Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja sie cos slabo czuje sińce mam pod patrzałkami chyba ta anemia daje sie we znaki a musze wyjsc na poczte do banku i kupic cos na pomidorówke no i wezme ten sok z buraka moze tą krew mi polepszy...
dzisiaj bedzie skrecane lozeczko a prasowanko mam za tydzień... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Kozinka dobrze, ze jedziesz do tego szpitala, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

U mnie dzisiaj calkiem spoko pogoda, slonce sie przebija przez chmury wiec moze po poludniu przejde sie z mloda na spacer, chociaz nie wiem jak to bedzie bo ostatnio mnie strasznie mecza te skurcze szczegolnie jak chodze.

Katia juz prasujesz ubranka dla malej? Ja poczekam do maja bo jeszzce moim zdaniem to bez sensu.

Jeszcze nie zaczelam prasowac a jak juz wypralam to poprasuje i ladnie beda poskladane czekac w komodzie. Dlaczego uwazasz ze bez sensu? W komodzie czyste beda a tak naprawde nie wiesz kiedy dziecko bedzie chcialo wyjsc wole byc przygotowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak macie gdzie układać to już sobie poszykujcie żeby potem zaskoczenia nie było 🤪

powiedzcie mi czy któraś z was zamawiała taką pościel? bo tyle linków się już tu przewinęło że sama nie wiem. a chciałabym opinie usłyszeć czy ładnie w realu wygląda. a tu taki duży zestaw jest, no i nie wiem czy właśnie cena dobra:

http://allegro.pl/mamo-tato-14-cz-posciel-dziecieca-90x120-haft-i2233522503.html

no mi się fiolecik podoba ale nic nie będziemy mieli w tym kolorze więc możliwe że zieleń lub łososiowy by musiał być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Kozinka dobrze, ze jedziesz do tego szpitala, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

U mnie dzisiaj calkiem spoko pogoda, slonce sie przebija przez chmury wiec moze po poludniu przejde sie z mloda na spacer, chociaz nie wiem jak to bedzie bo ostatnio mnie strasznie mecza te skurcze szczegolnie jak chodze.

Katia juz prasujesz ubranka dla malej? Ja poczekam do maja bo jeszzce moim zdaniem to bez sensu.

Jeszcze nie zaczelam prasowac a jak juz wypralam to poprasuje i ladnie beda poskladane czekac w komodzie. Dlaczego uwazasz ze bez sensu? W komodzie czyste beda a tak naprawde nie wiesz kiedy dziecko bedzie chcialo wyjsc wole byc przygotowana.


Katia bo prasuje sie niemowlece ciuszki nie po to zeby ladnie w szafce wygladaly ale zeby pozbyc sie bakterii...... myslisz, ze jak polezy 2 miesiace bo zalozmy ze urodzisz w teminie to bedzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wera waga dobra jak na 36/37 tydzień więc się nie przejmuj 😁 bo w 36 dziecko ma 2,750-3.000 statystycznie 😜

Aga a u mnie po wizycie dobrze 😜 szyjka ładna, rozwarcia brak mam skończony 34 tydzień i klusek waży 2,5 kg 🙂 lekarz mówi ,że bardzo ładnie jak na ten tydzień jednak drugi mi robił usg bo mój musiał lecieć na zabieg i termin na usg wyskoczył mu na 21 maja dopiero więc nie wiem po czym to wywnioskował wiem ,że Adaś wyjdzie jak bedzie gotowy 😁

mój lekarz powiedział ,że brzusio mam nisko i wrazie skurczy czestszych niz co 5 min , odpływu wód plamienia czy intensywnego ruchu/brak ruchu małego mam się niezwłosznie zgłosić a jak nie to najpózniej za 2 tyg wyzyta 😜 wtedy zrobi mi tego paciorkowca, mam zrobić sobie VDRL, HBs i mocz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik ja oglądałam Twój zestaw, ale zdecydowałam się na ten http://allegro.pl/ala-i-as-14el-zyrafka-100x135-moskitiera-i2253927480.html kolor amarantowe paseczki ☺️ ☺️ ☺️

Katia ja tez juz mam poprasowane w połowie.. i powiem szczerze zmęczyłam się jak dziki bąk.. nie wyobrażam sobie je prasować za miesiąc jak brzuch będzie jak arbuz..
Tak mnie krzyz napierał po 40 minutach, że przegięcie !!!

