Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasia ja miałam termin na czerwiec,a prałam i prasowałam jakoś maj-czerwiec 🙂 jak wypierzesz za wcześnie to czeka Cię powtórka z rozrywki,ja bym poczekała na kwiecień 🙂


Tak wlasnie myslalam z tym praniem. Na razie wszystko w kartonie i do szafy schowane. Ide sie myc i chyba pojde spac oczy mi sie zamykaja. Wiecie co jak przegladalam te ciuszki to dostawalam na glowe bo nie wyobrazam sobie jeszcze ze bede w te rzeczy mala ubierac dla mnie to wszystko jeszcze takie dalekie a tu coraz blizej konca. Wiem ze 3 mies zleca ze sie nawet nie spodziewam kiedy i ciagle mysle ze ja jeszcze nie jestem gotowa ze praktycznie nic nie mam ze ciuszkow okaze sie za malo. MAsakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu nie martw się, mam tak samo 🙂
Łóżeczko na strychu u rodziców, przed nami przemeblowanie i dolupienie 2 szafek ogólnie to w cinej dupie jestem z tym wszystkim. Sukces że te ubranka mam posegregowane, a to tylko dlatego że mi siostra na dłużej wyjeżdza i jakbym teraz tego nie zrobiła to potem sama musiałabym segregować.
Ja meble i przemeblowamie zrobię w maju a ubranka wypiore i wyprasuje w pierwszej połowie czerwca. Gondolę też jakoś w tym samym czasie.

Dobrej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja Was na jakiś czas opuszczam... 😞 ciotka położna mnie zbadała i w poniedziałek już jadę na 1 KTG a pózniej być może na patologie.... ehhh a wszystko przez mój twardy brzuch nakaz leżenia i zero siedzenia 😞 buziakiiii 😘 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞



weekend przeleciał i sporo do nadrabiania ale to doczytałam więc trzymam za Ciebie kciuki 🙂 mam nadz że wszystko będzie ok. może dostaniesz nakaz leżenia ale dobrze by było żeby w domu....bo w szpitalu to zawsze gorzej....
także trzymaj się i głowa do góry. ważne żeby z dzieciątkiem wszystko było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobitki, u nas jak co tydzień niedziela pełna odwiedzin i jeszcze męża siostra wyszła dziś ze szpitala to pół dnia byliśmy u malutkiej.

Tysiu trzymam kciuki by było wszystko dobrze, koniecznie jutro napisz co i jak 😘

A ja już mam poprane i poprasowane wszystkie ciuszki, w komodach ładnie leżą, pokoik gotowy, teraz chce jeszcze sypialnie wyremontować przed porodem 😮

Też ide zaraz spać bo coś glowa mnie dzis boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, Nania mam to samo tj. ubranka w kartonach (po pierwszym) no i remont do przeprowadzenia ale wszystko powoli. chyba dostaniemy poweru jak przyjdzie wiosna bo wtedy i dłużej jasno i częściej słonko świeci a wtedy to wszystkiego się chce 😉

też zmykam do wyrka bo weekend był dość pracowity tyle lekcji że szok 🤪 🤪 do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 😆 😆
Jutro odbieram paczkę ciuszków dla Mojej Edzi od 0-3miesięcy..Za 100sztuk 120zł używane ale prawie jak nowe więc nie ma co szaleć. 😁 😁 😁 🥴Tatuś kupił córci smoczek różowy.Będzie różowa lala .Tusia będzie dobrze do maja mamy czas niech czekają jeszcze Nasze maluszki.
Od paru dni nie mam apetytu jem bo jem aż dziwne 🤔
Pozdrawiam i całusy w brzusie 😘 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Ja juz na nogach cala noc w dup z nerwow... :-(

Tysia a o której masz lekarza? ja mam od 13,ale muszę od 12 czekać w poczekalni zanim się tłumy ustawia,tak,że muszę jeszcze małą odwieźć do mamy przed 12 a teraz się wybieramy na miasto do banku odebrać kubek za kwitki płacenia kartą bo taka promocja,że za 3 dają kubek i w dodatku pochodzę po sklepach troszkę a potem zmykam do lekarza 😜
a noc też nie przespana bo Klaudia dostaje pampera na noc żeby się nie posikała i o dziwo dzisiaj budzila się i wstawała na nocnik co jakiś czas i łaziła po nocy więc z jednej strony fajnie,że powoli lapie że się robi też w nocy na nocnik a z drugiej strony jestem cholernie nie wyspana 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzusie 🙂 u mnie noc minęła na bólu głowy i dalej boli, to chyba jakiś migrenowy ból 😞 co polecącie na takie bóle głowy? Tysiu napewno będzie wszystko dobrze koniecznie napisz po badaniu co i jak, a tak myślę że może to być trochę wina kaszlu. Kozinka brawa dla Klaudiusi za nocniczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie z rana 🙂

