

znalazła się ta co ma wielką bekę! Ty tak samo świetnie wyglądasz widziałam zdjęcia na fb więc nie mów że źle wyglądasz!
Ja tu muszę chyba Wam moje zdjęcie zapodac co byście się dowartościowały na mój widok, coraz bardziej mi w dupę idzie 😠 a zdjęcie w avatarku już nieaktualne 😜

Wiolka super brzuszek, Dorota Maluszek się świetnie odwrócił hehe 🙂

Ja poród poprzedni miałam na sucho 😁 😁 i w sumie szybko poszło jak na pierwszy raz więc nie narzekam 🙂 mąż był cały czas ze mną i naprawde wszystkim polecam obecnośc męża jeśli tylko macie możliwośc 🙃

Kocik u mnie podobnie jak u Ciebie, nie bede miała parki z tym że u mnie dwie dziewuszki się szykują 🙂 A Twój pierwszy synuś w jakim wieku?


Mój pierworodny leniuch ma 10 lat 🙂 hehe dwie dziewczynki to fajnie przynajmniej jakaś solidarność jajników a u mnie same pindolki 🙂 hihi jeszcze jak przyjedzie syn mojego męża to już wogóle. hehe dobrze że nasza psina to suczka 🙂

co do tycia to mi jak na razie idzie w brzuch(przy pierwszym też tak miałam) ale lekarz mnie tak nastraszył że w tak krótkim czasie bo w miesiąc przybrałam 5kg że teraz się pilnuje a nie jest to łatwe bo wiecznie głodna chodze 🙂 pocieszam sie że jak na ten tydzień ciąży to moje jedyne kilogramy na + 🙂 muszę też jakąś fotkę wstawić z brzusiem bo na razie pierwszą jaka mi sie nawinęła dodałam cobyście na puste pole nie patrzyły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, Kocik, czekamy na foto 🙂
Wiola sliczny Brzunio 🙂
Kocik a imię już jest dla synka?
Jeśli chodzi o poród to ja bym wolała w wodzie czytałam duzo pozytywnych opini w necie na ten temat no ale niestety w mojej okolicy szpital nie oferuje takich rarytasów hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Sylwia wstawiaj foto 😁 ja tam sie ciesze bo te 5 kg to chyba tylko w brzusio poszło 😜

nie mam czasu teraz, może wieczorem mezulek jakąś fotke cyknie to pokażę, tymczasem pracuję hehe a idzie mi jak krew z nosa 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie porodów w wodzie tam gdzie zamierzam rodzic też nie ma a chciałabym bardzo ☺️ no cóż pierwsze dziecko urodziłam normalnie to i drugie też, pociesza mnie fakt że bede już rodziła na wyremontowanym oddziale bo poprzednio to pożal się boże 😁 ale przynajmniej opiekę miałam dobrą 😉

Ja się tam cieszę że druga córcia bedzie, baby górą!!!!!! 😉
Fakt że może parka lepsza ale przynajmniej nowej wyprawki nie muszę kupowac bo po córci mam wszystko różowe hehe 😉
Kocik to u Ciebie ładna różnica 😁 ja zaszłam w drugą ciążę 5 miesięcy po porodzie więc moja Mała jeszcze nawet roku nie ma 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia, mój mąż właśnie by tak chciał, co by z pieluszek nie wyjść, a już następną dzidzie szykować 🙂 On w ogole 7 lat starszy ode mnie.. wiec pierwsze dziecko w wieku 32 lat 🙂

W sumie to jest super, bo mała różnica wieku, z tym że zdaje sobie sprawe, że ciężko ogarnąć dwa Maluchy 🙂

