Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja kupie w aptece są takie specjalistyczne po porodzie 🙂
lozeczko skrecone ale wiecie co tak robią te otwory na sruby ze bylo trzeba je rozwiercac naprawde ze brak slow placisz i jeszcze musisz kombinować zeby dobrze skrecic..eehhhh....


U mnie bylo to samo przy dwoch srubach akurat przypadala zszywka i tata z Robertem tam dlubali odglinali zeby pasowalo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana Hipciaki 😘

ja rano wyleciałam do przychodni.. z tego powodu, że mojego GINA nie ma, inni juz nawet nie przyjmowali.. 😮 takie oblężenie.. szok.

Pani w recepcji była taka miła i kochana, powiedziałam jej, że potrzebuje L4, wysłała mnie na badanie do położnej, tam tez bardzo miło i wtedy bez widzenia z lekarzem dostalam L4 na miesiąc, ale i tak mojemu pokaże się we wtorek 🙂

Nie mogę się mojej Polusi doczekać..

Upsss. właśnie mi 30tydzień wskoczył 🙃 🙃

Anett mi na szczęście wszystko ładnie udało się poskręcać, tzn. mężowi, czekamy jeszcze na komode, mam nadzieje, że też obędzie się bez niespodzianek..
ale wkurza to, nie dość że płacisz.. sam skręcasz, to jeszcze jakieś awarie.. masakra!

Sandra
też coś czuje, że chłopa nosisz pod serduszkiem, koniecznie daj znać jak będziesz miała wieści 🙂 🙂 🙂

U nas dziś pochmurno..
mimo to życze miłego dnia Misie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja się witam 🙂

Ciekawe co z Kozinką 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Aneta wiem coś o skrecaniu mebli, bo niedawno kupowalismy do mieszkania i mój Mąż tak przeklinał i się denerwował ,że szok. Człowiek płaci i jeszcze musi się głowić jak to ma być zrobione.......
Sandra daj znać może się dowiesz, kogo tam masz w brzuszku 😉

Ja wczoraj nie za dobrze się czułam, brzuch mialam twardy.... dzisiaj juz lepiej ale czuje ze czasami mam skurcze 🤢
Odnośnie tego pasa poporodowego...... skąd mam wiedziec jaki rozmiar mam kupić?? skoro nie wiem ile bede miala w pasie po porodzie 🤨 🤨 hmmmmmm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja
Wlasnie po sniadanku teraz pije sobie kakao 🙂 Ja zadnego pasa kupowac nie bede.
Jak wam sie spalo bo mi dzis srednio na jeza, moj mnie budzil a do tego zgaga meczyla. 🥴 🥴 Dzis jeszcze w planach mam poprasowanie reszty ciuszkow malej co wczoraj wypralam a wieczorem z mezem idziemy na kolacje do Nalesnikarni. Korzystamy poki mozemy

Sandra ja tez stawiam na chlopaka u Ciebie. Powodzenia na wizycie. Ja 13 w piatek tez bylam na usg i wtedy wstepnie sie dowiedzialam ze corka.

Za kozinke trzymam kciuki by bylo wszystko ok. 🙂 🙂 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry u nas było sloneczko ale już gdzieś uciekło tak mi się nie chce wstawać ze szok. Jeszcze dostaliśmy dziś wiadomosc ze meza dziadziuś trafił do szpitala więc po południu jedziemy go odwiedzić, bo dziadzia ma 92 lata więc nie wiadomo ile mu zostało jeszcze. No Kozinka chyba napewno została w szpitalu no ciekawe co tam z nią a może by tak zapytać jej meza na fb o ile ma fb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

Ja tez mam przeczucie, ze Anie w szpitalu zatrzymali... 😞 Mam nadzieje, ze wszystko z nia dobrze, a moze jest juz mama... 🙂 🙂
Sandra - popieram dzewczyny - bedzie chlopak 😁 😁 Czekamy na wiesci. 😘 😘 😘
Majka wszystko dobre co sie dobrze konczy - zwolnienie w reku wiec mandola gra 😁 😁 Ale co stracha mialas to mialas. No i lekarz troche nieodpowiedzilany, bo jak wie, ze nie bedzie przyjmowal to powinien powiadomic pacjentki... Eehhh... lekarze... 🤢

Zapomnialam sie pochwalic ze wczoraj przyjechalay meble do sypialni 🤪 🤪 🤪 Matko jaka szczesliwa jestem to sobie nie wyobrazacie. Dzis bedziemy spac w nowym lozeczku 🤪 🤪 Wczoraj juz nie dalam rady - spalam po 21.

