Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello dziewczynki 🙂
wczoraj mnie tu nie było, troszkę poczytałam, ale nie miałam siły czegoś skrobnąć.
Anett fajny brzusio mam w sumie podobny 🙂 🙂
Wczoraj byłam obejrzeć nasze gniazdko i jest całkiem niezłe 🙂
Pojechaliśmy pozniej za sprzetami do domu tzn piec , lodowka, pralka i oczywiście zmywarka 😁 😁
Mam mniej wiecej upatrzone , ale dręczy mnie myśl czy dobrze wybralam 🤔 🤔 🤔
Jutro jedziemy zamówić te rzeczy i w poniedzialek bedziemy wstawiać powoli 🙂
Także Nowy Rok przyniesie wiele pozytywnych zmian 🙃
Wczoraj kolezanka mi napisala czy bym nie chciala kołyski do dziecka, ale raczej nie wezme,
bo kołyska jest tylko na pierwsze miesiące zycia ..a po tem zas kombinowac trzeba łóżeczko i zas kasę wydawac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie u nas piękna pogoda więc wyruszam na spacer z córcią 😉

Anett śliczny brzuszek. i widzę że też sama musiałaś robic zdjęcie - ja się swojego M. doprosic nie mogłam więc tez robiłam sama 😉

Czarna Mamba obyście jak najszybciej wszystko skompletowali. Ja uwielbiam takie zakupy tylko ile kasy trzeba miec do tego 🥴 Ja narazie myślę o betonie, cegle i kominach 😁 😁 Na wiosnę dalej ruszamy z koksem 😁

Miałam coś jeszcze pisac ale zapomniałam 😮

Aha wszystkiego najlepszego z okazji półmetku - niech Maluszek rośnie zdrowo.
Ja dziś wieczorem na wizytę się wybieram - już kolejny miesiąc zleciał, eh jak ten czas leci 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna Najwazniejsze ,że wkońcu będziecie na swoim bez teścia 😁 a co do kołyski to pewnie dzidzia by się pozniej przyzwyczaiła i cały czas byś musiała ją ziuziać 😁
a co do sprzętów napewno dobrze wybrałas 😁 wkońcu kobiecym okiem napewno do tego podeszłaś 😁 bo faceci zawsze biorą to co im sie podoba 😁 a praktycznie to się okazuje ,że albo mało funkcji albo coś ;p no ja jestem wsumie majówką ale siedze sobie z Wami bo jakoś majówki nic nie skrobią a w każdym wypadku mogę urodzić 2 tyg po i wtedy bede czerwcówką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):


Aha wszystkiego najlepszego z okazji półmetku - niech Maluszek rośnie zdrowo.
Ja dziś wieczorem na wizytę się wybieram - już kolejny miesiąc zleciał, eh jak ten czas leci 🙃


koniecznie daj znać co z maluszkiem po wizycie 😁 czas leci jak zwariowany 😁 jeszcze troszkę i będziemy tu wstawiać fotki naszych maluchów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie i ich brzuszki
Okropna pogoda, tak mi sie nie chce rano wstawać , ale dziś musiałam iść na pobranie krwi. W moczu niestety znowu wyszły mi bakterie, a 3 stycznia idę na wizytę więc zobaczymy co powie gin.
Anet posłuchałam tej wcześniejszej twojej rady i od jakiś 3 tygodni też stosuję perfekte mama. Brzusio jest wtedy super jędrny i nawilżony 🙂.
Jak wasze przygotowania do sylwestra, ja się zastanawiam do której wytrzymam bo ostatnio jestem bardzo senna.
Widziałam też że kolejny synek się pojawił, moje gratulacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zakupów to was podziwiam bo ja jeszcze nic nie mam dla maluszka ale może jak sie dowiem jaka płeć to coś kupie. Na razie to tylko parę ciuchów dla siebie kupiłam.
Tysia możesz napisać w którym ciucholandzie robisz zakupy? 🙂 ktore warto odwiedzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Co do zakupów to was podziwiam bo ja jeszcze nic nie mam dla maluszka ale może jak sie dowiem jaka płeć to coś kupie. Na razie to tylko parę ciuchów dla siebie kupiłam.
Tysia możesz napisać w którym ciucholandzie robisz zakupy? 🙂 ktore warto odwiedzić


na piątkowie jest jeden ;p i u mnie na przyjaźni też ale na piątkowie jest duzo lepszych ciuszków i same nowe prawie;p ale Cie tutaj dawno nie widziałam ;D witamy 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisujecie, chwilkę mnie nie było i już kilka stron do nadrobienia 😉
My już po spacerku córcia śpi teraz wymęczona. Zaliczyłyśmy herbatkę u prababci i trochę z nią posiedziałam, babcia się ucieszyła 😉
Mikula dawno Cię tu nie było 😉 i zastanawiam się co z Kozinką też nic nie pisała chyba od świąt 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...