Tysia trzymaj się jesteśmy z Tobą. no i koniecznie daj znać jak będziesz już coś wiedzieć.

Emi ból głowy to pewnie przez te zmiany w pogodzie raz już wiosna a tera znowu zima....te temperatury, zmiany ciśnienia. niestety za wiele to my nie możemy ja biore apap i do wyrka. też mnie wczoraj głowa bolała i cieszę się że dziś wstałam bez bólu. u mnie dziś ładne słonko ale zimno...kiedy ta wiosna przyjdzie.....? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kocik pewnie masz racje to przez pogodę u nas wczoraj piękne słońce praktycznie wiosna a dziś mróz. Myślisz że apap można bezpiecznie wziaść? Miałam iść zaraz na miasto ale chyba zostanę w luziu


na 100% apap jest bezpieczny, lekarz mi mówił że moge brać to co ma paracetamol, i apap jak najbardziej. ja mam straszne bóle głowy, zawsze takie miałam tylko że zawsze to brałam jakiś nurofrn forte i z głowy a teraz to pozostaje właśnie np taki apap i to jeszcze ten zwykły, broń Boże extra. a i pytałam jeszcze ile mogę takiego apapu brać, no to wiadomo że im mniej tym lepiej ale czasem zdarzają mi się takie bóle że muszę brać nawet dwa.także weź sobie narazie jeden i poleż w wyrku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
to zaraz biorę apap i może jeszcze uda mi sie zasnąć bo nawet telewizora nie mam ochoty włączać. Do potem brzusie 🙂


oby Ci pomogło bo nie ma chyba nic gorszego niż ból głowy... 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzusie
Tysia czekamy na wiesci i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.

A mnie w nocy tak zgaga meczyla ze mnie obudzila i poszlam po mleko i napilam sie takiego lodowatego z lodowki i o dziwo moglam spac dalej. Jakies glupoty sie snily ale nie pamietam co.
Rano sie obudzilam i czekam na jakis ruch mojej malej i mowie do niej ze czas wstawac niech mamie da znac a ta nic. Zaczelam sobie wkrecac ale wstalam poszlam sie napic soku to pare razy postukala ale tak delikatnie ze czuje tylko jak reke przyloze. Cos wogole malo ruchliwa jest ostatnio. U nas slonce swieci ale i tak nic sie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
U cioci mam byc kolo 12 wiec mam nadzieje ze bedzie ok mimo ze brzuchol twardy :-( a maly kopie jak szalony :-( to mnie pociesza a stesa mam mega :-( Aniu super zee Klaudia z nocnikiem sie zakumplowala Katia sexi brzzusio :-)


bedzie dobrze zobaczysz. Dobrze ze Adas kopie i daje znac ze ok. Moja kopie ale ja ogolnie lekko ja czuje chyba ona jest taka malenka ze te jej kopniaki sa takie delkiatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia :* trzymaj się kochaniutka, na pewno będzie wszystko dobrze, od razu dawaj nam znaki co i jak!

Emi, mi powiedziano, że moge brać PARACETAMOL i tylko to stosuje jak mnie łepetyna naparza, a zdarza mi się miec migreny bleee, czasami budze się z bólem głowy.. w sumie to bardziej miałam w 4tym miesiącu.. teraz naprawde rzadziej.. i uff 🙂

U nas też słonecznie, ale mroźnie.. z tym, że pamiętajcie, że od czwartku prawdziwy powrót wiosnyyyyy 🙂 aaaaaaaaa jak ja się cieszę 🙂

Katia ja tez zawsze rano czekam, aż Pola da mi znać.. ale musze przyznać, że ostatnio jest bardziej aktywna jak już chce zasypiać.. takie kopy już wali, że nie da się nie czuć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...