Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tak mi sie smiac chce 🙂 z tych jedynek 🙂) Kiedys milam rodzaca lat chyba 18, i praktywcznie zebow ne miala... a zapach z jej wedzajny 🙂 (vaginy) niosl sie po calym oddziale 🙂
Bleee...

Ja juz wwyrze i ide sie chyba przespac, poki co tylko sinupred i oby po nim pomoglo...


Sandra a szefowa nic nie mowila jak jej powiedzialas o ciazy? Jestes teraz na zwolnieniu jakims? Wracaj szybciutko do zdrowia.

A ja juz gulasz mam gotowy pozostalo ugotowac kasze gryczana i hej obiad mozna wszamac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Dziewczyny uwaga przypominam o tabelce jesli wiecie cos co trzeba uzupelnic w niej to piszcie bo niedlugo bede ja uaktualniac


Mnie wogole nie ma w tabelce 🙂 Wiec ci podam 🙂
Marta89, 1989, 02.06.2012, 18 tydzień, chłopczyk, Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Dziewczyny uwaga przypominam o tabelce jesli wiecie cos co trzeba uzupelnic w niej to piszcie bo niedlugo bede ja uaktualniac


Katia u mnie ma byc - rocznik 78', data porodu 1 czerwiec, pierwsze ruchy 17tydz.

Wiolka wierz mi, gdybym mogla to bym Ci wyslata ten twarozek. Dzis mieli tylko ze szczypiorkiem. Wzielam 1, jutro dostawa wiec kupie wiecej i Ci podesle FedEx-em. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I super , tylko sie cieszyc 🙂 Co wy macie za manie na tycie 🙂)) Kobieta w ciazy powinna przytyc nie wiecej niz 12,5 kg, jesli chodzi o kobiety otyle to jeszcze mniej... z reguly szczuplejsze tyja wiecej... nie ma sie co martwic przyjdzie czas jeszcze na tycie 🙂))

Ja przytylam 6, po porodzie wazylam od razu tyle co przed ciaza 🙂 i bylam przeszczeslwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
Kurcze dziewczyny bylam dzisiaj na mierzeniu i wazeniu...od ostatniego waznenia 28listopada do dzisiaj przytylam tylko 60dag.....strasznie to dziwne


nie martw się tym u mnie waga stoi w miejscu miałam już 2 kg na plusie odkad zaszłam w ciąze a teraz mam tylko kilogram a to już 5,5 miesiac wiec wagą się nie martw zobaczysz ostatnie tygodnie jak nam pójdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Dziewczyny uwaga przypominam o tabelce jesli wiecie cos co trzeba uzupelnic w niej to piszcie bo niedlugo bede ja uaktualniac


Mnie wogole nie ma w tabelce 🙂 Wiec ci podam 🙂
Marta89, 1989, 02.06.2012, 18 tydzień, chłopczyk, Wiktor


Marta i te dziewczyny ktorych nie ma w tabelce dawajcie znac. Marta ciebie wpisze jak bede uaktualniac tabelke. REszta sie odzywac 🙂 Wszystko spisuje sobie na kartce by potem nie szukac w postach 😜

Miodorada to zmienie ci date porodu i dopisze co trzeba 🙂

Ok ja lece moj mnie zgania bo chce posiedziec.
Ps gulasz wyszedl dobry ale troche za slony :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Kurcze czasem za tak przyziemnymi rzeczami się teskni na tej Obczyżnie... 😞

Laski a Wy chcecie wrocic do Polski wogole?


Ehh, powrot do Pol to zawsze ciezki temat. 🤢 W powrocie do kraju sa zalety i wady. Zaleta jest jedzenie, swieze warzywa i owoce prosto z drzewa. W UK 95% warzyw i owocow jest sprowadzanych, a zatem w wiekszosci bezsmakowych produkotw z Holandii, nie liczac egzotyki jak anansy itp. Oprocze tego rodzina i znajomi. Szczesliwie jest net i skype 🙂
A wady... no coz, obawiam sie, ze teraz patrzac na to z perspektywy czasu troche by sie tego znalazlo. 😞 Zycia jest tu latwiejsze. Tyle ile osiagnelismy tu przez te 6 lat w Pol prawdopodobnie zajeloby nam 12 - tak mysle. Moje szanse, w tej chwili na znalezienie dobrej pracy sa cieniutkie. Musialabym zaczac wszystko od poczatku. 🤢 Eee... napawde ciezki temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Kasia u mnie brakuje tylko ruchow to wpisz 18 tydzien 🙂ja juz przytylam 5kg a wczoraj rozmawialam z kumpela mamy ten sam termin porodu i pytam ile przytyla a ona mowi ze 11kg 😮


11?????? 😮 😮 aha to ładnie 😉 u nas jakoś nie widać kg wszystko leci w brzuszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Kasia u mnie brakuje tylko ruchow to wpisz 18 tydzien 🙂ja juz przytylam 5kg a wczoraj rozmawialam z kumpela mamy ten sam termin porodu i pytam ile przytyla a ona mowi ze 11kg 😮


O matko 😮 to strasznie duzo. Ja szczerze mowiac nie stanelam na wadze od przyjazdu ze swiat i chyba troche sie boje 🥴 Ale bede musiala spojrzec prawdzie w oczy i sie przelamac. Ale to dopiero jutro 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i mam wysokie ciesnienie wczoraj w przychodni mialam 140/90 i to juz drugie z kolei takie same jakie mam wpisane w karcie. Lekarz kazal mi 4 razy na dzien mierzyc i zapisywac przez miesiac. ... Myslicie ze czeka mnie szpital do konca ciazy jesli bede miala ciagle podwyzszone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...