Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

tez chciałabym sie poopalać ale myśle gdzie 🤨 chyba nad 3 stawy do Katowic 🙂
dziewczyny mi z tamtego roku pasują jedynie krótkie spodenki , bo są na gumie 🤪
do tego jedna bluzka 🤢 kapek nie mam zadnych - musze cos sobie kupic :/

Aneta daj znac co z Tobą
Wiolka mała kluseczka już 🙂 dobrze ,że jesteś w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
czarna weź wyrwij mężastego w długi weekend i przyjedź do mnie 🙂 10km ode mnie jest turystyczna miejscowość z której pochodzę i tam jest jezioro,góry itd 🙂 no nie daj się prosić bo masz niedaleko 🙂


Kurde brzmi zachęcająco 😉 tylko ,że Mężasty zapisał się na wszystkie święta do pracy :/ 🥴 🤢 a co to za miejscowość ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana i uciekam 😉
wczoraj szał na balkonie, przygotowania do grilowania, super zrobiliśmy i już pierwszy obiadek na balkoniku zaliczony 🙂 🙂
zmykamy zaraz nad jeziorko na grilowanie i wędkowanie 🙂
jak wrócę to może uda mi się was nadrobić 😉
miłego dzionka, 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski!

Czuje sie fatalnie, boli mnie kazda kosc i kazdy miesien. SKurcze sie uspokoily ale nawet chodzic nie moge w dodatku dostalam jakiejs pierdolonej alergii ale tylko na brzuchu i cyckach Shocked Nie wiem co jest grane ale jak tak ma wygladac ostatni miesiac to pozostaje mi tylko usiasc i ryczec Sad

Zycze wam milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂plecy bolą nadal a jutro trzeba isc na poczte zwolnienie wyslac i awizo odebrac...
Verka ja Cię nie chce straszyc ale Ty jestes przed rozwiazaniem a wiec chyba Cie już nie puszczą ..
ja znalazlam jakies klapki w szawce i dobrze bo nie mam sily na chodzenie po sklepach i kupowanie..
Wiolka my to jakies pechowe jestesmy wszystko nas boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja wlasnie wyciagnelam wszystkie spodenki i bluzki i spodnie jedne dobre takie alladynki do kolan inne nie ma szans i jedna bluzka 🤢 masakra

Znowu mnie czysci mama stwierdzila ze inaczej wygladam na twarzy jakies uczulenie mi wyszlo wkolo ust a mama ze ona tak miala przed porodem haha skurcze mniejsze ale nie intensywne brzuch jak kamien maly szaleje jak dziki rex 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Hipcie.. nadrobiłam 20 stron.. 🙃 🙃

Kuzynka właśnie pojechała, ale powiem Wam, że ja się chyba nie nadaję do usługiwania gościom.. trochę nawet sie wkurzyłam, mąz też.. Rano śniadanie przygotuj poznoś, pozmywaj.. nawet nikt nie zaoferował pomocy.. Obiad to samo.. Ich ciuchy ręczniki porozwalane w salonie.. myślałam, że mnie piorun trzaśnie.. jak ja niezonsze takiego syfu!!!

Wieczorem jedliśmy w restauracji, to uf pół biedy.. Chłopak kuzynki zaprosił sobie kolesia z Piotrkowa.. siedzieli wczoraj w nocy i pili.. ja poszłam spać zrąbana jak dziki wieprz..

u nas jest taki upał, że ledwo dycham! 🤨 🤨 mam już też problem z ciuchami.. spodenek nie dopinam 😁 i zakrywam to bluzkami, jeszcze się w jakies mieszcze 🙂

Wczoraj zauwazyłam, że troszkę spuchły mi stopy... jak będą takie upały to nie wiem jak się dokulam do 23go czerwca..

Wózek dla Polusi super czadzio 🙂 🙂 🙂 🙂

Wiola dobrze, że jesteś w domku, ale te bóle są martwiące, dobrze, że jesteś w kontakcie z lekarzem. aaaaa no i wózek podoba mi się bardzo 🙂

Vera trzymam kciuki, to już tuż tuż 🙂
Emi ten bujak jest superowy, w nosie, że różowy, ważne, że będzie zapewniał Maluchowi atrakcje 🙂

Nenia
dzięki za przypomnienie o masażerze 🙂 Musze tez wbić do niego z moimi giruskami 🙂


Ps. Wiecie co.. piszecie, że macie takie różne bóle, to w kaczuchach to w pachwinach.. kurcze mi nic nie jest.. brzuch tez mi nigdy nie twardniał..
Jak nic nie boli, to nie ma się czym martwić, ale tez to dla mnie jakies podejrzane.. ja mam tylko bóle kręgosłupa i to zazwyczaj na wieczór..

Miłej, upalnej niedzielki 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja martwisz si eze nic Ci nie dolega? 😁 😁 😁 😁 Z Maja ani nie wymiotowalam ani mnie nic nie bolalo ani mi sie brzuszek nie stawial no cud miod malina wiec tylko sie cieszyc ze nic Ci nie jest.

Verandzia nie chce mowic ale napisze, a nie mowilam 😜 😜 😜 😜 Juz tam polezysz do rozwiazania a rozwarcie chociaz nastepuje?

Ja mam taka wielka wysypke na brzuchu i cyckach ze na prawde mnie to martwi i tak z nienacka mnie to zaatakowalo., wszystko na raz, jedenego dnia moge przenosic gory a drugiego nawet chodzic nie moge. Teraz doszly mi bole stawow, stop i rak , czuje sie jakbym byla spuchnieta a nie jestem no i te powiekszone wezly chlonne, jutro z ranca ide do lekarki ogolnej niech mnie pooglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka niech jeszcze siedzi sobie 😜 z tydzień chociaż 😁 we wtorek jadę na wieś odpoczywać i nad jeziorko 😜 z jednej strony chciałabym go już mieć przy sobie ale teraz leżeć w taką gorączkę w szpitalu gdzie nawet rolet nie ma to masakra 😜 ale mam takie chwilowe akcje ,że mnie zaczyna czyścić pewnie to normalne przed końcem 😜 kaczucha już mniej boli ale po prawej stronie łapie mnie kolka też tak macie?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...