Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
stwierdzilam ze chyba nie bede kupowala komody bo powiekszam szafe wiec tak mysle po co komoda ale z drugiej strony lepiej miec pod reka kremiki,chusteczki i inne potrzebne rzeczy moze jakas w ikei kupie 🙂


My kupilismy 3 komody z seri ASPELUND w IKEI właśnie i jestem bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja potrzebuje jakas komudke taką kolo lozeczka bo szafa bedzie 7-drzwiowa wiec ubranka beda w szafie a komoda na pierdułki 🙂


ta komoda jest 2 szufladowa ale szuflady sa bardzo głębokie o taka http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00157213/ my jestesmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie moge polecić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ładna tylko ze tylko wystepuje w bieli a mi nie pasuje i chcialabym wyzszą i znalazłam taką http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921/#/30053921 taka prosta ale co mi wiecej trzeba 🙂


Też bardzo fajna ta komódka 🙂 ja też uciekam kolorowych snów:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
wróciłammmmm 🤪 🤪 i kamień spadł mi z serca ktg nie wykazało żadnych skurczy ani twardego brzucha ciocia mówi ,że to może przez powiększającą się macicę albo ten katar co miałam i kaszel to mi się zaczął brzusio naciągać. ulżyło mi bo mega się zestresowałam dużo odpoczywać i nawet nie kazała mi nic na niego brać bo skurczów brak za to Adaś fikał jak szalony jezu nie wiecie jak się cieszę! dużo odpoczynku i mam nadzieje ,że brzusio zmięknie :P dziękuje za wsparcie 😘 😘 jesteście kochane 😘 😘 😘


Super, ze wszystko dobrze. Ciesze sie ogromnie bo teraz wiem, ze sama nie mam co panikowac w takich sytuacjach. 🙂 Ze skurczami to sie licze i jestem na nie przygotowana o kazdej porze dnia i nocy bo u mnie pojawiaja sie bez wzgledu na pore dnia. A dzis to brzuch mialam twardy jak kamien, ale sama doszlam ze to jelita i system trawienny. 🥴 Masakra. Ale ten magnez to mi lekarz kazal brac w takich sytuacjach kiedy jeszcze milam wizyte w Toruniu w grudniu.

Mam nadzieje, ze bede mogla juz niedlugo do Was wroce na dobre. Poki co stalego netu wciaz nie mam. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada no właśnie brakuje Cię tutaj 😞
ja się cieszę,że jest 3 na jednego 🙂 🙂 🙂 już my sobie tatusia ustawimy 😁 😁tym bardziej,że jak się dowiedział,to tak strasznie wczoraj był zakochany w Klaudii jak nigdy,aż dziw mnie wziął,jak powiedziałam,że będzie druga taka 🤪 🤪 a wiedziałam,że tak pragnie synka ☺️ położna mi mówi,że mąż mi syna nie popuści,bo zna go od dziecka 😁 😁
co do imienia to proponowałam ponownie Biankę ale powiedział,że nie 😞 niedawno padło,że Maja bo ja chciałam żeby Klaudia była Mają,ale stwierdził,że tak dziecku nie da a teraz sam to imię proponuje 😁 a pewnie będzie tak,że na imie będzie jej Kamila bo nasza ma tak na drugie dlatego,że w ostatniej chwili spodobało nam się to imię ale stwierdziliśmy,że zostanie KLaudia i na drugie jej tak damy, a teraz kiedy będzie 2 dziewczynka to pewnie wykorzystamy to imię bo podoba sie nam dalej 🙂 myśleliśmy nad Kamilem w razie synka nawet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez sie Majka podoba 🙂))
Gratuluje coruni 🙂

Spadam poki co do pracy 🙂 Znow kolejny dlugi dzien...

Wizyte mam 15,02... znow mi sie dluzy niemilosiernie.. i oczywiscie mysle czy isc tu obok pracy do gina, ale bez sensu to chyba... niby usg nie szkodzi, ale po co robic jak nie ma wskazan... no a poza tym ufam swojemu lekarzowi...wiec chyba nie ma potrzeby... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada no właśnie brakuje Cię tutaj 😞
ja się cieszę,że jest 3 na jednego 🙂 🙂 🙂 już my sobie tatusia ustawimy 😁 😁tym bardziej,że jak się dowiedział,to tak strasznie wczoraj był zakochany w Klaudii jak nigdy,aż dziw mnie wziął,jak powiedziałam,że będzie druga taka 🤪 🤪 a wiedziałam,że tak pragnie synka ☺️ położna mi mówi,że mąż mi syna nie popuści,bo zna go od dziecka 😁 😁
co do imienia to proponowałam ponownie Biankę ale powiedział,że nie 😞 niedawno padło,że Maja bo ja chciałam żeby Klaudia była Mają,ale stwierdził,że tak dziecku nie da a teraz sam to imię proponuje 😁 a pewnie będzie tak,że na imie będzie jej Kamila bo nasza ma tak na drugie dlatego,że w ostatniej chwili spodobało nam się to imię ale stwierdziliśmy,że zostanie KLaudia i na drugie jej tak damy, a teraz kiedy będzie 2 dziewczynka to pewnie wykorzystamy to imię bo podoba sie nam dalej 🙂 myśleliśmy nad Kamilem w razie synka nawet 😁


Witam wszystkie brzuszki z rana 🙂
gratuluję córci. mówisz że mąż ci syna nie daruje? 🙂 a my z kolei nie darujemy córci bo kolejny siusiak w rodzinie i to ja czuję się osamotniona 😞 zamówienie było na dziewczynkę no ale nikt nie ma na to wpływu, hehe więc czekaja nas dalsze próby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mi tez sie Majka podoba 🙂))
Gratuluje coruni 🙂

Spadam poki co do pracy 🙂 Znow kolejny dlugi dzien...

