Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry Tysia 🙂
Dziewczyny co tu taka pustka?
Ja na obiad zrobilam brokuly w sosie serowym ale nie smakuje mi za bardzo schrzanilam bo za bardzo rozgotowaly mi sie brokuly a pilnowalam a i tak nie wyszlo 😞 I ten sos serowy nie pasuje mi do brokul ale jakos sie to zjadlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamitas 🙂

My z meżem ogarnęlismy chałupe, bo wczoraj nam się już nie chciało.. każdy ma swoje rewiry i praca szybko idzie jak sprzątamy 🙂

Ja mam dziś na obiad kuraka, właśnie siedzi w piekarniku, ziemniory dla mnie, dla męża makaron i do boku ogóraski i groszek 🙂
Mniam 🙂

Miłej i spokojnej niedzielki Brzusiaczki 🙂

Tysia ciesze się, że katarinio odpuszcza a kysz z nim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja dzisiaj mam na obiad kotlety mielone i brokuły równiez 😁 ale nie w sosie serowym 😁 katar powoli odpuszcza 😁 częsciej smarkam ale sama woda mi nie leci 😁 chyba się oczyszcza :P


tysia ja do tej pory smarkam od ostatniego przeziebienia i juz mnie tak nos boli jakbym miala tam jakies rany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie nowe mamusie na forum 🙂

Ja dziś lajcik z obiadek u Teściowej z moimi rodzicami.
Moja malutka ostatnio fika fikołki, chyba jakaś sportsmenka mi rośnie 😁

Sandra zdjęcia wymiatają, szczerze ja z rodzaju ciepłolubnych i jestem pełna podziwu dla morsów.

Justyna dobrze że wracasz do zdrowia, u mnie z gardłem też coraz lepiej, tantum werde pomaga. A na katar próbowałaś maść majerankową? Jest rewelacyjna, bo leczy nie tylko stan zapalny ale i zapobiega wysuszaniu.

Niunia urocza Twoja córcia 🙂

Wczoraj byliśmy u znajomych, maja 2 dzieci 4 letnią dziewczynkę i 1,7 rcznego chłopczyka.
Ich tata opowiadał jak przyszło mu wykapanie dzieci-mama była w pracy- i miał umyć sisiaka małemu, ale nie wiedział jak się za to zabrać z powodu małych rozmiarów i mówi \"kurde jak to robi mama?\"
Obok stała córcia, która na slowa taty mówi \" tato ja wiem ale nie pokażę bo ja nie lubię sisiaków\". Na co ojciec \"i żeby przez najbliższe 15 lat ci się nie odwidziało\" 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 u nas ok 🙂 zdrowiejemy sobie wszyscy,dzisiaj będziemy troszkę wietrzyć tyłki bo cieplutko 🙂
moja mała nauczyła się przeklinać 😮 tzn jak coś jej spadnie to mówi niewyraźne - kurcze 😁 teraz siedzi na nocniku bo wstała,my po obiedzie,a ona nie bo obiad przespała i czekam aż wstanie żeby jej dać też 🙂 wysikała się i podniosłam ją,wytarłam pipkę,ubieram majteczki,a ta mnie odepchnęła i mówi mi "jesce" i siadła i siedzi i widzę do siuśków doszła jeszcze kupa,więc super jej to idzie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzusie i brzusiolki 🙂
wpadłam się tylko przywitać i zmykamy po obiadku do znajomków 🙂

Nenia z tym tatusiem to faktycznie zabawna historia 🙂 kumaty facet że tak szybko i mądrze zripostował córce 😉 hihihi

a co do sportsmenek to nie tylko dziewczynki fikają, mój młody ma tam istną sale gimnastyczną 😉 fika niesamowicie głównie właśnie po jedzonku 🙂 🙂

smacznego obiadku wszystkim głodomorom życzę i udanej niedzieli 🙂
do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka cieszę się, że już zdrowiejecie 🙂 no i Klaudia jaka dzielna na nocniczku 🙂 Brawo! 🙂
Ja zaraz zbieram się do jedzenia, bo już głodna jestem 🙂 potem tradycyjnie kawunia u teściów 🙂

iiii dzis mamy odwiedzinki znajomków z ich maluchami 🙂 3 letnim i rocznym 🙂 więc będzie miło 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla malej Kozinka 🙂 oby dalej tak szlo.. 🙂)

A mi niestety lazenie z golym dupskiem na katar nie pomoglo... 😞 Juz widze jak jutro bede sluchac, ze to pewnie od tego.. a ja juz przeziebiona odpt wieczora bylam.. 😞(

Dzis taka oblesna pogoda wialo, padalo masakra 😞( Ale etstowalam sprzet gorski i nic a nic mi nie przemoklo..