Ja zaraz sie zbieram na wizyte do mojego lekarza ogolnego - poslucha serca malego i zmierzy cisnienie - oto jak dbaja o ciezarne w UK 🤢 🤢 Bede jeszcze z nia dyskutowac o skierowaniu na paciorkowca... Czyzby znow szykowalo sie straszenie sadami? Oby nie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam misie 😘

ja własnie niedawno wstałam ogarnęłam dupsko zaraz czeka mnie sprzątanie bo teście na 17:00 przyjeżdzają 😁 dzisiaj słoneczko co chwile zza chmurek wygląda więc mam nadzieje ,że jest cieplutko na dworze 😜

Majka dobrze ,że udało Ci się załatwić to zwolnienie ☺️ a co do czasu zobacz jak te 30 tyg szybko zleciało niedawno była wiadomość ,że w ciąży a teraz już prawie końcóweczka 😁 ja już u siebie nie odliczam maj już coraz bliżej niewiadomo kiedy wyjdzie 😜
Midorada super ,że mebelki przyjechały teraz możesz rozkoszować się w nowej sypialni 😜
Sandra daj znać po wizycie 😁 mam nadzieje ,że dowiesz się płci maluszka 😁
Ania daj znać.. 🤨 martwimy się!
mały dzisiaj bardziej spokojny niż wczoraj ale wieczorem miałam wrazenie ,że zaraz mi wyjdzie przez brzuch normalnie każdą część ciała jego czułam 😜 mam takiego lenia ,że szok wsumie się nie wyspałam mam stałe godziny wstawania siusiu w nocy o 1:00,3:00,4:30, 6:00 i o 8:40 normalnie od tygodnia codziennie tak samo wstaje 😁 wczoraj kupiłam jeszcze 2 pary pampersów waciki takie większe kosmetyczne i kolejne husteczki i chyba wszystko już mam czekam na koszule bo zamówiłam do karmienia i wczoraj dopiero wysyłali i wtedy będę mogła dopiąć walizkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzucholki 🙂

Dorota super że masz już mebelki 🤪 jak już złożycie to się pochwal 🙂
Sandra hm...nie lubię się bawić w takie babcine wróżenie z fusów ale też mi się wydaje że to chłopak 🤪 🤪 zresztą najważniejsze żeby zdrowe 🙂 czekamy na wieści z niecierpliwością 😉
Ania chyba na bank w szpitalu koczowała, oby wszystko było w porządku...kurcze faktycznie że żadna nie ma do niej telefonu 🤢 🤢 🤢
Maja supcio że masz to L4, kamień z serca 😉

a ja dziś w nocy miałam przygotowania do rwanego spania przy bąbelku bo mój Marcych obudził się o 3.30 z gorączką i godzina przy jego łóżku mi zeszła i potem drugi raz o 5.50 i dopiero po 8 zasnęliśmy razem i dopiero niedawno co wstałam. Bidulek śpi dalej....nic innego mu nie dolega ma tylko gorączkę, więc na razie jedynie fervex i ewentualnie przeciwgorączkowe bo w przychodni to od razu by go antybiotykiem nafaszerowała...tak to jest byle coś i już antybiotyk, nie lubię tego. no nic. zobaczymy jak weekend mnie.

pogoda nie za ciekawa 🤢 🤢 🤢 także dobrze że dziś przesiedzimy w domciu.
miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik obyś się nie zaraziła !! ja na szczescie od Męża jak narazie sie nie zaraziłam ale w pierwsza noc jak mial gorączke wykopałam go do drugiego pokoju spać 😜 😜 hihi

