Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i ja ściągnęłam do domu. Byliśmy u mojej mamy na urodzinach - zawsze jak od rodziców wracamy to jesteśmy tak przejedzeni, że cierpimy. A jeszcze coś na wynos zawsze dostajemy więc jutro będa poprawiny 😁
Dziś na słońcu nie przebywałam, ale trochę się nachodziłam po mieszkanku, nóżki popuchły, ledwo w klapki weszłam. Zmierzyłam sobie ciśnienie, bo też puchną podobno jak skacze ciśnienie, ale okazało się że mam 98 / 55 i puls 105 więc jakieś szaleństwo się zrobiło.
Nawet porcja lodów średnio pomogła. Julcia jakoś mało aktywna dziś, tylko u dziadków dostała czkawki i cały brzuszek podskakiwał.
Wyleguję się już i niewykluczone, że niebawem zapadnę w sen.
Dziewczyny w szpitalach, dajcie nam znac co u Was, czekamy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Widze, ze szalejecie na tych grilach. U mnie pogoda paskudna, ale tez poszalalam kulinarnie. Kotlety rybne z surowka z kapusty kiszonej i domowymi frytami 🤪 🤪 Objedlismy sie z mezem jak baki 🙃 🙃 Na deser juz nie ma miejsca, a taki pyszne lody przytargalam dzis ze sklepu ☺️ ☺️ ☺️
Dziewczyny trzymajcie sie. Dajcie nam znac na biezaco co sie z Wami dzieje... Swoja droga ciekawe kto sie pierwszy rozpakuje 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Puscili mnei cudem do domu bo ich uprosilam i tak i tak przez weekend nic by nie zrobili a ja bym lezala jak czub. Skurcze mam mocne ale brak rozwarcia a szyjka jak na poczatku ciazy. Mala wazy juz 2500kg wiec jakby donoszona. Mam brac nospe 3x dziennie po 2 tabletki i jak sie nie uspokoi mam wrocic i poloza mnie na patologii. kosc lonowa boli pewnie przez skurcze bo mam duzy nacuisk.

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej!

Puscili mnei cudem do domu bo ich uprosilam i tak i tak przez weekend nic by nie zrobili a ja bym lezala jak czub. Skurcze mam mocne ale brak rozwarcia a szyjka jak na poczatku ciazy. Mala wazy juz 2500kg wiec jakby donoszona. Mam brac nospe 3x dziennie po 2 tabletki i jak sie nie uspokoi mam wrocic i poloza mnie na patologii. kosc lonowa boli pewnie przez skurcze bo mam duzy nacuisk.

Dobranoc.


Wiolu, to dobrze, że nie zatrzymali na weekend. Może się uspokoi trochę. A małą od teściów zabrałaś czy sobie poodpoczywasz sama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej!

Puscili mnei cudem do domu bo ich uprosilam i tak i tak przez weekend nic by nie zrobili a ja bym lezala jak czub. Skurcze mam mocne ale brak rozwarcia a szyjka jak na poczatku ciazy. Mala wazy juz 2500kg wiec jakby donoszona. Mam brac nospe 3x dziennie po 2 tabletki i jak sie nie uspokoi mam wrocic i poloza mnie na patologii. kosc lonowa boli pewnie przez skurcze bo mam duzy nacuisk.

Dobranoc.

to masz tak jak ja z tym,że ja mam troszeczkę szyjkę skróconą 🥴 no i te sterydy mi dali na dzien dobry,ale jak mnie kładli to miałam według nich skończony 31 tydzień,według karty ciąży 32 więc pewnie temu,a 36 tydzień to już wyżej,wiec pewnie temu Cię nie kłuli 🙂
trzymaj się 🙂
u nas dzisiaj gorąco było jak nie wiem co,więc koszulka na ramiączkach i króciutkie spodenki 🙂 w tym to dopiero jak bombka wyglądałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waga malej spoko w razie w ale gdzie tam, przy takich skurczaj powinna mi sie chociaz szyjka troche skrocic ale nie chce, czyli powtorka z rozrywki, dobrze ze tym razem od razu na cc.

Maja jest ze mna, nie lubie jak jest u tesciow dluzej niz pol dnia, zreszta to juz jest duza dziewczynka, ni emusze jej nosic itd.

Dorota ja tez tak mam, cisnienie 90na40/50 a puls 110 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...