Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Tysia, to będziemy razem przeżywać 14.03 🙂 hihihi

Kozinka, u Ciebie jajniki górą 🙂 hihi

Wiecie co, mnie od rana boli lekko głowa, zjadłam położyłam się na nowo, ale właśnie zmusiłam się do ubrania 🙂
Po południu idziemy z mężem i mamą na "W ciemności" a potem na naleśnikiiiiiii 🙂
Ja i Pola mamy ogroooooooooooomną ochotę 🙂


oj taki wzruszający film w ciąży? ja czytałam książkę piękna i baardzo mnie poruszyła, ja to tak wszystko przeżywam że nawet boję się iść na taki film bo pewnie cały bym przeryczała.....a emocji to mi mój synuś dostarcza jak mamy siadać do lekcji więc starczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Majka ale robisz ochotę na naleśniki oo jaaaaaa :d ja dziś kurczak po chińsku 😁

no własnie słyszałam ,że gryka pianka kokos z tym ,że zamówiłam łozeczko myśląc ,że to to a tu nagle patrze kokos pianka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠... mam nadzieje ,że nic się z nim nie bedzie działo wazne ,że ten kokos jest... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe na wiosnę to chyba każda z nas czeka 🙂
zmykam dziewczynki robić zupkę, dziś pomidorowa z makaronem mniam mniam. pychotka bo robie ją z prawdziwych pomidorków a nie z przecieru 🙂 🙂
do zobaczyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
Witajcie Kochane ja już obiadek podszykowany, wyspała się dzis że hej ja to mam spanie do 12 😮

zazdroszczę ☺️ ☺️ ☺️, ja wstaję 5 godzin wcześniej zazwyczaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik mmmmm pomidorówka 🙂 ja mam ogórkową z wczoraj tez pysio i tez ścierałam ogórasy, a nie przecier ze słoiczka 🙂 chociaż do pomidorówki daje przecier, bo u nas w marketach teraz okropne pomidorsy mają 😞

My tu zaraz kółko gospodyń wiejskich będziemy miały :P hihi

Tysiu ostatnio z kumpelą jadłam takiego pysznego naleśniora z kurakiem i grzybkami i sosem czosnkowym.. normalnie taka pychoza, że zabieram tam dziś męża i mamcie 🙂 po kinie afkors 😁 bo na pewno zgłodnieje.

Na filmie pewnie się porycze, na 100%. Wezmę chusteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troszkę was pocztałam 🙂
Imię Hanna i Viktoroia bardzo mi sie podoba 🙂
Mój to uparł sie na tego Heńka i nawet nie chce słyszeć o innym imeniu a ja się zastanawiam czy dzieci nie będa się smiać z henia 😮

Kasiu ja nie wiem jak ty wytrzymujesz z takim ginem mój za każdym razrem robi usg i fotki drukuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Troszkę was pocztałam 🙂
Imię Hanna i Viktoroia bardzo mi sie podoba 🙂
Mój to uparł sie na tego Heńka i nawet nie chce słyszeć o innym imeniu a ja się zastanawiam czy dzieci nie będa się smiać z henia 😮

Kasiu ja nie wiem jak ty wytrzymujesz z takim ginem mój za każdym razrem robi usg i fotki drukuje 🙂


Mój Gin tez jest tak miły, że zawsze robi mi USG i ogląda moja malutką 15-20 minut i opowiada o niej 🙂
Fotki tez mi zawsze daje 🙂
Katia, a to prywatnie?
Bo ja prywatnie chodze, ale raz byłam u niego w przychodni i tez sponio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Emi śpij spij.. później czasu nie będzie 🙂
Ja w sumie zasypiam koło 23 i budze się koło 9-10.. to tez śpię bardzo dużo.. ale ja to śpioch jestem 😎


Maju ja tez tak kolo 23 zasypiam, rano kolo 8 wstaje zjem ki dalej do wyra no zasypiam i tak do 12 ciagne, w sumie nie mam obowiazkow to kozystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Emi śpij spij.. później czasu nie będzie 🙂
Ja w sumie zasypiam koło 23 i budze się koło 9-10.. to tez śpię bardzo dużo.. ale ja to śpioch jestem 😎


Maju ja tez tak kolo 23 zasypiam, rano kolo 8 wstaje zjem ki dalej do wyra no zasypiam i tak do 12 ciagne, w sumie nie mam obowiazkow to kozystam 🙂


Pewnie, ja tez tam się nie przejmuje jak przekimam pół dnia. 😎
Później człowiek wskoczy na wysokie obroty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Emi daj znać koniecznie po lekarzu 🙂

Mi się Heniu kojarzy z reklamą tesco 😁


No właśnie, gdzieś mi to imię świtało! I to chodziło o Tesco 🙂) i uroczego Pana Henia 🙂
Mojego męża siostra pierwszą córkę nazwała Krystyna(po babci), na początku było mi tak dziwnie. Ale to taka kochana mała Krysia i nie wyobrażam sobie jej z innym imieniem 🙂

Z tym, że Emi masz racje, dzieciaki w szkole moga być złośliwe, ale teraz sporo dzieci nosi starsze imiona 🙂 więc może nie ma się czym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Emi daj znać koniecznie po lekarzu 🙂

Mi się Heniu kojarzy z reklamą tesco 😁


No właśnie, gdzieś mi to imię świtało! I to chodziło o Tesco 🙂) i uroczego Pana Henia 🙂
Mojego męża siostra pierwszą córkę nazwała Krystyna(po babci), na początku było mi tak dziwnie. Ale to taka kochana mała Krysia i nie wyobrażam sobie jej z innym imieniem 🙂

