Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
a ja pisze tylko tutaj 😉
wolę jedno miejsce niż w dwóch pisać to samo,tym bardziej,że dziewczyny tutaj co do jednej są super 🙂


ja pisalam na kafetrii chyba raz jak dopiero co zaszlam w ciaze, szukalam fajnego forum poprostu potem znalazlam brzuszka 🙂 i tylko tutaj jestem i tu mi dobrze i tez twierdze ze wszystkie jestescie superowe laski !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Tysia to fajnie że Bąbelek je i śpi 🙂 to Ty go dokarmiasz dodatkowo butlą??
jakie mleko mu dajesz?


swoje mu daje tyle ze odciągam bo mam mega duzo i co 2 godziny cyce jak donice ciągnące do ziemi boże on wypił 90 ml i patrzy jeszcze głodomorrrrrrr 😁 szkoda mi tego odciągniętego dlatego mam pełno woreczków z pokarmem w lodówce i jak się budzi to podgrzewam i mu daje oczywiscie nie za każdym razem bo wole cyca dać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dzwonilam dzisiaj do kadr w sprawie macierzynskiego i musze do firmy dostarczyc odpis aktu urodzenia dziecka i zwolnienie i teraz moje pytanie ktory lekarz wypisze mi zwolnienie ginekolog czy rodzinny??


Anett ja przy wypisie ze szpitala dostałam zaświadczenie o macierzyńskim i na wypisie dodatkowo jest również o macierzyńskim a akt urodzenia Robert odbiera 22 maja 🙂 po porodzie chodziła babka z urzędu i zbierała te zaświadczenia o uznaniu ojcostwa i nadaniu nazwiska żeby miało Roberta 🙂 tutaj głównie są same mężatki więc one nazwisko będą miały u nas inaczej bo my bez ślubu ale nazwisko Robcia daliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪

Aaana mega gratulacje 🙂 cudownie, że Niunia juz jest z Tobą :*
Emi ale z Ciebie zdolniacha, takie torty robić 🙂
Tysia Ty się ciesz, że Adaś to śpioszek 🙂 super, że masz pokarm, lepiej mieć za dużo niż za mało, tak mi się zdaje 🙂
Sandra bardzo się ciesze, że z Maleństwem dobrze 🙂 teraz leniuchuj 🙂

Słuchajcie poszłam przed chwilą się kąpać. Ja nie wiem, co ta Pola wyprawia w brzuchu, ale tak masakrycznie sie wypina jakby chciała wyjść skórą na drugą stronę, myślałam, że z wanny nie wyjde.. tak bolało.. w okolicy pępka.. pewnie ma tam poślady.. no ludzie myślałam, że mi gały z orbit wylecą.. teraz tez mnie ciut boli, tez tak czasem macie?

Ja dziś trochę pospacerowałam.. u kosmetyczki czadzio, ciocia mi zaplotła dobierańca na czerepie i dziki szał 🙂

Czarna supcio, że data porodu juz jest, szkoda, że nie 9, bo to moje urodzinki, ale 11.06 też pięknie 🙂
Ja tez udzielam się tylko tutaj na forum i byłoby super, to kontynuować jak już wszystkie będziemy po ..
i jestem zdania Wioli najlepiej jakby było to dostępne tylko dla nas.. bo tak to nie wiadomo, kto nas czyta..

Buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nio to pozno ;// nawet bardzo...
a zobacz ile pokarmu mialas, jak sama mowisz 🙂


No pozno ale daja dziecko do sali dopiero jak wstaniesz czyli 3 dnia a tak to dziecko jest u siostr. Teraz pewnie bedzie ze mna wiecej bo maz bedzie ja przywozil do mnie na sale a tak nie moglam sie doprosic i przez 2 dni widzialam ja moze ze 3 razy po 2 min. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anaa spokojnie, dostaniesz mleko, moze to byc kwestia paru dni ale bedzie dobrze. Mi sie wydaje ze to jest tez kwestia psychiki, trzeba sie nastawic pozytywnie i tyle. Ja nie wiem jak ty sie mozesz ruszac po cc, masakra , jednak jeden dzien powinni dac Ci odpoczac. Ja poprosze meza zeby mi mala przystawil chociaz nie wiem czy chlopina da rade 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiem, ze w PL to szybciej wszystko idzie i szybciej sie wstaje i wychodzi. Tutaj to wszystko na spokojnie, az za spokojnie jak dla mnie, chyba zwariuje w szpitalu przez 7 dni ale musze dac rade. Z drugiej strony to dobrze bo jakby nie bylo przez 7 dni jet sie pod ciagla obserwacja i w razie nie daj boze czegos jest sie na miejscu. Ja mam jednak prawie 50km do szpitala wiec troche to jest drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
wiola no właśnie byłam taka sprawna chyba z emocjii. Teraz oddałam młodą. Emocje opadły a ja czuję się jak kupa 😞 mimo leków p. bólowych


TO teraz odpoczywaj bo jutro bedzie ciezko ze wstaniem 🤢

Ja lece, dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dzis bole krzyżowe a maly tak sie pcha ze szok...normalnie jak siadam to czuje jakby juz byl w kanale rodnym 🤢
Tysia czyli co oni to zaswiadczenie daja juz na caly okres macierzynskiego i zwolnienie juz nie jest potrzebne??
fajnie by bylo miec tylko nasze forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mogę założyc takie tajne przez poufne forum jeśli chcecie, nikt nas nigdzie nie znajdzie, nie bedzie nas w googlu - takie cichociemne, przyczajone mamuśki 😉 ostatnio mój B pytał się, czy nie chcemy takiego miec zeby się lepiej i swobodniej czuc, ze nikt nas nie bedzie czytał. Tylko dla wtajemniczonych. Są takie fora, na których można sobie w miarę swobodnie też wrzucac zdjęcia, bez wgrywania ich na jakies obce serwery. Są nawet takie z czatem albo shoutboxem na zywo 🙂
Mam jeszcze czas do rozwiązania (Jula ma jeszcz kilka ładnych tygodni), to mogłabym się tym pobawic trochę.

Anetko, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będziesz następna. Może Wasz szkrab wie, że jest tylko jeden chłopak na razie i dwie dziewczyny i chce remisu 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski nocna pora (znowu),

Dorotka pomysl z tym megapywatnym forum jest fajny. Mi sie podoba... 🙂 Mam tylko nadzieje, ze bedziemy mialy czas tam wchodzic i gadac jak tu. 😉

Tysia udal Ci sie syneczek. Oby kazda z nas miale takie slodkie, grzecznie spiace i chetne do jedzenia dziecko... 🙂 🙂

Aana zgodnie z zyczeniem - na FB bedzie cisza o Twoim porodzie, (chociaz te wydarzenia widzimy tylko my), ale skoro sobie tak zyczysz - tak bedzie. 😉

Ide spac dziewczyny.

Zycze Wam wszytskim milego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...