I ja to sie obawiam, co by w pracy się na mnie nie złościli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Sylwia, Kocik, czekamy na foto 🙂
Wiola sliczny Brzunio 🙂
Kocik a imię już jest dla synka?
Jeśli chodzi o poród to ja bym wolała w wodzie czytałam duzo pozytywnych opini w necie na ten temat no ale niestety w mojej okolicy szpital nie oferuje takich rarytasów hehe 🙂


co do imienia to myślimy o Mateuszu, starszy to Marcin więc będą dwa M&M`sy 🙂
co do porodu wodnego to z całego porodu najgorsze było szycie....brrrr aż mi ciarki przechodzą i przed kolejnym porodem tylko tego się obawiam, a tak to było ok, zobaczymy jak teraz na sucho pójdzie 😁

dobra dziewczyny znikam po mojego pierworodnego do szkoły bo potem szybko obiad i na basen go wioze. więc może wieczorkiem zobaczę co tam u was 😉
Miłego dzionka i nie dajcie się spłynąć z tą pluchą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
U mnie porodów w wodzie tam gdzie zamierzam rodzic też nie ma a chciałabym bardzo ☺️ no cóż pierwsze dziecko urodziłam normalnie to i drugie też, pociesza mnie fakt że bede już rodziła na wyremontowanym oddziale bo poprzednio to pożal się boże 😁 ale przynajmniej opiekę miałam dobrą 😉

Ja się tam cieszę że druga córcia bedzie, baby górą!!!!!! 😉
Fakt że może parka lepsza ale przynajmniej nowej wyprawki nie muszę kupowac bo po córci mam wszystko różowe hehe 😉
Kocik to u Ciebie ładna różnica 😁 ja zaszłam w drugą ciążę 5 miesięcy po porodzie więc moja Mała jeszcze nawet roku nie ma 🙃 🙃 🙃


no przerwa troszkę duża no ale to ze względów zmian w statusie małżeństwa/rozwodu i kolejnego małżeństwa 😁 dlatego teraz chciałabym juz mniejszą przerwę zrobić 🙂 hehe jeszcze nie urodziłam a już myślę o kolejnym hihi ale to chyba dlatego że kolejny siurak będzie, śmiejemy się że do 3 razy sztuka i trza pracować dalej na córcią 🙂 ale czas pokaże 🙂
cieszę się też z powodu wyprawki bo wszystko po pierwszym synku zostawiłam więc jedynie mebelki i wózek wchodzi w gre. co prawda to główne rzeczy ale ciuszki te co mam troszkę budżet podratują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową mamusię na forum :
Wiolka śliczny brzusio 🙂
Dorota masz przepięknego maluszka, raz jeszcze gratulacje 🙂
Justyna widzę że nie tylko mnie przeziębienie dopadło, mnie na szczęście katar nie męczy za to standardowo gardło i ratuje się \"rutinaceą\" oraz\" tantum verde\". Wracaj szybko do zdrowia 🙂

Moja kruszynka fika coraz bardziej odczuwalnie-uwielbiam to uczucie 🙂 Niestety gdy mąż rękę przyłoży do brzucha to cichnie, co nie omieszkuje wykorzystywać tego wieczorem by zasnąć 🙂

Czy ja dobrze liczę że w sobotę rozpocznie się mi 6 miesiąc ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 😁 wrocilam 🙂
Bylam na chwile u ciotki a i zdazylam jeszcze kolezanke odwiedzic co 2 mies temu urodzila coreczke, ma jeszcze syna w wieku 14 lat wiec teraz sie z malej ciesza tym bardziej ze kolezanka po dwoch poronieniach ale maja mala Anie 🙂 Tylko ze spala jak bylam.
Ja wstawilam kurczaka zeby sie piekl a co do tego sosu to ide na latwizne zrobie z torebki sos pieczarkowy a pieczarki te co mam dodam do sosu i wsio 😁 ugotuje jeszcze ryz i taki obiad dzisiaj 🙂

Wiola mam wpisac do tabelki imie Kaja?