Zaraz jedziemy mala zawiezc na urodziny do kolegi i chyba pojdziemy w tym czasie do marketu, bo maly ma mukowiscydoze i nie chcialabym mu przeziebienie sprezentowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt jej tato jest bystry, ale mała czasami jego potrafi zagiąć swoimi tekstami- nie wiadomo skąd ona je bierze. Ale z tego co dziewczyny piszą o swoich pociechach to nie ona jedna taka pyskata 😁

Mam ochotę na ciasteczka maślane i chyba sobie upiekę, mam sprawdzony prosty przepis. Tylko Mąż będzie się wściekał bo on na diecie 😁 Przeżyje 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzień 😉
Po tygodniu zwolnienia ruszam dzielnie do pracy. Coraz mniej mi się chce, ale może zrobię jeszcze ze dwie klasówki i pójdę już na dobre posiedziec w domu z moim brzuszkiem... Tak mi się nie chce, a mysl o nadchodzącym tygodniu wcale nie poprawia nastroju. Dziś 8h, zakupy, korki a później wizyta u rodziców, jutro niby lekcji mniej ale jestem przewidziana od 17 do 20 na dyskotece karnawałowej z moją klasą - może uda mi się jakoś z tego wywinąc. W środę 9 lekcji i korki, czwartek lekcje, korki i lekarz, piątek lekcje, korki, szykowanie ze znajomymi wystawy zdjęc na której ja tez bede 😉 i na zakończenie nie wiem czy dam radę do innych znajomych na zimowe ognisko. Chyba nie nadaję się do takich aktywności w najbliższym czasie - na samą mysl przypomina mi się pierwszy miesiąc i gigantyczne mdłości... Kobieta w ciąży powinna sie w miarę oszczędzac, prawda? 🙂) Życzę Wam spokojnego dnia, a dzieciaczki niech szaleją sobie - moja malutka wczoraj relaksowała się przy Beethovenie 😁
pa / do przeczytania 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamcie 🙂

Dorota bierz przykład ze mnie 🙂 w domu jest zupełnie inaczej.. regularne posiłki, kładziesz sie do łóżeczka kiedy masz chęć.. a praca w szkole to polka galopka.. na przerwach masz dyżur, ani nie zjesz, i ubikacją ciężko.. przynajmniej ja tak miałam.. musiałam w ogóle na lekcjach wychodzić wymiotować.. Koszmar.

Po południu tez miałam korepetycje.. no zmęczenie brało górę. Pamiętaj kochana musisz dbac o siebie i Juleczkę :* Moja Pola na pewno jest szczęśliwa, że mamusia gotuje sobie zupki, obiadki zamiast siedzieć z dzieciakami w pracy 🙂

Ja dziś z rana leciałam do przychodni.. bo w piątek dzwoniła kumpela z sekretariatu, że mi ginek źle zwolnienie wypisał.. w miejscu imienia wpisał nazwiska i na odwrót.. i dziś z rana musiałam grzać, zeby to poprawił, bo do jutra trzeba to zwolnienie złożyć..

Następnym razem 8 razy przejrze to zwolnienie 😠
Dziś śmigam do ciociuni, by mi zrobiła na głowie koszyczek (taki dobierany wiecie o co biega, nie? 😁 )
Uwielbiam tą fryzurkę, jest wygodna, można w niej spać 🙂 😎

Miłego dnia Brzunie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Witam z rana 🙂
Co sadzicie o tym wozku?

http://allegro.pl/nowosc-wozek-apollo-skrzat-gratisy-i2107091678.html


Katia, kolory mi się podobają 🙂 Wyglada na stabilny, a przy tym nie jest jakiś wielgachny, jak mniejszy to bardziej mi się podoba 🙂
Fajnie, że 2w1, chociaż ja się czaję na 3w1 🙂
Nie wiem, czy zamówie w necie, chyba, że jakiś wylookam na żywo, a potem poszukam go w necie. Nie chce żeby wózek był za ciężki i ważne są koła. A patrząc na obrazek w necie.. to ciężka sprawa.

