Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mi będzie brakowało forum "czerwcówki" 🙂 🙂 tak się uzależniłam że co chwile muszę tu zajżeć 🙂 hihi co prawda jestem chyba jeszcze zbyt nowa bo mam czasem wrażenie że wam się wcinam w rozmowy ale i tak lubię tu zaglądać 😉

ja czekam aż młody skończy szykowanie się do spania i wyciągnę nogi przed jakimś filmem, hehe moje seriale jeszcze się nie zaczęły bo czekam na "przepis na życie" ale to już niedługo .
miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też juz po kolacji coć dziś wilczy apetyt miałam bo najesc sie nie mogłam hehe 🙂
Ja jutro też mam wizyte o 17:45 a juz się doczekać nie mogę 🙃

My dziś na na wspólnej nie zdążąyliśmy bo musiałam się oporządzic pod prysznicem do lekarza a że juz nic nie widzę to sprawa trwa dłużej hehe 🙂 oglądamy teraz m jak milość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem 🙂
dzięki dziewczyny 🙂
U mnie wszystko ok,dzidziuś sobie rośnie, wymiary ma dzidziusia z 27 tygodnia,według pierwszych ruchów również wychodzi rozbieżność-od połowy maja mam być na baczności 🤪
akurat trafiłam na..wymianę aparatu usg na nowiutki,byłam pierwsza i jako królik doświadczalny leżałam i leżałam na tym usg 😜 😜 no i znam płeć-jest tak jak się spodziewałam-dziewczynka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola no tak jakoś w nocy przez sen woła ee i wtedy pewnie sika a dzisiaj wyjątkowo coś wstawała,ale z kimkolwiek nie gadałam to mówili mi,ze taka noc do dupy,że nie dało się spać,więc może i mała nie mogła i temu latała 🙂zobaczymy 🙂
ja dotarłam teraz,bo późno wróciłam do domu,potem obiad,placek piekłam,więc dopiero teraz usiadłam 🙃
a moja krew mimo żelaza spadła jeszcze bardziej i oprócz tego mam brać dodatkowo jakieś żelazo na receptę,więc witaminki,magnez,ascofer i ten na receptę czyli męka dla przełyku,bo mnie naciąga aż tym bardziej,że te tabsy są duże 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kozinka cieszę się że z dzidią wszystko oki 🙂
Gratuluję Córci 🙂
A ile już waży??

nie wiem,nie powiedział mi,ale koło kilograma napewno,bo miesiąc temu było pół kg więc napewno bije na masę teraz,tym bardziej,że dzisiaj jakoś tak się wierci,że jakby gniecie w brzuszku i czuję jaka jest duża 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kozinka cieszę się że z dzidią wszystko oki 🙂
Gratuluję Córci 🙂
A ile już waży??

nie wiem,nie powiedział mi,ale koło kilograma napewno,bo miesiąc temu było pół kg więc napewno bije na masę teraz,tym bardziej,że dzisiaj jakoś tak się wierci,że jakby gniecie w brzuszku i czuję jaka jest duża 😜


Najważniejsze że wszystko dobrze 🙂 ja już jutro też zobaczę mojego Maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
wiecie coś na temat materacyków kokos-pianka? 🙃


ja mam gryka pianka koks, poleciła koleżanka była bardzo zadwolona czy ja bede to sie okaze, w kazdym bądż razie jest twardy a z tego co słyszałam to im materac twardszy tym lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...