Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
Emi masz zdolnego mężusia 😉 a jak zrobiłaś że te zdjęcia są od razu tu widoczne, bo ja jak próbowałam wstawić to jedynie link powstał.
Ania to niezłą masz rozpiętość terminu...hehehe ja jak na razie przy jednej pozostaje...na razie 😉
Wiola bardzo mi się podoba określenie uszy jamnika 🤪 🤪 🤪

ja moje określam jak stare wentle od stara 😁 mój jak to pierwszy raz usłyszał to aż się ze śmiechu popłakał 😁


Mój mąż mówi na sutki że to wentyle od stara hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski - ranne ptaszki 😉

Ja dzis jednak jade na to pobranie krwi. Wczoraj jak juz mialam wychodzic to zbilam nasze jedyne lusterko jakie w domu mamy, zdenerwowalam sie na maxa, wiec juz dalam sobie spokuj. Dzis musze zdarzyc do 11.
No wlasnie, w zwiazku z tym, ze u nas nie ma jeszcze powieszonego lustra (w lazienkach tez nie ma) to ja nawet nie jestem pewna czy mam rozstepy czy nie. Za to zawsze w sklepach w przymierzalni to sie ogladam z wszystkich stron bo to jedyna okazja 😁 Jak na razie nie zauwazylam jakis drastycznych czy niepokojacych zmian. Ufff.... 🙃

Co do lekow to rzeczywiscie kiche macie 🥴 🥴. Ja wszystkie leki na recepte mam w UK za darmo do 1go roku zycia dziecka, a na dziecko do 16go roku zycia 🤪 Troche w szoku bylam jak mi o tym to powiedzieli. Z drugiej strony, to niestety musze przyznac, ze w UK nie daja i nie przypisuja tak czesto i gesto lekow jak w Pol. 😮 Z perspektywy czasu widze, jaka kase firmy farmateutyczne robia w naszym kraju. No ale sa tego plusy i minusy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Emi super sa te szafy! Sam robil wszystko!!?? 😲 😲


Pomagał teściu i moj tato ale bardziej żeby przytrzymać czy cuś, wszystkie częsci są w castoramie i chłopaki z castoramy wytlumaczyli jak to zrobić, bo sami też takie składają na wystawy w castoramie, mierzysz tylko wymiary, castorama też wszystko ci wycina jak chcesz, za wycinanie nie płaci sie juz dodatkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też na sutki mówie ze to wentyle od stara 😁 ale to już kiedyś mówiłam na samą myśl jak Sandra zaczynała nam opowiadać o morsowaniu 😁

Emi super szafy zdolny mąż brawo dla niego!! ☺️

Aga ja też daje link ale kod forum z tej strony imageshack i wklejam tu w 4 ikonkę od lewej w ten obrazek 😁

ja własnie jem gorący kubek serowa z makaronem szpinakowym 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉
kurcze dziewczyny nie dam rady Was nadrobic 😞 niestetyn moja młoda robi się coraz bardziej ruchliwa więc czasu na cokolwiek coraz mniej, wykorzystuję każdą wolną chwilę jak śpi żeby coś w domu zrobic, ogólnie czasu na cokolwiek brak 🥴 🥴 już strasznie zmęczona jestem, ostatnio mi brzuch ciągle twardy się robi i boli i ciągnie a ja nie mam nawet chwili wytchnienia bo jak już Niunia śpi to ja wtedy zamiast się położyc muszę w domu ogarnąc, jakiś obiad ugotowac, pranie zrobic ehhh zazdroszczę Wam że macie tyle czasu na brzuszek, ja się już kilka razy zabierałam żeby coś napisac to zawsze Patrycja albo się budziła ale gdzieś uciekała i ciężko było znaleźc chwilkę!!!! Aż się boję co bedzie w czerwcu 😲 😲 😲

W czwartek jedziemy z nią na kontrolę z tymi bioderkami do prokocimia, aż mnie dreszcze biorą jak sobię pomyślę, mam nadzieję że bedzie wszystko ok bo jest kilka kwesti do poruszenia z lekarzem w sprawie jej chodzenia, czy wszystko robi dobrze..... 🥴 mam pewne obawy ale dużo by pisac 🥴

Jutro do dentysty ide, nawet nie chce myślec ile mi zębów do leczenia znajdzie 😮

Nadrobiłam tylko kilka stron ostatnich, piszecie o rozstępach - ja na szczęscie jeszcze nic nie mam a się nie smaruję, z Patrycją też się nie smarowałam i nic nie wyszło więc mam nadzieję że już tak zostanie 😉

Tysia, Kocik, Maja śliczne brzuszki macie 😉 ja miałam wrzucic już dawno swój a nawet fotki nie mam kiedy trzasnąc a tygodnie lecą i jak tak dalej pójdzie to wcześniej urodzę niż zdjęcie zrobię 🙃 😜
Emi super szafy, podoba mi się bo super wykorzystaliście skosy, pewnie kupę roboty mąż miał ale efekt super 😉

Nic lecę dokończyc pranie bo Mała śpi niby ale zaczyna się już kręcic więc pewnie zaraz się obudzi 😘 😘 😘 buźki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
też na sutki mówie ze to wentyle od stara 😁 ale to już kiedyś mówiłam na samą myśl jak Sandra zaczynała nam opowiadać o morsowaniu 😁

