Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello lasie 🙂

My też z Polą po śniadanku 🙂 Moja niunia w święta tak wariowała, że dziki szał 🙂
Niestety wczoraj miałam powtórke z niedzieli ze zgagą.. bleee.. chyba teraz bedzie mnie to często spotykać 😠 😠 😠

Ja tam moge rodzić, byle Polusia była cała i zdrowa ze mną, zniose każdy ból. Wczoraj mężowi właśnie to mówiłam 🙂 zapewniał, że będzie ze mną 🙂

Wczoraj nakleiłam na ściane naklejki dla Poli, kwiatki, ptaszki 🙂 Aż mąż był zachwycony 🙂 nawet pomagał 🙂
Fajnie tak obserwować ile radości mu to sprawia, nie spodziewałam się, że aż tak 🙂

Miłego dnia Brzuchatki, u nas zapowiada się słoneczny dzionek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie,

Nenia o tym golym tylku pisaly dziewczyny tu na forum. Napisalay, ze kiedy pierwszy raz rodzily (w Polsce) to szybko majty sciagly, kiedy obchod sie zblizal... 🤢 Moze cos przegapilam w tym watku, bo milam duzo do czytania, ale zaskoczylo mnie to bardzo. 🤪

Majka brzucholek fajowy. Ja na swieta chcialam pomalowac swoj jak jajo wielkanocne 🙂 kosmetykami, ale czasu zabraklo 🤨 Co do wozia. Koniec koncow Pola ma super bryke i to jest najwazniejsze. Dzis idziemy zamowic wozek dla Dominika - ostateczna decyzja (mam nadzieje) to ten http://www.icandyworld.com/uk/en/products/cherry_pushchair Kolor jeszcze nie jest wybrany - zobaczymy co jest dostepne. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada fura dla Dominisia bardzo mi się podoba 🙂 daj potem znać jaki kolor sie zdecydujesz, u mnie z kolorami szału nie było, a jak już się zdecydowałam, to pół Polski trzeba było 'obdzwaniać' .. dziki szał z tymi wózkami..

A z tymi galotami to masz racje, bo ktos pisał o nich, że się kitrał przed lekarzem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnialam Wam napisac, ze dzis lozeczko przyjezdza 🙃 🙃 🤪 🤪 Moj mezulo znow na wagarach i do pracy nie poszedl 😉 bedzie lozeczko skrecal. 🙃 🙃 🙃 Podoba mi sie jak sie nasze chlopaki tak angazuja w przygotowania. 😜 🙂 A wieczorem wyciagne go do kina. 😉
Czarna zdrowka dla meza... Plusy jego choroby - razem spedzicie czas i bedziecie miec dzien tylko dla siebie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurzyłam nie dosyc ze krew mi prysła jak wyciagala juz igle 😠 to jak jechalam w autobusie to siedzial na przeciwko mnie skacowany koles potem wstal podszedl do mnie i zapytal czy moze o cos zapytac a ja ze nie ze z pijanymi osobami nie rozmawiam a smierdzial alko na kilometr i zaczol mnie przepraszac i akurat wysiadal 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia to masz przygody od rana 🙂

Ja wczoraj miałam gdy do rodziców jechałam. wiadomo jak to w dni świąteczne autobusy jeżdżą- jak chcę. Po 20 minutach spóźnienia przyjechał w końcu spóźniony autobus, zapchany ludźmi na maksa. Wsiadłam kupuję bilet u kierowcy i myślę sobie że jak już mam stać to wolę przy kierowcy bo najmniejszy ścisk. Ze mną wsiadał koleś który za sam wygląd dostałby by kryminał. Wielki, napakowany w tatuażami pod oczami i stał on za mną bo też bilet kupował u kierowcy. Zaraz na siedzeniach przy kierowcy siedziało dwóch typków- nie wiem może mieli ok 20-23 lata. Koleś do nich w pewnej chwili jak nie ryknął na cały autobus \" co jest kurwa nie widzisz że ciężarna tu stoi, może kultury trochę i ustąpisz miejsca?\" Ludzie się popatrzyli drgnęli i nagle wszyscy zobaczyli że jestem w ciąży 🙂 dwóch typków wstało przeprosili, powiedzieli że nie zauważyli, co Koleś skomentował \" taa kurwa akurat\" i mówi do mnie \" Pani szanowna usiądzie 🙂 Potulnie usiadłam i mówię że miejsce jedno jeszcze jest wolne a on do mnie\" eee jakaś starsza se klepnie\" 😁
I kto by się spodziewał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Przed chwilą wstałam, zaraz śniadanko zjem i zabieram się za małe porządku bo dom przez święta się trochę zapuścił.
Co do chorego faceta to fakt jeden chory facet to jak 5 chorych dzieci. Ma stan podgorączkowy to już jest umierający 😆
Wózek super.
Idę jeść bo Hania się posiłku domaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie sprawdzałam wyniki moczu i morfologie i wszystko książkowe uffffffffff doktorek będzie jutro zadowolony 😁 ale tak PACZE bo pakuje torbę do szpitala ,że brakuje mi dwóch badań których nie miałam na początku ciąży WR.. 🤨 ciekawe jak się doktorek jutro wytłumaczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
własnie sprawdzałam wyniki moczu i morfologie i wszystko książkowe uffffffffff doktorek będzie jutro zadowolony 😁 ale tak PACZE bo pakuje torbę do szpitala ,że brakuje mi dwóch badań których nie miałam na początku ciąży WR.. 🤨 ciekawe jak się doktorek jutro wytłumaczy 😁


