Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
animatki napisał(a):
Nie wiem jak wstawić suwaczek pod posty... niby umiem a nie wychodzi 😁...Pewnie musze mieć pewną ilośc postów, żeby móc je wstawiac 😁
Co do wózków... Zastanawiam się nad kupieniem sporej gondoli i fotelika a spacerówkę po np 8 miesiącach. Te wielofunkcyjne z jednej strony fajne, ładne ale mieszkam blisko puszczy Noteckiej i głównie tam jeździliśmy z córcią na spacerki. Nie wiem czy choć pompowane aczkolwiek skrętne kółka podołają takim wertepom...czy pomimo blokady nie ulegna zniszczeniu..hmm.. Wczesniej miałam wychamet Kiddy. Zmieniłabym w nim szerokość siedziska- mogłaby byc większa... i paski szybko wyciągnęły sie trzeszcząc niemiłosiernie. ... Nie wiem jak będzie przybierało na wadze moje drugie... ale pierwsza w wieku 2 lat miała ponad 20 kg i było jej po prostu ciasno... Teraz ma prawie 8 lat ( pierwsza klasa podstawówki) 38 kg i około 137 cm wzrostu...w jej wieku byłam głowę niższa...


Kliknij na suwaczek którejś z nas i potem w ustawieniach profilu, wklejasz w zakładce forum.
dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anett napisał(a):
Niunia zalatw rabaty 😁 😁 😁

Się zrobi 😁 bo wiecie ja tu po to jestem na tym forum żeby mu klientki przyciągac 😁 😁
A tak szczerze to swoje zdanie wyraziłam a co kupicie to już Wasza sprawa 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu na brzuszku siedzę a moja mała fikała po łóżku i nie wiem jak to się stało bo ją asekurowałam i pilnowałam żeby nie spadła, odwróciłam tylko głowę żeby poduszkę przesunąc oglądam się a ta leci na podłogę 🥴 i guza pięknego na głowie nabiła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Ja tu na brzuszku siedzę a moja mała fikała po łóżku i nie wiem jak to się stało bo ją asekurowałam i pilnowałam żeby nie spadła, odwróciłam tylko głowę żeby poduszkę przesunąc oglądam się a ta leci na podłogę 🥴 i guza pięknego na głowie nabiła 🥴


Ojjj to fikołajka. Buziaki w główke dla małej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja nie wiem dokładnie ile mój waży ale jak na moje warunki waga nie ma znaczenia.... nie wiem wydaje mi się że tyle gdzieś wózki ważą, dodaj jeszcze do tego dziecko kocyk itp to się ładnie kg uzbiera i ciężko to dźwigac 🤔 no ale Ty masz męża to Ci nosic bedzie 😁 gorzej mają osoby które mieszkają w bloku bez windy i muszą tyle kg dźwigac same 🥴
a wózki fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
no np.ja ale co zrobic dam rade bede dzwigac z resztą juz Adam bedzie a wiec co to dla chlopa co na silownie chodzi 🙂

no właśnie 😁 zamiast na siłownie bedzie na spacery z dzieckiem chodził 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja butelki fajne ale ja pozostaje wierna Aventowi 😉 mam z tego laktator, podgrzewacz itp więc nie ma sensu znów kupowac a butelki i smoczki z aventu jak dla mnie sprawdziły się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Maja butelki fajne ale ja pozostaje wierna Aventowi 😉 mam z tego laktator, podgrzewacz itp więc nie ma sensu znów kupowac a butelki i smoczki z aventu jak dla mnie sprawdziły się 😉


No Avent są bardzo znane i popularne 🙂 ja tu szukam wszystkiego 🙂
i ta firma tez wydaje się sponio 🙂
ale dobrze wiedzieć, że chwalisz sobie Avent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Witam nowa mamusie, moye tz po prostu mialas cukrzyce ciazowa, ze az tyle przytylas chociaz ja osobiscie znam jedna laske ktora przytyla 31kg i z ladnej laski zrobila sie z niej kobyla i niestety jest nia do dzisiaj a dziecko ma ponad 2 lata. Strasznie sie zapuscila 🤢