Emi super szafy zdolny mąż brawo dla niego!! ☺️

Aga ja też daje link ale kod forum z tej strony imageshack i wklejam tu w 4 ikonkę od lewej w ten obrazek 😁

ja własnie jem gorący kubek serowa z makaronem szpinakowym 🤪 🤪


Ja już wciągnełam pączusia jeszcze napoleonek sie do mnie usmiecha, a teraz zuję gumę hehe ostatnio mam ogromnę chęci na zucie gumy nie wiem skąd mi się to wzięło 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny jakie wy brutalne dla siebie jestescie - uszy jamnika!!! 🤪 Wentyle to w ogole bija rekord epitetow 😁 😁 😁

nie drastyczne tylko z humorem do siebie 😁 lepsze takie podejście niż depresja 😁


Dokładnie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny jakie wy brutalne dla siebie jestescie - uszy jamnika!!! 🤪 Wentyle to w ogole bija rekord epitetow 😁 😁 😁

nie drastyczne tylko z humorem do siebie 😁 lepsze takie podejście niż depresja 😁


To wlasnie mialam na mysli, ale moze zabrzmialo zbyt powaznie 😜 😜 Przeciez nie usiadziemy i nie bedziemy plakac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny jakie wy brutalne dla siebie jestescie - uszy jamnika!!! 🤪 Wentyle to w ogole bija rekord epitetow 😁 😁 😁

nie drastyczne tylko z humorem do siebie 😁 lepsze takie podejście niż depresja 😁


To wlasnie mialam na mysli, ale moze zabrzmialo zbyt powaznie 😜 😜 Przeciez nie usiadziemy i nie bedziemy plakac. 🙂

jak to Wiola napisała-że tyłek tylko mąż ogląda,to samo z piersiami 🙂 ja mojemu kiedyś powiedziałam,że jeśli się mu coś nie podoba lub ma zamiar żartować to może na nie wogóle nie patrzeć i nie dotykać i jak nie zobaczy to nie będzie wytykał 🙂 do dzisiaj słyszę,że wszystko jest super i że mu się podoba,nawet jak żartuje z kumplami to nigdy mi nie wytyka,bo wystarczy wzrok i momentalnie wszystko jest cacy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozstepy to ja juz mialam przed ciaza 😁 😁
Ale nie zwracalam nigdy na nie uwagi 😁 😁
8tygodni do porodu 😎 jak to leci rachu ciachu i bedzie po strachu 🙃 🙃
Meczy was znow nacisk na siusiu?? 🤢 🤢 bo ja dzis w nocy z 4razy wstawalam 🤨
Buziale w brzusie 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Dziewczyny jakie wy brutalne dla siebie jestescie - uszy jamnika!!! 🤪 Wentyle to w ogole bija rekord epitetow 😁 😁 😁

nie drastyczne tylko z humorem do siebie 😁 lepsze takie podejście niż depresja 😁


To wlasnie mialam na mysli, ale moze zabrzmialo zbyt powaznie 😜 😜 Przeciez nie usiadziemy i nie bedziemy plakac. 🙂

jak to Wiola napisała-że tyłek tylko mąż ogląda,to samo z piersiami 🙂 ja mojemu kiedyś powiedziałam,że jeśli się mu coś nie podoba lub ma zamiar żartować to może na nie wogóle nie patrzeć i nie dotykać i jak nie zobaczy to nie będzie wytykał 🙂 do dzisiaj słyszę,że wszystko jest super i że mu się podoba,nawet jak żartuje z kumplami to nigdy mi nie wytyka,bo wystarczy wzrok i momentalnie wszystko jest cacy 😁


Tak trzymaj Kozinka... 😘 Jak mojemu cos sie czasem wymknie, to mowie do niego - "spojrz w lustro panie idealny" i natychmiast wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Rozstepy to ja juz mialam przed ciaza 😁 😁
Ale nie zwracalam nigdy na nie uwagi 😁 😁
8tygodni do porodu 😎 jak to leci rachu ciachu i bedzie po strachu 🙃 🙃
Meczy was znow nacisk na siusiu?? 🤢 🤢 bo ja dzis w nocy z 4razy wstawalam 🤨
Buziale w brzusie 😘 ☺️

ja nie odczuwam różnicy,bo i tak po nocach nie śpie więc dla mnie to normalka,że chodzę i wędruje,przeważnie do wc 😉
jej,mi jak się Klaudia wierci to dopóki się nie uspokoi i spokojnie nie śpi to ja leżę i czuwam,a jak ona już zaśnie to Karola mnie kopie tak,że nie zasnę już póki ona nie przestanie kopać,a co dopiero jak będzie już spała obok nas 🥴 wtedy chyba wogóle już nie będę spała 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Rozstepy to ja juz mialam przed ciaza 😁 😁
Ale nie zwracalam nigdy na nie uwagi 😁 😁
8tygodni do porodu 😎 jak to leci rachu ciachu i bedzie po strachu 🙃 🙃
Meczy was znow nacisk na siusiu?? 🤢 🤢 bo ja dzis w nocy z 4razy wstawalam 🤨
Buziale w brzusie 😘 ☺️


Ja też w nocy znów zaczełam wstawac siusiu, mimo tego że na wieczór staram się mało pić, mi własnie jakoś te dni w marcu szybko lecą, oby do porodu tak zleciało 🙂

Jak tam wasza wyprawka|? Ja mam już wsio prócz szlafroku do szpitala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...