Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Anett napisał(a):
to ja mam taki bol z prawej strony jak leze na plecach to nie moge sie przekrecic na bok czasem musze sie rozbujac 😁


ooo hahahahhahahahha, no padlam ze smiechu jak sobie to wyobrazilam 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ja własnie też hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Kochanie, mnie znów bezsenność dopadła nie mogę spać już od 4, zjadłam już kanapki z nutella, sałatkę i wypilam kakao, trosze też was poczytałam. Pewnie zasnę jeszcze i wstanę znów o 12. Wczoraj po południu byliśmy w szpitalu u szwagierki, mała jest cudna, potem byli goście i tak jakoś zleciało. Jeśli chodzi o kg to ja mam 10 na plusie. O kłucie w pośladkach to mogę też czasem kłuje, pytałam lekarza bo to i prawdopodobnie rwa kulszowa podobno może sie ujawnić w ciąży. Kozinka ja mam troszkę podobny problem do Twojego jeśli chodzi o gości i wogule nie wiem jak sobie z nim poradzic, bowiem mój problem to 13 letnia sąsiadka, która cały czas do nas przychodzi, ja wiem ze to jest dziecko ale to jest już naprawdę uciążliwe, bowiem przychodzi cały czas sie o wszystko dopytuje, dodatkowo a czemu robicie to tak a nie tak, a moja babcia to robi to tak a ciocia tak a mama tak, normalnie stara maleńka czule sie tak jakby nas pouczala. Teraz jak jestem w ciąży to normalnie wszystko chce wiedzieć czy kupiłam już to tamto a jak nie to kiedy kupie, a czemu wybrałam takie a nie takie wr naprawdę straszn nas to wkurza ale jak mam to powiedziec 13 latce??? Ja już nie wiem bo mamy zrobić bo nie odbiera od niej tej jak dzwoni nie otwiera też drzwi jak przychodzi udajemy ze nas nie ma, czasem jak jesteśmy ma podwórku i przyjdzie to mówimy ze zaraz mamy gości ale to jej nie przeszkadza goście potrafić przyjść a ona dalej siedzi nawet pogadać nie można w tedy ze znajomymi, najbardziej mnie denerwuje to ze rodzice ma to pozwalają tak komus truć dupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nie nadrobie was w czytaniu ale z tego co widzialam to wy o jedzeniu 🙂 ja wlasnie wcinam chlebek z dzemem truskawkowym. Jest u mnie kuzynka wiec raczej malo teraz bede siedziec. NIe napiszcie mi tu tomiska do czytania 🙂
My dzis jedziemy do Ch musze wjechac do carrefouru na jakies zakupy. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł mammas 🙂

Emi ta dziewczynka to jakaś masakra.. macie anielskie nerwy.. ja bym chyba nie zniosła takiej sytuacji.. ja nie wiem, że jej rodzice nie powiedzą, żeby nie zawracała non stop innym głowy..
Szok

Ja wstałam późno, bo 9:30.. ale pospałam 🙂 tak fajniunio 🙂

i zaraz na DDTVN temat wózków 🙂 i zabawki dla rocznych dzieciaków 🙂 fajne dziś tematy 🙂
wiec czatuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajny ten program o wózkach był,
polecali norweską firme STOKKE.. ceny są niezłe, ale wózek rewelacyjny

http://4kids.com.pl/produkt/opis/5166/wzek_stokke_xplory__gondola_red

Mówili, żeby nawet skrzyknąć całą rodzine, kupic porządny wózek, niz jak mają ludzie przynosić milion ciuszków i zabawek.. w sumie racja - najbliższa rodzina mogłaby się zrzucić 🙂

Ten wózek co polecili, ma fajne ustawienie dziecka, że jest na naszej wysokości, nie trzeba sie schylać do niego, żeby dac jeść lub pić 🙂
Składa się do 15 cm, jak ktoś chce schowac do auta i pełno innych parametrów, nie sposób spamiętać.. 😆
🙂

Super 🙂 z tym, że cena tez super 😮 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja sasiadka ma ten wozek i wedlug niej jest okropny, powiedziala ze glupia byla bo polecioala na firme a nie na to jaki wozek jest, wedlug niej jest zdecydowanie za maly, na zakupy z nim nie pojedziesz, ma pare fajnych rzeczy ale to jak masz droge prosta do spacerow, nie daj boze pod gorke albo po jakiejs scierzce. Mi sie wogole ten wozek nie podoba wiec sie nad nim nawet nie zastanawialam. Tutaj nowy kosztuje 10tysiecy. Pojebawszy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Moja nocka w miarę spokojna i prawie się wyspałam, gdybym nie musiała dosłownie co chwilę na siku wstawać- ale to moja wina bo strasznie dużo wody piję tak mnie suszy, dziennie potrafię wyżłopać 3 litry wody jak nie więcej.

Wczoraj byłam u siostry i przebierałam ubranka z których wyrosła Lusia i powiem wam że masakra tyle tego było. Kochana siostra pomogła mi je posegregować i doradzić które są najbardziej praktyczne. Mam kilka kompletów pościeli, o ubranka na zimę się również nie matwię bo jest tego cały wór.
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/zdjcie0131x.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/60/zdjcie0131x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Moja sasiadka ma ten wozek i wedlug niej jest okropny, powiedziala ze glupia byla bo polecioala na firme a nie na to jaki wozek jest, wedlug niej jest zdecydowanie za maly, na zakupy z nim nie pojedziesz, ma pare fajnych rzeczy ale to jak masz droge prosta do spacerow, nie daj boze pod gorke albo po jakiejs scierzce. Mi sie wogole ten wozek nie podoba wiec sie nad nim nawet nie zastanawialam. Tutaj nowy kosztuje 10tysiecy. Pojebawszy 🤢


Ja po obejrzeniu filmiku http://www.youtube.com/watch?v=iJ5wOkaciko&feature=relmfu stwierdzam, że wózek jest praktyczny 🙂

Na większe zakupy człowiek wybiera się autem a nie targa zakupy na wózku, tak mi się wydaje. Zresztą ma się męża od robienia zakupów 🙂 Nie trzeba z wózkiem.

Nie mieszkam też w miejscu gdzie sa górki i wertepy ani kamieniste drogi, więc takie przeszkody nie beda stanowic problemu dla wózka.

Zresztą zapewne nie ma idealnego wózka, dlatego na szczęcie jest ich tak dużo, że każdy coś dla siebie i na swoją kieszeń znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...