Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
poczytałam was trochę bo miałam jakiś błąd na str i nie mogłam tu wejść.
to faktycznie też trzymam za Anete kciuki oby maluch jak najdłużej w brzuszku siedział.
mój termin narazie się nie zmienia hehe ale nie chciałabym przenosić...tak jak każda z nas.
wszystkim smacznego obiadku życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Aneta oby się synkowi tak nie spieszyło na świat 😲 kurcze nie wiem co z tymi szyjkami jest, ja z Patrycją to samo miałam z tym że obeszło się bez tego szwu/krążka!

A u nas dziś obiadu nie było bo się wzięłam za te maile co mam robic i jakby nie było to trochę dziś zarobiłam - bedzie na wyprawkę kosmetyczną dla córci 🙂 🙃 🙃 teraz coś tam mama pichci bo z pracy wróciła.... ale mi smaka na pomidorówkę zrobiłyście ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadlam druga miske fasolki i dziecie mi sie rozszalalo :P przegladalam ciuszki co dostalam wiec w sumie wyprawke juz mam rozniaste body,pajacyki, spiochy, komplety skarpetki, niedrapki i czapki( w rozmiarach 56-64) plus nowy rozek i taki wiekszy rozek co mozna uzyc zamiast kolderki. Oraz do chrztu zajefajny komplecik. Ale nie mam takich na lato ciuszkow wierzchnich dla malej jak sukienki itp ale przyjdzie na to czas. I tak planuje cos dokupic bo chce by corcia miala cos nowego od mamusi 😜 😁 😁
Kiedy planujecie sie wziac za pranie i prasowanie ciuszkow?

http://allegro.pl/komoda-f-g80-salon-szafka-regal-transport-gratis-i2087461915.html
co sadzicie o tej komodzie bo zastanawiam sie czy dzieciece rzeczy sie pomieszcza a szukam takiej by mi sie rozmiarowo do pokojuz zmiescila maksymalnie 90cm szerokosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Zjadlam druga miske fasolki i dziecie mi sie rozszalalo :P przegladalam ciuszki co dostalam wiec w sumie wyprawke juz mam rozniaste body,pajacyki, spiochy, komplety skarpetki, niedrapki i czapki( w rozmiarach 56-64) plus nowy rozek i taki wiekszy rozek co mozna uzyc zamiast kolderki. Oraz do chrztu zajefajny komplecik. Ale nie mam takich na lato ciuszkow wierzchnich dla malej jak sukienki itp ale przyjdzie na to czas. I tak planuje cos dokupic bo chce by corcia miala cos nowego od mamusi 😜 😁 😁
Kiedy planujecie sie wziac za pranie i prasowanie ciuszkow?

http://allegro.pl/komoda-f-g80-salon-szafka-regal-transport-gratis-i2087461915.html
co sadzicie o tej komodzie bo zastanawiam sie czy dzieciece rzeczy sie pomieszcza a szukam takiej by mi sie rozmiarowo do pokojuz zmiescila maksymalnie 90cm szerokosci




Komoda wygląda na fajną i pojemną. Kasiu ja będę prała i pasowała na przełomie maj/czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nenia napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Zjadlam druga miske fasolki i dziecie mi sie rozszalalo :P przegladalam ciuszki co dostalam wiec w sumie wyprawke juz mam rozniaste body,pajacyki, spiochy, komplety skarpetki, niedrapki i czapki( w rozmiarach 56-64) plus nowy rozek i taki wiekszy rozek co mozna uzyc zamiast kolderki. Oraz do chrztu zajefajny komplecik. Ale nie mam takich na lato ciuszkow wierzchnich dla malej jak sukienki itp ale przyjdzie na to czas. I tak planuje cos dokupic bo chce by corcia miala cos nowego od mamusi 😜 😁 😁
Kiedy planujecie sie wziac za pranie i prasowanie ciuszkow?

http://allegro.pl/komoda-f-g80-salon-szafka-regal-transport-gratis-i2087461915.html
co sadzicie o tej komodzie bo zastanawiam sie czy dzieciece rzeczy sie pomieszcza a szukam takiej by mi sie rozmiarowo do pokojuz zmiescila maksymalnie 90cm szerokosci




Komoda wygląda na fajną i pojemną. Kasiu ja będę prała i pasowała na przełomie maj/czerwiec.


a ja jakoś w maju pewnie bo pod sam koniec to już ciężko bedzie, termin na 2 czerwca mniej więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie jeszcze wstrzymam zamowimy komode jakas to jak juz ona bedzie to wtedy zaczne myslec o tym praniu w sumie :P moze sie cos mi jeszcze spodoba i kupimy.