Z tym, że Emi masz racje, dzieciaki w szkole moga być złośliwe, ale teraz sporo dzieci nosi starsze imiona 🙂 więc może nie ma się czym martwić 🙂


ja chciałam mieć początkowo Leona po dziadku ale stwierdziłam ,że wybiore imie takie ,żeby nikt nie był urażony 🙂 Henio wsumie nie znam żadnego Henia ale imie w sobie ładne tylko np w wieku 15/16 lat moim zdaniem może być trochę pokrzywdzone bo będzie Henryk a już nie powiesz Henio a dla mnie to za poważne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lekarza mojego to juz nie bede wymyslac i zmieniac moglam pomyslec o tym wczesniej a teraz juz wytrzymam. Chyba raz bylam zadowolona z wizyty jesli chodzi o usg to bylo wtedy w 13 tyg i dal mi jedno jedyne zdjecie i zazdroszcze wam ze czesto macie usg robione nawet jesli trwaja tylko 5 min bo wtedy przynajmniej sprawdza czy dziecie sie dobrze rozwija a u mnie to lipa. Chodze na NFZ a wybralam tego lekarza bo bardzo dobra mial opinie i nie slyszalam od kolezanek na narzekania.
Chcialam chodzic do innego ale tamten tylko prywatnie przyjmuje i za kazdym razem placic 100 to troche drogo ale przynajmniej tamten jest swietny i w szpitalu pracuje i bardzo dba o pacjentki i wszystko mowi wiec zaluje ze nie poszlam do niego. Jakbym pracowala to bym chodzila do niego prywatnie.

Na obiad mam fasolke po bretonsku ide po dokladke zaraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam pomidorową 🙂
Wiola ja też wiedziałam,ze będzie córcia,choć nie powiem,że momentami wątpiłam bo jadłam to co dziewczyny przy synkach 😁 ale w 1 ciąży było to samo,podobne smaki i cała reszta i jakoś intuicja mi podpowiadała a i mąż kilka dni temu powiedział mi,że 2 córka będzie 😁
moja kopie mnie dzisiaj wyjątkowo wysoko-aż po piersiach prawie 😁 i tak mocno,że mnie prostuje,ciężko siedzieć 😁 ale jak pytałam lekarza o te mocne ruchy to mi powiedzial-mała,chuda więc czuje mocne ruchy a to zależy też od dzidzi 🙂 i tu jego słowa-"bo jak dzieciak chce sobie tak kopać to co zrobisz,musisz przeczekać'' 😁 😁 więc jest wszystko ok 🙂 tym bardziej,że dzidzia główką w dół,więc obrywam pod piersiami z nóżek więc silne są kopniaki 😁 i pytał mnie czy pamiętam bóle przedporodowe z 1 ciązy,ja że tak,mimo,że dostałam skurcze dopiero 2 godziny po odejściu wód a on na to-dobrze,więc jeśli nie czujesz takich teraz i brzuch się nie stawia,nie napina to jest wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisze w imieniu Anety była u lekarza mały ma już 1,2 kg 🙂 z tym ,że jutro idzie do szpitala bo mały się już pcha na świat... 😞 szyjka się skraca jesli będzie potrzeba to będą jej zakładać szewek i termin się zmienił na 23 maj więc kolejna majóweczka nam się szykuje 🤪 😘

Trzymamy kciuki ,żeby szybko do nas wróciła być może ,że w szpitalu zostanie ok tygodnia!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam na 16 maj a jak taki brzuch będe miała dalej to czuje ze rozwiazanie będzie tuż tuż ja już chce wizyte i upewnić się ,że z szyjką u mnie ok.. rozmawiałam z Anetą i mówiła ,że tez miała twardy brzuch a dzisiaj wykazało ,że szyjka jej się skróciła może Adasiowi tez się spieszy? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Ja się obawiam, co bym w lipcu nie rodziła.. pierwszy termin mi podał na 3 lipca.. potem zmienił na 23 czerwca.. nastawiam się na drugą połowę czerwca 🙂


Maja mi też zmieniał się termin porodu, pierwszy termin to 23 zerwca, drugo to 13 czerwca a potem jeszcze jeden na 24 czerwca, więc mysle że jednak w czerwcu urodzę 🙂
Anetko trzymamy kciuki by wszystko było dobrze i mały przestał tak szybko na świat się pchać 🙂

U mnie na obiadek rosołek 🙂 Myślałam o naleśnikach ale nie chce mi się ich robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kocik mmmmm pomidorówka 🙂 ja mam ogórkową z wczoraj tez pysio i tez ścierałam ogórasy, a nie przecier ze słoiczka 🙂 chociaż do pomidorówki daje przecier, bo u nas w marketach teraz okropne pomidorsy mają 😞

My tu zaraz kółko gospodyń wiejskich będziemy miały :P hihi

Tysiu ostatnio z kumpelą jadłam takiego pysznego naleśniora z kurakiem i grzybkami i sosem czosnkowym.. normalnie taka pychoza, że zabieram tam dziś męża i mamcie 🙂 po kinie afkors 😁 bo na pewno zgłodnieje.

Na filmie pewnie się porycze, na 100%. Wezmę chusteczki 🙂



weź kilo chusteczek 🤪
co do pomidorów to ja też nie daję tych plastikowych co teraz są 🙂 tylko w sierpniu robię sobie zapasy do zamrażary a potem przez całą zimę mamy smaczniutkie pomidorki do zupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...