Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik jestem 2w1 🙂
rano byłam u babci na kawę,potem szybki obiad,15 minutowa drzemka koło Klaudii,potem się wysunęłam z łóżka i latam na mopach 🙂 pierwsza się dowiesz jak będę rodzić,bo spisałam Twój nr 🙂 no chyba,że mnie wyprzedzisz 🙂
teraz przerwa i kawka 🙂 a potem dalej sprzątanie jak co piątek 🙂



hehehe no patrząc po tym co piszesz że lekarz Ci mówi że prawie już rodzisz to nie sądzę że Cię przegonię bo u mnie raczej cisza 😁 ale skoro u Ciebie wszystko oki to oki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Hejka,

Nie bylo mnie z Wami kawalek dnia a tu tyle nowych info!!! 🤪 🤪
Anaaa gratulacje!!! To powieksza sie nam rodzinka... Bede musiala dodac wydarzenie na FB 😉
Czarna fajowo masz, ze wiesz juz kiedy Olafek bedzie z Toba. 🙂
Czytalam, ze zlapal Cie wczoraj jakis skurcz - gigant. Powiem Wam, ze ja wczoraj juz sie na porodowke szykowalam takich skurczow dostalam. Rozeszly sie po godzinie, ale co stresik byl to byl... 😮 😮 😮

Co do coli i zakazu jaki ma Katia od meza - mysle, ze powod jest prosty - cola to sama chemia, w przewazajacej czesci cukier... 😞 😞

Sandra super, ze malenka rosnie zdrowo. Jakas fotke moze wrzuc...

Emi na taki tort sie porywasz - zgaduje wiec, ze dobra jestes w te klocki... Tatko na pewno sie ucieszy z takiego tortu 😁 😁 Ciekawe czy mama bedzie zadowolona 😉 😉 😉

Mialam dzis spotkanie z lek rodzinnym - maly nie ma juz miejsca w brzuchu - duzy jest juz na maxa. Serduszko wali mu jakby w maratonie biegl. Nawet chyba troche za szybko jak na mnie, ale mysle, ze sie chlopak zdenerwowal, bo tak go babka wygniotla, ze sie nie dziwie ze mu cisnienie podskoczylo. I czego jeszcze sie dzis dowiedzialam, aaa.... mam czekac teraz na porod - wow bardzo odkrywcze to bylo stwierdzenie ze strony pani doktor... 😁 😁 😁



no to faktycznie odkrywcze stwierdzenie jakby co innego Ci miało pozostać 😁
no to nieźle wczoraj miałaś, może nie długo Ty się już rozpakujesz 🙂 daj znać jakby co 🙂 torba spakowana?

czy ja piorę ochraniacz? ten po moim pierwszym synku na pewno bo przeleżał swoje, ale kojarzę że nic z nim się nie stało po poprzednim praniu więc pewnie ten do kołyski też wypiorę. oczywiście na 30 stopni więc powinno być oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Dziewczyny jak to jest z vit D - kupuje sie na recepte, w szpitalu podaja, czy w przychodni?


ja nie pamiętam, może młodsze mamy pamiętają, ale coś mi się wydaje że w aptece można kupić bez recepty...ale nie chce wprowadzać w błąd...

masz wiad na fb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co devisol sam w sobie na pewno jest na recepte..
Ale nie wiem czasem czy preparat w kapsulkach zwany VitaD ( co tez jest vit d> nie jest czasem bez recepty.. ale nie na 100%...

http://www.doz.pl/apteka/p15541-Vita_D_kapsulki_z_witamina_D_dla_niemowlat_30_szt

Jak widac jest bez recepty, wiec smialo moze Ci kupic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiesz co devisol sam w sobie na pewno jest na recepte..
Ale nie wiem czasem czy preparat w kapsulkach zwany VitaD ( co tez jest vit d> nie jest czasem bez recepty.. ale nie na 100%...

http://www.doz.pl/apteka/p15541-Vita_D_kapsulki_z_witamina_D_dla_niemowlat_30_szt

