Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiolka Ty to musisz mieć stalowe nerwy. Sama daleko z dzieckiem, Męża nie ma a Teściowa się wtrąca do wszystkiego 😠 😠 😠 😠
Ja na szczęście wyprowadziłam się o 5km dalej od teścia i dobrze mi z tym. Teraz przyjeżdża raz na tydzień, czasem wogole sie nie odzywa.. ale nie tęsknie za Nim.
Też nie pomyśli czy mamy na wyprawkę do dziecka czy nie,mozeby tak do wózka sie dołożył.
Skąpiec. Śpi na pieniądzach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna na poczatku myslalam, ze oszaleje bo wydzwaniala 10 razy dziennie, doslownie, ona ma jakas manie kontroli. wIESZ, TO JEST WSZYSTKO NIBY W DOBREJ WIERZE, ze sie martwi itd. ale ja nie mam 10latek, zaraz urodze 2 dziecko o nie ma prawa mi sie babsko wtracac do zycia. Powiedzialam jej juz nie raz co o niej mysle przy wszystkich i o jej zachowaniu i kobita sie nauczyla. Na szczescie nie mieszkamy razem bo chyba bym ja zakatrupila 😠

Nerwy mam JUZ stalowe, kiedys takie nie byly, Teraz wpuszczam jednym, wypuszczam drugim uchem, a jak mnie wkurzy to jej mowie zeby mnei nie irytowala i zajela sie swoim zyciem. Fakt pomagaja mi duzo ale to nie oznacza kontroli nad moja rodzina. Myslisz ze sie zapytali czy sie do czegos dolozyc? A w dupe psu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Maja toś mi narobiła smaka na te ciasto 😁 😁 😁 pocieszę się serkiem Monte 🙂
Moze mnie zaspokoi 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A tak wogóle laski jak u Was z seksem 😁 😁 bo ja to ciężko... chyba z 2 tyg Mój już za mną łazi 🤨 nie mam ochoty wogóle 😮


Ja pozwalam mojemu tylko główke moczyć 😁 😁 😁 😁 boje sie ze jak za gleboko wsadzi to jeszcze cos wywoła ale od 37 tyg bede szalec w tedy moge juz rodzic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Maja mmmmm ale fajne ciasto 🙂
O tej porze Nam takie rzeczy pokazujesz 😁 😁 😁

Z tym karmieniem coś jest. Moja kumpelateraz wracała do pracy i pytali się czy karmi, a ona ,że nie i kazali jej podpisać ze zgadza sie na pracę w weekendy i na nocki i ze bedzie mogła robić nadgodziny.
Ona to podpisała i za tydzień wypowiedzenie dostała 😮


To ja juz nie wiem jak to jest w koncu bo z tym karmieniem tez mi sie wlasnie kiedys obiło o uszy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie sex bedzie za 18 dni ale szczerze mowiac to nei mam ochoty poki co, moze mi sie odmieni jak zobacze mojego mezowatego bo wtedy zawsze mi sie chce 😁 😁 😁 😁

Tak szczerze to nie mam mu si eochoty pokazywac z ta wielka dupa, celulitem i cyckami do pepka 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez nikt się nie zapytał jak sie wprowadzalismy, czy moze mamy wszystko itd wszystko kupiliśmy sami... a jak weszli na mieszkanie i zobaczyli to nie mogli uwierzyć skąd my na to wszystko mieliśmy. Odpowiedz jest prosta - zacisnęlismy pasa , oszczędzalismy jak moglismy, bo wiedzielismy ze nie mamy co liczyc na czyjaś pomoc 🤢
I tak sobie moze teraz myślą ,że skoro stac Nas bylo na wyposażenie mieszkania to i stać Nas na dziecko 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
U mnie sex bedzie za 18 dni ale szczerze mowiac to nei mam ochoty poki co, moze mi sie odmieni jak zobacze mojego mezowatego bo wtedy zawsze mi sie chce 😁 😁 😁 😁

Tak szczerze to nie mam mu si eochoty pokazywac z ta wielka dupa, celulitem i cyckami do pepka 🤨 🥴



