Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Czyli wszystkie musimy jeszcze czekać.. ja nie lubie.. zawsze mi sie dłuży.. no w sumie dziś minęło 2 tyg od poprzedniej wizyty.. i dwa tygodnie przede mną 🙂 Dam radę 🙂

Ale już bym Niunię moją poogladała 🙂


ja wizyte mam w piatek ale tylko na fotelu bede miala badanie i bez usg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Czyli wszystkie musimy jeszcze czekać.. ja nie lubie.. zawsze mi sie dłuży.. no w sumie dziś minęło 2 tyg od poprzedniej wizyty.. i dwa tygodnie przede mną 🙂 Dam radę 🙂

Ale już bym Niunię moją poogladała 🙂


ja wizyte mam w piatek ale tylko na fotelu bede miala badanie i bez usg 😞


Poproś o USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Czyli wszystkie musimy jeszcze czekać.. ja nie lubie.. zawsze mi sie dłuży.. no w sumie dziś minęło 2 tyg od poprzedniej wizyty.. i dwa tygodnie przede mną 🙂 Dam radę 🙂

Ale już bym Niunię moją poogladała 🙂


ja wizyte mam w piatek ale tylko na fotelu bede miala badanie i bez usg 😞


Poproś o USG 🙂


nie zrobi mi i tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Czyli wszystkie musimy jeszcze czekać.. ja nie lubie.. zawsze mi sie dłuży.. no w sumie dziś minęło 2 tyg od poprzedniej wizyty.. i dwa tygodnie przede mną 🙂 Dam radę 🙂

Ale już bym Niunię moją poogladała 🙂


ja wizyte mam w piatek ale tylko na fotelu bede miala badanie i bez usg 😞


Poproś o USG 🙂


nie zrobi mi i tak


Co za dziad! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Czyli wszystkie musimy jeszcze czekać.. ja nie lubie.. zawsze mi sie dłuży.. no w sumie dziś minęło 2 tyg od poprzedniej wizyty.. i dwa tygodnie przede mną 🙂 Dam radę 🙂

Ale już bym Niunię moją poogladała 🙂


ja wizyte mam w piatek ale tylko na fotelu bede miala badanie i bez usg 😞


Poproś o USG 🙂


nie zrobi mi i tak


Co za dziad! 😮


prawda? co mu szkodzi na chwile zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 😘
Ja juz po sniadnku wrocilam do cieplego lozka maly znowu szaleje az mi sie śmiać chce bo gadam do niego a ten wariuje :-)
U nas tez miala byc Majka albo Lenka :-)
Kasia podziwiam ze chodzisz do takiego lekarza ja bym dawno zmienila mi usg robi co wizyte i daje pelno zdjec 😁
Maju tez mam wizyte 14.03 :-* 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dzien dobry brzuszki 😘
Ja juz po sniadnku wrocilam do cieplego lozka maly znowu szaleje az mi sie śmiać chce bo gadam do niego a ten wariuje :-)
U nas tez miala byc Majka albo Lenka :-)
Kasia podziwiam ze chodzisz do takiego lekarza ja bym dawno zmienila mi usg robi co wizyte i daje pelno zdjec 😁
Maju tez mam wizyte 14.03 :-* 🤪


Bo ja za leniwa na szukanie innego. Przezyje juz do konca z nim, jak cos to pojade do mojej starej gin i cos wymysle by mi zrobila usg 🙂 a zrobic zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia, to będziemy razem przeżywać 14.03 🙂 hihihi

Kozinka, u Ciebie jajniki górą 🙂 hihi

Wiecie co, mnie od rana boli lekko głowa, zjadłam położyłam się na nowo, ale właśnie zmusiłam się do ubrania 🙂
Po południu idziemy z mężem i mamą na "W ciemności" a potem na naleśnikiiiiiii 🙂
Ja i Pola mamy ogroooooooooooomną ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI!

TYSIA CIESZE SIE,ZE WSZYTSKO JEST OK 🙂

KOZNIKA WITAJ W KLUBIE, GRATULUJE CORCI!WIEDZIALAM ZE NOSISZ DZIOLCHE 😁 😁 😁

MOJE DZIECKO UPODOBALO SOBIE MIEJSCOWE POD ZEBREM I CIAGLE TAM SWIRUJE A MI JEST MEGA NIEWYGODNIE. jAK PRZYPADKIEM SIE PRZEKRECI TO ZA CHWILE TAK DLUGO SIE UKLADA W TYM BRZUSZKU ZE WLOZY TE GIRY SPOWROTEM NA MIEJSCE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Nenia napisał(a):
My już po kolacji i oglądamy na AXN Kryminalne zagadki NY 🙂
Mój maluszek dziś w miarę spokojny, czkawka ją męczyła chwilę- będzie mi brakować tego uczucia gdy nastanie czerwiec i się urodzi Kruszynka 🙂

Życzę miłej nocki i dobranoc


Nenia, wiesz, że ostatnio też o tym myślalam 🙂 Nie mogę się doczekać mojej Poli, ale będę tęsknić za jej kopkami 🙂

A masz już imię dla swojej Niuni?


Maju moja malutka będzie miała na imię Hania 🙂

Aniu gratuluję córuni 🙂 Mój mąż też bardzo chciał mieć synka, ba był pewien że to syn a tu niespodzianka. Teraz już jak rozmawiamy to mówi o niej moja mała królewna 🙂 już widzę że będzie miła hopla na jej punkcie.