http://allegro.pl/komoda-m-k1d4sz-max-szafka-salon-transport-gratis-i2103885621.html
ta tez w sumie moglaby byc.
Niedługo jakies kosmetyki sie bedzie kupowac teraz sie skupie na sobie troche i do szpitala jakies koszule czy cos kupic trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobilam liste co potrzeba do szpitala wziac i sobie lezy a teraz trzeba zrobic liste co trzeba dokupic i dla mnie i dla malej.
Pomalu sie uzbiera, chodze i czatuje na promocje pampersow skoro jedna paczka na tydz starcza na poczatek to trzeba zapas zrobic i najlepiej pomalu juz zaczac kupowac. Do tego chusteczki nawilzane, ale jakiej firmy najlepsze to nie mam pojecia. Maja byc mocno nawilzane szwagierka dzidziusia miala a wy cos polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu komody fajne powiem Ci ,że my kupiliśmy taką: http://allegro.pl/komoda-forte-monsun-msnk23-raty-w-wa-od-reki-i2091502475.html i ciuszki pomieściły się wszystkie równiez siostra ma taką samą kupowali do ciuszków małej i również są bardzo zadowoleni.

własnie polecam Wam www.dlamamyimalenstwa.pl dzisiaj własnie dostałam kartę rabatową dla mam i ich maleństw i przeglądając promocje całkiem całkiem mieli np pampersy za 19 zł z tym ,że promocja jest do jutra i nawet ja nie zdarze tego zamówić ale poczekam na inne promocje bo dużo ciekawych rzeczy obecnie jest zaqwsze 2/3 zł taniej a czasem nawet i więcej. 😁 ja ciuszki będę prała kwiecień/maj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
hEHE WŁAŚNIE TAKA KARTA MI DO DOMU WCZORAJ PRZYSZŁA, FAJNE RABATY MAJĄ 🙂

Kasia zazdroszczę, wyrwiesz się przynajmniej gdzieś z domu do ludzi 😉


mi też przyszła własnie dzisiaj z tym ,że chcąc ją aktywować napisali ,że numer karty jest już aktywny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udało mi się załatwić ,że wezmę cały kompelt łozeczko + pościel bez tego materacyka :P koleś opuścił mi cenę za materacyk i poprostu dokupie materac z gryką bo faktycznie sama pianka z kokosem może się odkształcać wiadomo ,że dziecko jak się urodzi będzie na kokosie ale sama pianka by mnie martwiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
zrobilam liste co potrzeba do szpitala wziac i sobie lezy a teraz trzeba zrobic liste co trzeba dokupic i dla mnie i dla malej.
Pomalu sie uzbiera, chodze i czatuje na promocje pampersow skoro jedna paczka na tydz starcza na poczatek to trzeba zapas zrobic i najlepiej pomalu juz zaczac kupowac. Do tego chusteczki nawilzane, ale jakiej firmy najlepsze to nie mam pojecia. Maja byc mocno nawilzane szwagierka dzidziusia miala a wy cos polecacie?


jejku to Ty już prawie do szpitala spakowana...a ja nawet nie pamiętam co potrzeba zabrać 😁 hehe no ale z tego co pamiętam to torbę miałam gotową na czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane 🙂dzieki Tysia za info dla dziewczyn nie moglam sie zalogowac na brzuszku 😞mialam dzisiaj troszke latania bo nie mialam nic kompletnie do szpitala 😞a wiec szyjka mi sie skróciła w ciagu trzech tyg o 1 cm i zostało jej jeszcze tylko na chwile obecną 2cm..byc moze jutro mnie nie przyjmą na ten szewek bo podobno zakladaja go do 23 tyg to wtedy musze isc i moja doktor zalozy mi ten krazek tak zwany passer ale jesli zostawia mnie na ten szewek to jest mozliwosc ze uszkodza mi pecherz plodowy i co -Oliwierek sie urodzi i bedzie w inkubatorku 😞a wiec tak to wyglada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Witam Was Kochane 🙂dzieki Tysia za info dla dziewczyn nie moglam sie zalogowac na brzuszku 😞mialam dzisiaj troszke latania bo nie mialam nic kompletnie do szpitala 😞a wiec szyjka mi sie skróciła w ciagu trzech tyg o 1 cm i zostało jej jeszcze tylko na chwile obecną 2cm..byc moze jutro mnie nie przyjmą na ten szewek bo podobno zakladaja go do 23 tyg to wtedy musze isc i moja doktor zalozy mi ten krazek tak zwany passer ale jesli zostawia mnie na ten szewek to jest mozliwosc ze uszkodza mi pecherz plodowy i co -Oliwierek sie urodzi i bedzie w inkubatorku 😞a wiec tak to wyglada 🤢


kurcze....oby więcej się już nie skracała to może nic nie bedą musieli robić....
powiedz swojemu bąbelkowi żeby się trzymał i za szybko na świat nie pchał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...