Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi wody pekly w lozku, dokladnie o 3 w nocy jak wstalam to chlusnely na calego, droga do lazienki zalana, podloga w lazience zalana, masakra 🤢 W drodze do szpitala mialam recznik pod dupa bo tak ze mnie lecialo a co do akcji porodowej to taka prawdziwa zaczela sie dopiero tydzien po pekniecui wod, musialam lezec plackiem i dawali mi tylko jakis antybiotyk zeby nie doszlo do infekcji zamiast wywolac skurcze, chociaz proboac. Jak sobie przypomne tych kretynow to az mnie trzesie. Po wyjsciu ze szpitala dowiedzialam sie ze czekali na.....koperte a ja glupia na to nie wpadlam. Gdyby dostali do lapy tego samego dnia bylabym podlaczona pod oxy a pozniej mialabym cc gdybym nie urodzila a tak szkoda gadac. Sory za taka dluga dygresje ale chcialam tylko napisac ze nie zawsze po peknieciu wod nastepuje akcja porodowa ale trzeba jechac do szpitala. Nie wyopbrazam sobie lezec w domu i czekac na skurcze ktore sie nie pojawiaja i myslec czy bedzie infekcja czy nie.

Kozinka to dziwne ze twoje wody pachnialy, moje byly calkiem jak woda, przezroczyste i bez zapachu ale w ilosciach jak u ciebie.

Boli mnie okropnie ta spuchnieta noga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no moje były też jak woda,czyściutkie tylko zapach wiem,że miały specyficzny 🙂 wiec widocznie skoro u Ciebie nie było zapachu,a u mnie był to też pewnie od czegoś jest zależne 😉 ale nie wiem od czego,może hormony,może co... nie wiem,ja rodziłam w 39 tygodniu i było wszystko ok więc nie były "zepsute" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
A mnie maly po zebrach naparza az boli dopiero wstalam 😁

Wiolka a nie ugryzlo Cie nic?

moja mała też mi daje po żebrach i rusza się tak,że zastanawiam się i boje,że na sam koniec mi się odwróci przy tym ☺️ bo póki co jest główką w dół,ale dzisiejsze ruchy mnie przyprawiają o dreszcze 😉 a Klaudia z tego co pamiętam mi tak po żebrach nie kopała,teraz to ból czasem okropny,jakby mi ktoś próbował żebro złamać 🥴 dzisiaj dodatkowo mam ogromny ucisk na pęcherz,biegam co chwilę bo boli okropnie,a sikam po troszkę,szczególnie jak mała się ruszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia no chyba nic mnie nie ugryzlo bo to taki bol od wewnatrz. Mialam ta kostke kontuzjowana lata temu i moze teraz sie to odezwalo, chociaz dziwne ze z Majka nie mialam takich atrakcji a bylam duzo cuiezsza i spuchnieta przynajmniej ptrzez 3 miechy.

Moja mala dzisiaj okropnie spokojna az sie zaczelam martwic ale wlasnie siadlam i nie dosc ze dostala czkawki to troche sie pokrecila wiec sie uspokoilam.

Wspolczuje wam tyych kopniec bolesnych, mnie mloda czasem tak walnie ze az sie prostuje i slysze a raczej czyje taki chrzast kosci. Tak to jest raczej spokojniutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj na próżno szłam do dentysty 😞 😮 jak leżałam w szpitalu to dzwoniłam tam odwołać wizytę,a dzisiejszej nie odwolywałam wtedy więc dzisiaj się do dentystki wybrałam,a ona powiedziala,że mam brzuch jakbym miała urodzić zaraz,poza tym przez to,że leżałam w szpitalu i jestem na podtrzymaniu to mi nic nie zrobi bo się boi 😮 uprosiłam ją tylko,żeby mi wyczyściła dziurę bo oczywiście fleczer się wytarł i założyła nowego,więc tylko tyle dla mnie zrobiła i kazała przyjść zaraz po porodzie,bo w połogu też kanałowe jest refundowane i jeśli nie zgłoszę się zanim połóg się skończy to wystawią mi rachunek 😮
zapisała mnie na 6 i 15 czerwca tak żebym miala jakieś terminy zarezerwowane i powiedziała,że gdybym wtedy akurat była w szpitalu i rodziła to żeby ktoś im dał znać,że nie przyjdę,więc tyle dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja Wam teraz powiem hita...bylam na strzyzeniu psow i pani ktora je trymuje ma hodowle westów,maltanczykow i innych ras...zapytala sie mnie kiedy suczka miala cieczke powiedzialam jej ze miesiac temu a ona na to ze chyba bedzie miala male albo to ciaza urojona...no kur... jeszcze mi szczeniakow brakuje do szczescia... 🤢 mowie jej ze chyba to nie jest mozliwe bo chodzila w majtkach a ona mowi ze psy sobie poradza i wcale nie musza sie szczepic zeby byla ciaza..no myslalam ze padne na suty... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo ja dopiero niedawno wruciłam cały dzień poza domem, teraz boli lekko podbrzusze, nie mam nospy wiec zjadłam 2 magnezy, lekko też kłuje w krzyzu 🤢 a mały szaleje ze hej, a tak wali po pęcherzu że mamwrażenie że niedługo zaczne popuszczac 🤢
No a teraz czytam co tam u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo Aneta to kiepsko jak nie wiem jesli suczka bedzie miala male bo tonie latwe zadanie.

A ja sie wlasnie zastanawialam co to za Joanna.

Kurwa dziewczyny tak mnei boli ta noga ze zaraz ja sobie odetne chyba, no okropienstwo, jakby mi zyly od srodka rozssadzalo 🤨 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Ale jestem wykończona 🤢 Mój Mąż miał dzisiaj wolne, troszkę posprzatlismy domek,
potem wpadla Mama na kawe i pojechalismy na cmentarz bo moja ś.p. Teściowa dzisiaj miałaby urodziny. Po drodze wjechalismy do brata od mojego Męza i tak niedawno ściagnelismy do domku 🤨 🤨

Anetka - to chyba rodzinka Ci się powiększy jeszcze bardziej 😁 własnie jak konczy się cieczka to jest najgorzej, bo wtedy najbardziej pieski się kopulują 😁 😁

Wiolka - może skonsultuj z lekarzem ta spuchnięta nóżkę ?? możę coś Cie ugryzło, albo skręciłaś, mogłaś tez źle stanąć na niej 🥴

Co do wód płodowych to ja nie jestem doświadczona 🤢 Mam nadzieję ,że nie odejdą mi przed cc 😲 tylko cc odbędzie się planowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...