Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Właśnie wyczytałam ,że około 35 tyg Dzidziuś większość czasu (aż do 60%) spędza smacznie śpiąc. 😁 😁 😁 chyba nie mój 😁 😁 😁 no chyba ze poczekam tydzień ( teraz kończe 34) i rzeczywiście się sprawdzi 🤪


Dobrze, ze to napisalas bo moja cos sie ostatnio bardzo malo rusza co mnie zaczelo martwic. Ide cos zjec i poloze sie na boku, moze sie obudzi i da mi znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Mój dzisiaj naparza jak dzikusek 😁 😁 już była czkawka a nogi dzisiaj mam wypychane z każdej strony, trochę mi to podpada bo jednocześnie z prawej i lewej strony brzucha się wypycha i nie wiem czy czasem się nie przekręcił bokiem no chyba ,że robi szpagaty jakies 😁 😁 😁 albo z jednej wyciska rączkę a zdrugiej nóżkę 🙂


Mam tak samo nawet pytałam lekarza czemu czuje go tam gdzie go nie ma, to powiedział ze to tak jest tak sie dziecko rozpycha, nawet osttnio na USG lekarz pokzywał gdzie mały kopie a ja to czułam w innym miejscu 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Ja podobno byłam ruchliwa i niegrzeczna nie chciałam spać - więc to chyba po mnie 😁 😁
Mój mąż zaś był grzeczny, spał i jadł i tak w kółko 🙂


U mnie ja byłam niegrzeczna i mąż też 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak macie androida to z marketu sciagnijcie sobie Asystent ciazowy fajna aplikacja i np wyswietla sie foto jak obecnie dzidzia wyglada w tyg w ktorym jestesmy i dzisiaj patrze a juz sobie wyobrax
Zilam jak Adi w brzusiu ulozony i widze ze tu gdzie wypycha to kolano i ramie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Jak macie androida to z marketu sciagnijcie sobie Asystent ciazowy fajna aplikacja i np wyswietla sie foto jak obecnie dzidzia wyglada w tyg w ktorym jestesmy i dzisiaj patrze a juz sobie wyobrax
Zilam jak Adi w brzusiu ulozony i widze ze tu gdzie wypycha to kolano i ramie 😁


Asystent ciązowy - tak to sie dokladnie nazywa?? ja mam symbiana - ale poszukam w ovi sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się pierwsza 🤪
musialam wstac i zjesc bo mały wołał amciu 🙂
a jak juz tak siedze z rana przed tym kompem to jeszcze zamowilam podgrzewacz na alegro tommee tippee bo nowy kosztuje w sklepie 145zl a znalazlam uzywany za 62zl z przesyłką na zdjeciach ideał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny

Ostatnio malo sie udzielalam wiec nawet nie wiem co u was sie dzieje ale doczytalam ze zadna nie urodzila przez dlugi weekend 😁
W czwartek na spotkaniu klasowym mialo byc ponad 20osob a bylo nas 13 w ostatniej chwili poodmawiali ale i tak bylo fajnie, tylko szkoda ze nie moglam tanczyc jedynie odrobine bo od razu brzuch sie stawial za to jak siedzialam sobie w fotelu to mala tanczyla w brzuchu a co skoro matka nie moze to ona sobie nie bedzie odmawiac ;D
Nareszcie jestem w domku stesknilam sie przez ten tydz za mezusiem a ten znowu dzis mnie sama zostawil bo ma jakas robote u tesciow ale obiecal ze jutro razem fajnie spedzimy dzien...
Zaraz ide nadrobic zaleglosci chociaz z paru dni teraz wcinam lody 🙂 🙂 🙂 😎 😎

Tysia ty juz niedlugo rodzisz oj jak ja juz bym moja mala chciala miec na swiecie. Wrocilam wczoraj do domu i tak jakos ciagle mi lzy staja w oczach dzis tez. Sama siedze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki z rana 🙂
U rodzinki super,wczoraj był grill i objadłam się jak dziki bąk, fakt potem zmaga męczyła ale coca cola sobie świetnie z nią poradziła. Pogoda tu super w granicach 20-23stopni,więc spoko.
Ją na seks jakoś większej ochoty nie mam, zaraz mnie pieczę i czuje dyskomfort, po za tym to nie to samo co przed ciążą.
2641- skończyłam was czytać. Teraz wpadam budzić męża i na śniadanko.
Życzę wam udanego weekendu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...