Wizyte mam 15,02... znow mi sie dluzy niemilosiernie.. i oczywiscie mysle czy isc tu obok pracy do gina, ale bez sensu to chyba... niby usg nie szkodzi, ale po co robic jak nie ma wskazan... no a poza tym ufam swojemu lekarzowi...wiec chyba nie ma potrzeby... 😉


15.03 chyba co? 🙂 ja mam 13.03 także w podobnym terminie.
u nas dziś masakra za oknem...znowu prószy śnieg.....ja chce WIOSNĘ!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzusie 🙂
kozinka gratuluje coreczki 🙂
Sandra jak ogladalam zdjecia na fb to strasznie zimno mi sie zrobilo brrr 😁 😁 a wy tam w lodowatej wodzie siedzicie nogi czerwone z odmarzniecia macie ale siedzicie. Szacun dla was 🙂

Co do tabelki to aktualizuje ja od razu 🙂 Wiec przewaga dziewczynek 8:6 beda chlopcy mieli co wybierac 🙂
Marsjanki dawno nie bylo i ciekawe czy juz wie kogo nosi,

Ja juz po sniadaniu dzis chlebek z dzemem truskawkowym a teraz jeszcze 7days na dokladke 🙂 Niedawno wstalysmy i zaraz ide sie ubrac i pokroje kielbase na fasolke po bretonsku 🙂 Powiem wam ze nocka dzis ladnie przespana nawet do wc sie nie obudzilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 😁 mi też się podoba Bianka i sama bym tak chciała dac ale mąż od razu zaprzeczył więc nici.... co do Majki to jak dla mnie to pasuje dla dziecka ale dla osoby dorosłej już nie..... no ale to moje zdanie 🙂 ale też mi się podoba 🙃
U nas rozważamy opcję Karolinka albo Magdalena ale co wyjdzie w praniu to się okaże 😁 pewnie bedziemy zwlekac do samego końca!
Kozinka u mnie to samo z mężem też liczył na chłopczyka ale teraz się już oswoił i cieszy się że bedzie znowu córa 😉 i zauważyłam właśnie że się bardziej interesuje Patrycją jak brzuszkiem - no cóż pewnie druga córa bedzie moja bo patrycja to wykapany tatuś 😁 wszyscy to mówią, jeszcze nikt nie powiedział że jest do mnie podobna 😁 ☺️ ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Kawka wypita, więc lecę na zakupki, pewnie pęcherz po kawie szybko da o sobie znać ale tak mi się jej chciało że nie mogłam sobie odmówić 😉
trzymajcie się i do 'usłyszonka'


Wy to ciagle gdzies latacie :P a ja siedze w domu i siedze i ruszam dupsko tylko jak moj wroci z pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
sandroos napisał(a):
Mi tez sie Majka podoba 🙂))
Gratuluje coruni 🙂

Spadam poki co do pracy 🙂 Znow kolejny dlugi dzien...

Wizyte mam 15,02... znow mi sie dluzy niemilosiernie.. i oczywiscie mysle czy isc tu obok pracy do gina, ale bez sensu to chyba... niby usg nie szkodzi, ale po co robic jak nie ma wskazan... no a poza tym ufam swojemu lekarzowi...wiec chyba nie ma potrzeby... 😉


15.03 chyba co? 🙂 ja mam 13.03 także w podobnym terminie.
u nas dziś masakra za oknem...znowu prószy śnieg.....ja chce WIOSNĘ!!!!!


Ja mam 14.03 hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katiaa85 napisał(a):
Kocik napisał(a):
Kawka wypita, więc lecę na zakupki, pewnie pęcherz po kawie szybko da o sobie znać ale tak mi się jej chciało że nie mogłam sobie odmówić 😉
trzymajcie się i do 'usłyszonka'


Wy to ciagle gdzies latacie :P a ja siedze w domu i siedze i ruszam dupsko tylko jak moj wroci z pracy.

nie tylko ty siedzisz ciągle w domu, ja też niestety ☺️ ☺️ już mam czasem tego dośc, taka kura domowa ze mnie 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i dzień dobry 🙂

Ja wżeram śniadanko 🙂 Tak śniegiem u nas zasypało, że przasada! WSZYSTKO BIAŁE 😮 🤢 😞

Nie ukrywam, że mi się imię Maja podoba, nosze je już 25 lat i nawet w szkole uczniowie nie mówią po nazwisku, a zawsze Pani Maju 🙂 Miło 🙂

Miłego dnia Brzuszki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...