Chcialam się dzisiaj obciąć u fryzjera ale zaklad czynny od 10.00, czekalam do 10.30 a ta pizda se nie przyszła wrrr 😠
poszlam do innego fryzjera, to tam zas na zapisy i dopiero pojde w poniedzialek....ostatnio coś mi szybko wlosy rosną na głowie 🤔 🤨 🤔
no i tak jak sobie czmychałam do domku , to oczywiscie wstąpilam do sklepu z rzeczami dla Maluszków i wrócilam z 3 ślicznymi czapusiami 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszla mi dzisiaj paka z allegro 🙂
kocyk butelka pieluchy tetrowe termometr do kapieli kaftaniki dwa przescieradelka do lozeczka itd itp
Jeszcze zostalo mi odebrac z apteki paczke internetowa i część wyprawki mam już za sobą 🙂 🙂

Aha i przyszedl mi jeszcze misiek z bebilonu, niestety mój Rico już go porwał 🤢 jest własnie na etapie odgryzania mu oczu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kocik oby tylko gorączka nie przerodziła się w gorsze chórubsko. Tak myślę co tu naszykować małemu na wyjście ze szpitala. Tak myślę body, pajacyk, kaftanik, spodenki, czapeczka, skarpetki, cieplejszy sweterek i nie wiem czy coś jeszcze? Wy co bierzecie?



Hmmm ja sama nie wiem, jeszcze nad tym nie myslalam.... jestem na etapie przegladania ciuszkow ktore dostalam od kolezanek. Jak narazie nic z ubranek nie kupowalam , bo mam tyle tego 😲 jak przeglądne to sie zastanowie co dokupić...
Sama się zastanawiam ile tych cieplejszych rzeczy bedzie potrzebne na lato??
Jakis dresik , sweterek i coś jeszcze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzusie 🙂

Dorotka no nareszcie sie doczekalas mebelkow 🙂
a ja się wyłamie z towarzystwa i stawiam u Sandry na córcie 😜
ja nie scinam a nawet nie podcinam wloskow bo tez ladnie rosna a ja sie ciesze bo wczesniej to 1 cm na rok rosly 🙂
Aga buziole dla synusia niech wraca do zdrowka 😘
a ja czekam na corcie i jedziemy do ikei po komode... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna widze Rico wniebowzięty 🙃 🙃 🙃 paczka z allegro, a banan na twarzy cały dzień 🙂 Mi dzis tez doszła paczka z dwiema pizamkami 🙂

Tysia
ja tez się budze o regularnych porach.. ale na razie 2-3 razy na noc.. czasami trafiam co do minuty 😁 😁

Kocik mnóstwo zdrówka dla synka, mam nadzieje, że Ciebie znowu nic nie złapie 😘 😘 😘
Kozinka na pewno w szpitalu.. szkoda, że nie mamy jak się z nią skontaktować.. Mam nadzieje, ze wszystko u niej i Karolinki dobrze..

Midorada cóż za radość musi panować, tyle się naczekałaś na mebelki.. uf uf.. już są z Wami 🙂 Enjoy 😘

Ja objechałam Lidla, Carrefour i Biedrone 😁 Zaraz zabieram się do pieczenia murzynka, i zrobie sałatke grecka 🙂 czyli pewnie krzyż mi znowu odpadnie .. 🤢 🤢 ale mam chęć..to żreć 😁
Jutro bedzie tydzien po moich imieninach, a tydzień przed męża, wiec zapraszamy rodzinkę wspólnie na ciacho 😁 Mąż karpatke upiecze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nowych ubranek wogule nie kupywałam kupiłam parę zestawów używanych na allegro i jestem mega zadowolona a ze w każdym zestawie było coś cieplejszego tak więc mam 2 kombinezony i ze 3 kórteczki i parę sweterkow jednak pewnie połowę tych cieplejszych rzeczy to jednak nie założę. Tak myślę ze wezmę jeszcze rajtuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Adaś dostał od mojej siory na gwiazdkę taki fajny dresik cieplejszy z łatkami na kolanach chciałam to załozyć na wyjscie byłby problem z głowy a tu PACZe on na 62 🤨 wyglądałby jak dziecko wojny więc w komodzie znajdę coś lepszego i sama nie wiem w co go ubrać niewiadomo jak z pogodą wczoraj się smiałam do mamy ,że jak tak dalej pójdzie to będę wychodziła w kombinezonie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...