Mam schowane w szafie, nie zakurzą się ani nic no i tak jak mówisz jestem w stanie gotowości o każdej porze 🙂

Dodzwoniłam się do faceta od komody, jutro ją wysyła.. ufff 🙂 czyli dotrze po 2 tygodniach 😎

ja na obiad żurek 🙂
a już za 2 godzinki lece oglądac Niunię 🙂

Byłam na spacerze po wyniki do szpitala i z powrotem (ok 25min z buta w jedna strone) padam na suty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):

Poczytajcie sobie wrzesniowy watek, jak nie macie co robic.. az wrze 🙂


aż musiałam swoje 3 grosze wrzucić bo jak słysze takie materialistki to mnie strzela :/

Majka też mam dzisiaj żurek 😁 i pościele mamy podobne 😁

Wiola nigdy nie znasz dnia ani godziny kumpeli siora rodziła w 32 tygodni, druga w 34 więc to nie tak daleko a lepiej mieć wszystko przygotowane przed 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia super że z kluskiem wszystko oki 🙂 waga też już ładna, masz co dźwigać 🙂 ale Ty już na finiszu prawie 😉
Maja fajne te paseczki ale ja planuje tapetę w paseczki oddzieloną szlaczkiem więc nie mogę dziecka zapaskować hihihi 😁 😁 😁 daj znać co po Twojej wizycie
Emi ja jak na razie też mam co miesiąc wizyty także spoczko 😉

idę oblukać ten wątek na wrześniu bo aż się zaciekawiłam 😎 babska ciekawość 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezuuuu, ale tam sie dzieje u Sandry... 😁 😁 chociaz nie rozumiem czemu az tak bardzo atakujecie te biedna dziewczyne - powiedziala, ze nie zdecydowalaby se na dziecko majac nizszy standard zycia niz ten co ma... A cala reszta poczula sie urazona tym - tylko nie rozumiem czemu 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Jezuuuu, ale tam sie dzieje u Sandry... 😁 😁 chociaz nie rozumiem czemu az tak bardzo atakujecie te biedna dziewczyne - powiedziala, ze nie zdecydowalaby se na dziecko majac nizszy standard zycia niz ten co ma... A cala reszta poczula sie urazona tym - tylko nie rozumiem czemu 😮 😮 😮 😮


dzieci tylko dla bogaczy? yyyy.... 😮

sama pisała ,że w normalnych ciuchach dziecka do szkoły nie puści tylko musi mieć wszystko firmowe itp takie głupie gadanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też przeanalizowałam, gruba sprawa, ale Midorada ma racje. To opinia tej laski, dziwna bo dziwna, ale kij w to.
ale awantura się rozkręciła.. laska aż zdjecie swoje wyrzuciła.. 😮 😮
Może rzeczywiście jej zawód ja tak skrzywdził..

Na szczęście u nas tutaj spoko loko 🙂

Kocik racja, nie ma co przeginac z paseczkomanią 🙂
Tysia hihi ja juz po 😁 pyszka żurek co nie? Ja mam od mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
midorada napisał(a):
Jezuuuu, ale tam sie dzieje u Sandry... 😁 😁 chociaz nie rozumiem czemu az tak bardzo atakujecie te biedna dziewczyne - powiedziala, ze nie zdecydowalaby se na dziecko majac nizszy standard zycia niz ten co ma... A cala reszta poczula sie urazona tym - tylko nie rozumiem czemu 😮 😮 😮 😮


dzieci tylko dla bogaczy? yyyy.... 😮

sama pisała ,że w normalnych ciuchach dziecka do szkoły nie puści tylko musi mieć wszystko firmowe itp takie głupie gadanie...


oo tego nie doczytałam.. to rzeczywiście masakra total..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeciez ona nie powiedziala, ze jej zdaniem ubozsi ludzie nie powinny miec dzieci - powiedziala, ze czuje sie lepiej decydujac sie na dziecko w takiej sytuacji w jakiej sie w tej chwili znajduje, a to duza roznica. Czy oskarzyla kogos, ze nie powinna miec dziecka bo ktos malo zarabia - nie dopatrzylam sie niczego takiego... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...