Ja MUSIALAM pojsc po czekolade do sklepu 😁 😁 😁 a mam jakies 15min spacerkiem i powrot pod mega gorke ale nic, czekolada musi byc. Koniec koncow kupilam cala siate ciasteczek 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 ALE kupilam tez jogurty i jablka, soki i inne pierdoly w razie napadu glodu 😁

Pszczelarka TOmmee Tippee sa podobno super ale ja uzywalam butelek i smoczkow NUKa, papke do mleka Aventa a pozniej tez smoczkow tej firmy i bylam bardzo zadowolona. 10kg na wozek to super waga. Ja kupuje ten peg perego i on ma z gondola 10kg a ze spacerowka 8.5 🙂 Z fotelikiem jeszcze mniej. Niech ta wyplata juz wplynie, zebym mogla sie zabrac za zakupy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No NUK tez jest dobry. Wozek 10kg jest ok, ja mialam po bratanicach spacerowke ciezka chyba 15kg alebo nawet wiecej ciezka jak ja pierdziele, okropna, dlatego teraz kupuje zupelnie inny 🙂 a i oczywiscie juz mi suszy glowe tesciowk apo co ja kupuje wozek jak jest ta spacerowka.. BOze co za tempa baba, powtarzam jak katarynka ze ta spacerowka jest za ciezka, neiwygodna, rozwalona, material zimowy i nie ma gondoli wiec nie mam jak wozic w niej noworodka i ja se gadam a ona dalej swoje 😠 😠 😠 powiedzialam jej w koncu ze jak sobie urodzi kolejne dziecko to niech sobie wezmie ta spacerowke bo ja jej nie chce 🙃 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Maja butelki fajne ale ja pozostaje wierna Aventowi 😉 mam z tego laktator, podgrzewacz itp więc nie ma sensu znów kupowac a butelki i smoczki z aventu jak dla mnie sprawdziły się 😉


też mam "wyprawkę" Aventu 😜 u siostry sprawiły się rewlacyjnie 😁 tzn ja mam tylko jedną butelkę mam nadzieje ,że będę karmić cycem 😁
własnie pokroiłam ogóreczki na gyros 😁 jadłam ogórki a w między czasie mama robiła ciasto z bitą smietaną i wyjadłam jej 3 wielkie czubate łyzki bitej śmietany zagryzając ogoreczkiem 😁 jutro mamy gości ciocia położna z męzem przyjeżdza 😁 więc odrazu zapytam się chyba o wyprawkę do szpitala co dają a co musze mieć bo niby pisza co innego a co innego jest 😁 nie wiem czemu ale od tego twardego brzucha boli mnie również od 3 dni pępek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo Tysia wlasnie mialam pisac, ze chyba sie przeforsowalam bo od wczoraj boli mnei w okolicach pepka 😮 😮 😮 wez sie jutro zapytraj cioci o co chodzi bo to moze jakies naciagniete miesnie? Wcale bym sie nie zdziwila bo wczoraj stoczylam niezla bitwe z Majka zeby wrocila do domu ze spaceru 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czytam i widzę że aktualnie o butelkach mowa. moja siostra ostrzegała mnie przed butelkami marki AVENT bo niektóre z nich maa szkodliwy składnik który uaktywnia się pod wpływem ciepła.

tu poniżej art. na temat szkodliwych składników w butelkach:
http://www.we-dwoje.pl/szkodliwe;butelki;dla;niemowlat,artykul,6998.html
Jeśli już kupować butelki to należy zwrócić uwagę by nie zawierały poliweglanu, niektóre AVENT go zawierają te które na dnie mają cyfrę 7.
Ja chyba będę używać szklane, ale one mega drogie i ciężko je dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...