Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
mały jest cudowny usmiechał sie dzis na usg pełna buzia ale wage ma 1,2kg a to oznacza ze jest duzy na 29tydzien..ale chociaz tym sie pocieszam bo jakby cos poszło nie tak to jest duzy i bedzie mial wiecej sily na przetrwanie..



na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
teraz nawet jeśli mu się pospieszy jednak do mamusi to już mają taką aparaturę że na pewno będzie oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem Kochane 🙂 cos musiało być z brzuszkiem 🤢

Anetko będę 3 mać jutro kciuki za Ciebie i Maluszka oby posiedział jeszcze troszkę przynajmniej 2 miesiące, mam nadzieje że wszystko pójdzie dobrze i że leżenie z nogami w górze i duzo odpoczynku wystarczy.

U mnie po lekarzu wszystko oki 🙂 mały wazy dokładnie 1,061 kg więc praktycznie tyle samo co Twój Tysiu w tym samym czasie 🙂 a no i termin wg usg wymiarów maluszka przesunął się na 10 maja 🤪, dodatkowo lekarz pozwolił dziś mojemu mężowi nagrywać telefonem całe badanie usg 🙃 jutro postaram się wrzucić filmik 🙂

Jeśli chodzi o pranie i prasowanie to mi mama już wszystko porała i poprasowała 🙂

W dzisiejszych czasach to tyle problemów z ciążami że szok, ja się modlę by dotrwać do 36 tygodnia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wg USG 95% pokazuje na 10 maja a 50 % na 20 maja, zobaczymy, ja się liczę z tym że może wyjsc wczesniej bo mówia że chłopcy szybciej wyłażą no i koleżanki mojego męża siostry rodziły teraz i jednej synej tydzien wczesniej wyskoczył, a drugiej 2 tyg wczesniej i wszedzie slysze dookoła ze chlopcy szybciej wychodza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam jeszcze ze pisałyscie o kosmetykach, ja kupiłam wszystkie z firmy nivea. Ostatnio w Rossmanie trafiłam na promocje na chusteczki pampers 6-cio pak za 26 zł więc kupilam sobie 2 🙂
A jesli chodzi o pampersy to wiekszość moich znajomych mowi ze na początek warto kupić jakies tańsze bo dziecko się dużo oczyszcza i dużo tego idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Byle 10 tyg wczesniej nie chcial wyjsc znowu schizuje :-(


Ja całą ciąże nie jestem spokojna, zauważyłam że ciągle trzeba byc czujnym, po ostatniej wizycie w styczniu mysle hmmm mogę chyba odetchnąc wszystko jest oki i co nie cały tydzien później trafiłam do szpitala, dla mnie ciąża to okres radości bo dzidzia bedzie, ale też wielkiego stresu. Ja się modle o doczekanie do 36 tygodnia bo wszedzie pisze ze od tego tygodnia wszystko juz jest rozwiniete maluszek tylko przybiera na wadze, a wczesniej to problem z tymi płucami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...