Justyna mi doświadczone mamy polecają materacyk gryka-kokos-pianka 🙂

Aneta mam tą komodę http://www...ucts/30053921/#/30053921 i jestem mega zadowolona 🙂

Puściłam Sylwię Grzeszczak Nie dam się i moja mała od razu fikać zaczęła, chyba się jej spodobało 🙂

Wygląda na to że ja z was wszystkich najszybciej będę miała wizytę bo to już w czwartek 🙂
Ale USG pewnie mi nie zrobi 😞

Zbieram się do NFZ podbić zlecenie na pas ciążowy odciążający plecy, ortopeda mi przepisał z powodu silnych bólów pleców. A tak mi się nie che iść bo za oknem leje deszcz. Ehh niech już będzie ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Kawka wypita, więc lecę na zakupki, pewnie pęcherz po kawie szybko da o sobie znać ale tak mi się jej chciało że nie mogłam sobie odmówić 😉
trzymajcie się i do 'usłyszonka'


Wy to ciagle gdzies latacie :P a ja siedze w domu i siedze i ruszam dupsko tylko jak moj wroci z pracy.

nie tylko ty siedzisz ciągle w domu, ja też niestety ☺️ ☺️ już mam czasem tego dośc, taka kura domowa ze mnie 😁 🤪 🤪


hehe ja też czasem czuje się jak kura domowa 🙂 hihi śmieje się że niedługo zacznę gdakać kokoko 🙂 🙂 🙂 czasem też są tygodnie że siedzę ciągle w domu bo albo zakupy porobione w weekend albo żadna koleżanka nie ma czasu. także wiem że można oszaleć od tego siedzenia więc czasem sama sobie wymyślam wyjazd na jakieś zakupy żeby choć między ludzi wyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
A I PO RAZ KOLEJNY ZMIENILISMY IMIE I TERAZ JUZ NA 99% BEDZIE VIKTORIA BO PODOBA SIE I MNIE I MEZOWI POZA TYM SKROT VIKI JEST SUPER WIEC JUZ CHYBA PRZY TYM ZOSTANIEMY 🤪 🤪 🤪 🤪

hahaha skąd ja to znam,my też ciągle zmieniamy, jeszcze nie doszliśmy do konsensusu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
A I PO RAZ KOLEJNY ZMIENILISMY IMIE I TERAZ JUZ NA 99% BEDZIE VIKTORIA BO PODOBA SIE I MNIE I MEZOWI POZA TYM SKROT VIKI JEST SUPER WIEC JUZ CHYBA PRZY TYM ZOSTANIEMY 🤪 🤪 🤪 🤪


śliczne imie 🙂 u nas gdyby była córcia miała być właśnie Wiki lub Julcia hahaha tylko że między nogami wyrosło co nieco więc jest Mateusz lub Szymek. moi coprawda już się przyzwyczaili do Mateusza ale jeszcze trochę czasu jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
niunia99 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Kawka wypita, więc lecę na zakupki, pewnie pęcherz po kawie szybko da o sobie znać ale tak mi się jej chciało że nie mogłam sobie odmówić 😉
trzymajcie się i do 'usłyszonka'


Wy to ciagle gdzies latacie :P a ja siedze w domu i siedze i ruszam dupsko tylko jak moj wroci z pracy.

nie tylko ty siedzisz ciągle w domu, ja też niestety ☺️ ☺️ już mam czasem tego dośc, taka kura domowa ze mnie 😁 🤪 🤪


hehe ja też czasem czuje się jak kura domowa 🙂 hihi śmieje się że niedługo zacznę gdakać kokoko 🙂 🙂 🙂 czasem też są tygodnie że siedzę ciągle w domu bo albo zakupy porobione w weekend albo żadna koleżanka nie ma czasu. także wiem że można oszaleć od tego siedzenia więc czasem sama sobie wymyślam wyjazd na jakieś zakupy żeby choć między ludzi wyjść 🙂


JA TEZ BYM CIAGLE LAZILA NA ZAKUPOY ALE NIE MAM GDZIE NIESTETY, NAJBLIZSZY WIEKSZY SKLEP 50KM ODE MNIE WIEC JAK JADE DO GINA TO OD RAZU ROBIE MEGA WIELKIE MIESIECZNE ZAKUPY 🤢 🤢 🤢 ALE CO TO ZA PRZYJEMNOSC JAK NAWET SIE PO DUPIE PODRAPAC NIE MOGE Z POSPIECHU 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocik napisał(a):
Wiolka napisał(a):
A I PO RAZ KOLEJNY ZMIENILISMY IMIE I TERAZ JUZ NA 99% BEDZIE VIKTORIA BO PODOBA SIE I MNIE I MEZOWI POZA TYM SKROT VIKI JEST SUPER WIEC JUZ CHYBA PRZY TYM ZOSTANIEMY 🤪 🤪 🤪 🤪


śliczne imie 🙂 u nas gdyby była córcia miała być właśnie Wiki lub Julcia hahaha tylko że między nogami wyrosło co nieco więc jest Mateusz lub Szymek. moi coprawda już się przyzwyczaili do Mateusza ale jeszcze trochę czasu jest 🙂

mam brata Mateusza i siostrę Julkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia, Hanusia prześlicznie 🙂
Wiolka, Mi się i Kaja i Viki bardzo podoba, Maja to wiadomka, że ślicznie 😎 ale fajnie, że już podjęliście decyzje 🙂

Kocik ja w sumie przyznam, że mi odpowiada siedzenie w domku, chociaż tęsknie za dzieciakami ze szkoły, sporo się chichrałam z nimi 🙂 ale fajnie, że jem kiedy chce, ide spać kiedy chce.
Gotowanie i pichcenie sprawia mi ogromną radość, mąż przeszczęśliwy.
A przy tym ogarniam szybkie. dobre obiadki. Jak Polcia będzie już z nami, to wtedy bede miała dowód, że nauka nie poszła w las 🙂

Czekam na wiosnę, co wiecej z domku na spacer wyjde 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...