Pszczelarka imie Pola podoba mi sie 🙂

Tysia zdrowiej 😁

Anett zeby sie udalo i maz wrocil na porod 🙂

Kocik podaj dane do tabelki to cie dopisze 🙂 rok urodzenia twoj, pierwsze ruchy bo reszte to widzialam w profilu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w rozpaczy tylko na samym początku, później się już oswoiłam z myślą że tak szybko i teraz nie wyobrażam sobie że drugiej dzidzi miałoby nie byc, o jednych pieluchach się wychowa 😁 no ciężko bedzie na pewno ale myślę że damy rade tym bardziej że mieszkamy jeszcze z rodzicami więc rąk do pomocy jest.... tzn mama pracuje ale popołudniami już jest w domu - też jest nauczycialką 😁

U nas też mąż już na drugi dzień po urodzeniu się Patrycji mówił że bierzemy się za następne ale mnie trzymały troszkę względy zdrowotne, no i że tak szybko, że jak ja podołam ale mam nadzieję że dam radę! Jak to mówią im więcej obowiązków tym czowiek bardziej zorganizowany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia mój robi tak samo jak przykładam ręke to przestaje fikac, albo jak podciągam bluske bo chce zobaczyc czy widac przez skóre to tez przestaje, ale uwielbiam to uczucie fikania 🙂
Jeśli chodzi o 2 dzieciaczka to ja uważam że fajnie jest mieć jedno po drugim tak od razu, ja bym tak chciała jednak moj m. drugie dzieciątko woli przed 30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia to prawda im więcej obowiązków, człowiek lepiej zoraganizowany. Ja pracowałam na dwa etaty, miałam korki i studia w weekendy to jak w zegarku chodziłam.. teraz się rozregulowałam 😁

Nenia. własnie, tyle jest sposobów liczenia, że już sama nie wiem.. ale też bym była za 6tym miesiącem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym chciała jedno po drugim maluszku mieć bez duże różnicy w czasie, bo wiadomo w jednym czasie pieluchy a potem luzik. Ale jak to bywa w naszym kraju wpływ na naszą decyzję co do drugiego malucha będą miały względy ekonomiczne. wkurza mnie to że o drugim dziecku trzeba patrzeć przez pryzmat pieniędzy-to chore w naszym kraju. A wszystko przez beznadziejna politykę prorodzinną i kiepską opiekę państwa mam. Ja już wiem że do swojej pracy ;o porodzie nie mam powrotu- taki szef- niedługo kolejna rozprawa w Sądzie pracy- będąc na zwolnieniu lekarskim wysłała mi zwolnienie dyscyplinarne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Ja też bym chciała jedno po drugim maluszku mieć bez duże różnicy w czasie, bo wiadomo w jednym czasie pieluchy a potem luzik. Ale jak to bywa w naszym kraju wpływ na naszą decyzję co do drugiego malucha będą miały względy ekonomiczne. wkurza mnie to że o drugim dziecku trzeba patrzeć przez pryzmat pieniędzy-to chore w naszym kraju. A wszystko przez beznadziejna politykę prorodzinną i kiepską opiekę państwa mam. Ja już wiem że do swojej pracy ;o porodzie nie mam powrotu- taki szef- niedługo kolejna rozprawa w Sądzie pracy- będąc na zwolnieniu lekarskim wysłała mi zwolnienie dyscyplinarne 🤢


Nenia nie przejmuj sie szefem bedzie dobrze a już napewno to sie nie denerwuj i nie stresuj, wiem łatwo powiedziec ale przynajmiej postaraj sie dla dzidzi 🙂
Jesli chodzi o względy ekonomiczne to chyba mamy najgorszy socjal w innych krajach mamy dostaja pieniadze do 3 roku zycia dziecka albo i do 18 a u nas co becikowe nawet ci zabiorą, ale co zrobić, nie wiem już kto by rządził lepiej i tak nie bedzie 🤢
Mój M. pracuje w Czechach i niby biedneiejsze Państwo a socjal maja super!!!
Dziewczyny do 3 roku zycia dziecka dostają pełną wypłate!!! tyle że bez premi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...