Zuch dziewczynka 🙂
eee to on ma te badania?

Ja na Polusie jeszcze 2,5 miesiąca musze czekać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WR robi się 2 razy w ciazy na początku i na końcu a mi zlecił tyle badań na poczatku a na to nie wiec niech sie jutro tłumaczy 😁 bo przy przyjęciu trzeba miec wyniki a nie zlecił babol jeden 😜 boże czuje się jakbym leciała na 2 tygodniowe wakacje do egiptu z tą walizką!!!!!!! ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
WR robi się 2 razy w ciazy na początku i na końcu a mi zlecił tyle badań na poczatku a na to nie wiec niech sie jutro tłumaczy 😁 bo przy przyjęciu trzeba miec wyniki a nie zlecił babol jeden 😜 boże czuje się jakbym leciała na 2 tygodniowe wakacje do egiptu z tą walizką!!!!!!! ;/


Ja to też nie wiem jak się zapakuje 🙂 Tyle rzeczy trzeba wziac.. dla Poluni i dla siebie..

Kozinka jak tam sprawy samochodowe, ząbkowanie u Klaudii? Mam nadzieje, że u Ciebie Święta minęły miło bez żadnych babciowych awantur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂jestem po wizycie 🙂zaskocze Was mały troszkę przystopował z wagą mianowicie przytył przez 3 tyg 300gram a wiec ma teraz 2300g 😁brzusio mi sie podniósł pesser nadal trzyma ładnie ale musze brac te leki fenoterol jeszcze przez 4 tygodnie..zastanowie sie nad tym bo naprawde sie zle czuje po nich..jeszcze jedna dobra wiadomosc podpisalam dzis umowe na cc a wiec klamka zapadla ale sie zdziwilam bo przy cc moze byc Adam albo bliska mi osoba z rodziny 🤪i jedna zla wiadomosc maly ma powiekszona miedniczke nerkowa wynosi 8mm pani doktor powiedziala ze do 10mm nie ma co sie martwic bo u chlopcow jest to normalne...ale ja juz mam glowe pelna zlych mysli ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i na zdjeciach oczywiscie co paluch w buzce 😁 😁 aha czytalam warunki tej umowy na cc i jest tak ze gdyby akcja porodowa zaczela sie wczesniej niz mam wyznaczony termin na cc to jezeli szpital bedzie przepelniony to musze rodzic w miejskim a oni mi wtedy oddaja pieniazki ..pani doktor powiedziala ze sa takie przypadki ale sporadyczne ,no chyba bym musiala miec pecha zeby mnie to spotkalo.. 🙂normalnie jaja by byly 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂, rany ile mam nadrabiania 🙂
U nas wszystko oki 🙂 święta mineły u rodzinki poza domem całe dnie 🙂
Dziś od rana też latanie bo zakupy a potem byliśmy po wózio i kupiliśmy TAKKO BALLILA
http://www.artykulydzieciece.pl/detale.html?id=810
Kolor 03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada no nie wiem czy tak fajnie miec chorego chłopa w domu 🤔 🤔 🤔 🤔 teraz ma goraczke, boje sie ze mnie zarazi..... :/

Aneta ta miedniczka sie nie przejmuj, skoro pani doktor mowi ze nie ma powodu do obaw 🙂

Emi fajny wózio, na tych dużych kołach 🙂 fajnie sie bedzie bujać 🙂

Z tego wszystkiego wychodzi na to , ze chyba tylko ja jeszcze wózia nie mam 🤨 🤨 🤨 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to wielka szkoda!

Ja tez jeszcze nie mam wozka 🤢

Aneta na kiedy ty masz termin, z tego co kiedys pisalas to mialas ostatnia miesiaczke 28.08 czyli dokladnie tak jak ja a jednak wydaje mi sie ze masz pare dni wczesniej termin.

Ja 23.05 najprawdopodobniej bede szla do szpitala zeby ustalic date cc, no chyba ze wysla mnie wczesniej jak bede dalej miala takie skurcze jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...