Cóż za samoocena 😁 😁 😁 😁 też mam dupsko jak słoń i widze cellulit na dupie i udach 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Maja toś mi narobiła smaka na te ciasto 😁 😁 😁 pocieszę się serkiem Monte 🙂
Moze mnie zaspokoi 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A tak wogóle laski jak u Was z seksem 😁 😁 bo ja to ciężko... chyba z 2 tyg Mój już za mną łazi 🤨 nie mam ochoty wogóle 😮


Ja pozwalam mojemu tylko główke moczyć 😁 😁 😁 😁 boje sie ze jak za gleboko wsadzi to jeszcze cos wywoła ale od 37 tyg bede szalec w tedy moge juz rodzic 🙃



🤪 🤪 🤪 dobre 😁
Ja moze w sobotę pobrykam 😁 😁 😁 😁 ale nie wiem jeszcze jak sie bede czuła 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda mi was dziewczyny ze nikt wam nie pomoze ani troszke finansowo 😞 nam rodzice naprawde duzo pomogli w domu i teraz dla maluszka, sporo tez dzidkowie pomogli, i ja sobie w przyszlosci nie wyobrazam bym miała nie pomóc swojemu dziecku, bo ja nie rozumiem takiego kiszenia pieniedzy i co tym ludza z tego kiszenia zazwyszaj to nie maja nic, gowno widzieli i gowno jedli, ale na koncie maja i co z tego jak w kazdej chwili moga pierdyknac 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój teściu jak pierdyknie to na koncie bedzie miał chyba miliony 😁 😁 😁
Nie chce jego pomocy, jeszcze mi ją wypomni. A tak wiem ze do wszystkiego doszłam sama.
A teraz latam nawet po ciucholandach i robie tak zeby wszystko było jakoś dopięte na ostatni guzik.
Nawet nikt nie zapytał czy mam pieniadze i czy mnie stać- zero , żadnej troski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
No mój teściu jak pierdyknie to na koncie bedzie miał chyba miliony 😁 😁 😁
Nie chce jego pomocy, jeszcze mi ją wypomni. A tak wiem ze do wszystkiego doszłam sama.
A teraz latam nawet po ciucholandach i robie tak zeby wszystko było jakoś dopięte na ostatni guzik.
Nawet nikt nie zapytał czy mam pieniadze i czy mnie stać- zero , żadnej troski.


My nikogo nie prosilismy o pomoc, nie narzekalismy ze brakuje, rodzice i dziadkowie sami daja 🙂 ale mimo to tez nie szaleje ciuszki kupiłam uzywane jeszcze inne niekture rzeczy tez bo nie ma co przesadzac, uzywane a wcale nie wyglada jak uzywane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta on na pierwsze ma piotr a na drugie Oliwier - z tego co pamietam.

Emi ja w sumie nie oczekuje pomocy od rodziny. Ja wiem, ze sami z mezem damy sobie rade, tylko czasem jest mi tak przykro, jak piszecie, ze to dostalyscie, albo ktos cos Wam podarowal, bo ja w sumie tez cieszylabym sie jak dzieciak gdyby ktos cos mi dal w prezencie. Chociaz musze przyznac, ze nasz kolega zapraszal nas przed swiatami do siebie. Mowil ze ma caly stych zawalony rzeczami po corkach i bedziemy mogli sobie wziac co chcemy. Tyle, ze ja juz chyba nie jestem w stanie sie w taka wyprawe wybrac... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi od znajomych to głupio brac bo wiadomo jak to znajomi potem obagadaja czy cos, ale od rodziców czy rodziny z którą zyje dobrze, to biorę co dają 🙂 ale zawsze staram sie jakoś odwdzięczyć, nie koniecznie rodzicom ale np kuzynce, moja jedna babcia ma szkółke drzewek ozdobnych, ale nie jest babcia tej kuzynki co mi tyle daje, a że kuzynka tez ma ogród to zawsze chociaż jakis drzewej jej nawioze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...