Ogólnie wózek mi się podoba 🙂 Tez myślałam o dwukolorowym 🙂 Weselej wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🙂
co do wózka to najlepiej pooglądać na żywo w sklepach a potem na allegro ruszyć bo na pewno uda się taniej kupić.
Widzę że spore grono pedagogiczne wśród nas jest 🙂 czy źle coś zrozumiałam? 😉 bo bodajże i Pszczelarka i Dorota to belfry? hihi 🙂 jeśli tak to współczuję i podziwiam bo przy obecnej młodzieży to dodatkowe szkodowe powinno być nauczycielom płacone a takie nerwy dla ciężarnej to już chyba w ogóle nie wskazane/
weszłam się przywitać i zmykam do koleżanki, w końcu jakaś ma czas w ciągu dnia 😁 bo mam dość siedzenia w domu. dobrze że tu się dołączyłam bo jakoś mi raźniej i lepiej na sercu że ma się z kim 'pogadać' 🙂
miłego dzionka i do zobaczonka po południu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Witam z rana 🙂
co do wózka to najlepiej pooglądać na żywo w sklepach a potem na allegro ruszyć bo na pewno uda się taniej kupić.
Widzę że spore grono pedagogiczne wśród nas jest 🙂 czy źle coś zrozumiałam? 😉 bo bodajże i Pszczelarka i Dorota to belfry? hihi 🙂 jeśli tak to współczuję i podziwiam bo przy obecnej młodzieży to dodatkowe szkodowe powinno być nauczycielom płacone a takie nerwy dla ciężarnej to już chyba w ogóle nie wskazane/
weszłam się przywitać i zmykam do koleżanki, w końcu jakaś ma czas w ciągu dnia 😁 bo mam dość siedzenia w domu. dobrze że tu się dołączyłam bo jakoś mi raźniej i lepiej na sercu że ma się z kim 'pogadać' 🙂
miłego dzionka i do zobaczonka po południu.


Zgadza się kochana, tak się składa, że z Dorotą obie uczymy angielskiego 🙂
Odpoczywaj i relaksuj się u kumpeli 🙂 Ja też dziś śmigam do ciociuni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Witam z rana 🙂
Co sadzicie o tym wozku?

http://allegro.pl/nowosc-wozek-apollo-skrzat-gratisy-i2107091678.html


Katia, kolory mi się podobają 🙂 Wyglada na stabilny, a przy tym nie jest jakiś wielgachny, jak mniejszy to bardziej mi się podoba 🙂
Fajnie, że 2w1, chociaż ja się czaję na 3w1 🙂
Nie wiem, czy zamówie w necie, chyba, że jakiś wylookam na żywo, a potem poszukam go w necie. Nie chce żeby wózek był za ciężki i ważne są koła. A patrząc na obrazek w necie.. to ciężka sprawa.

Ogólnie wózek mi się podoba 🙂 Tez myślałam o dwukolorowym 🙂 Weselej wtedy 🙂


Wersja z fotelikiem tez jest a ja tak mysle o tym wozku bo moja ciocia malej kupila taki bardzo fajnie i lekko sie go prowadzi nie jest ciezki. Wiec jakbym kupila 2w1 bo fotelik od niej dostane. Mialam caly wozek dostac ale mala bedzie miala dopiero 11 mies jak moja sie ur wiec dostane tylko fotelik. Ale naprawde wozek solidny, latwy w prowadzeniu i lekko i super sie prowadzi nawet po sniegu.
Raczka jest przekladana do tylu i przodu mozna ja obnizyc a ja jestem niska wiec nie wygladam jakos tragicznie przy nim.
Tescie dadza nam 600zl na wozek wiec w sumie 200zl dolozymy i kupiloby sie go 🙂 Bede meza namawiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...