Jak widac jest bez recepty, wiec smialo moze Ci kupic 😁


Dzieki Sandra wielkie... 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Wiolka uwazaj tam na siebie - jutro sie dowiesz jaka data cc 🤪 🤪

Dorotka to bedziesz miala przeboje z Mamą 🙂 tylko zeby Ci porodu nie wywołała czasem przez swoje dobre rady hehe

Czytałam na kafeterii troszke na forum i rzeczywiście niemiło tam czasem jest .
Jakoś mnie tam nie ciągnie ,żeby sie wypowiadać 🙂
Tutaj mamy fajne grono i myślę ,że zaufane 🙂
żadna z Nas nie jest opryskliwa nie ma zazdrości zakłamania i kulturalnie sie tutaj wypowiadamy 🙂
Mam nadzieję ,że po rozpakowaniu sie dalej bedziemy w kontakcie 🙂
Osobiście byłoby mi bardzo miło 🙂
No chyba ze juz mnie nie bedziecie chciały znać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna no prosze Cie, ja mysle ze powinnysmy sobie zalozyc jakies prywatne forum, zeby nas nikt nie mogl podczytywac.

Tatus kapie coreczke, ech jak dobrze.

Ja bym chciala sie juz za tydzien rozpakowac bo tak mnie mecza potwornie te skurcze ze mala bania, moze mi sie uda jutro przekonac tego lekarza, tym bardziej ze juz u niego bylam wtedy w szpitalui z tymi skurczami i bolem krocza. Oby byl wyrozumialy. Ja wiem, ze najlepiej, zeby dziecko bylo jak najdluzej w brzuchua le niesadze zeby jej sie te skurcze podobaly. Wiecie, ze jeszcze nie mamy postanowionego imienia? 🙃 🙃 🙃 🙃

Tutaj vit.D podaje sie w kropelkach do roku czasu albo do sklepienia sie czaszki. Wit. K dziecko dostaje w zastrzyku natychmiast po porodzie i wiecej nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik widzisz,lekarz mówił,że zaraz a tu dupa bo się uspokoiło wszystko 😜 bóle i różne objawy mam ale się przyzwyczaiłam,bo gdyby coś znaczyły to po takim czasie już coś więcej by się działo,więc widocznie dane jest mi pomęczyć się troszkę na końcówce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Kozinka jeszcze z 2 tyg pochodzisz 🙂

ale już bez tabletek 🙃 🙃 🙃



a dalej sie tak trzęsiesz Biedulko ??

no bez tabletek nie 🙂 🙂 a lekarz kazał do piątku je brać więc dzisiaj wielkie pożegnanie 😁
już nie biorę i jest różnica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka mi pediatra na vitamine Di K wypisał recepte na pierwszej wizycie u Adasia 🙂

Bąbel całe dnie śpi wypije i śpi po 3/4 godziny 😜 z tym ,że dzisiaj chyba coś go uczuliło i na polikach miał krosteczki a może to potówki bo mu za ciepłooooooo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
hej ja czekam za pizza wlasnie seba wstawil i sie piecze. Co do coli to mi nie kaze bo chemia itp ale we fancie tez jest chemia a nie zabrania, chociaz wole cole.

Czarna mam pytanie ty udzielalas sie na czerwcowkach na kafeterii?



kiedys napisalam, ale potem przerzuciłam sie tutaj i zostałam,
i tak jak teraz pisalas co tam sie dzieje to tam zagladnelam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
hej ja czekam za pizza wlasnie seba wstawil i sie piecze. Co do coli to mi nie kaze bo chemia itp ale we fancie tez jest chemia a nie zabrania, chociaz wole cole.

Czarna mam pytanie ty udzielalas sie na czerwcowkach na kafeterii?



kiedys napisalam, ale potem przerzuciłam sie tutaj i zostałam,
i tak jak teraz pisalas co tam sie dzieje to tam zagladnelam 🤢


No pomaranczki atakuja ale o dziwo narazie jest spokoj. Podobno sa podejrzenia ze to ktoras z dziewczyn ktora sie udziela tak maci jako pomaranczka, ja nie wnikam ktora tutaj lepiej sie siedzi a tam sporadycznie sie napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...