Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

sandroos napisał(a):
Niunia99 na pewno masz zapisany antybiotyk, ktorymozna brac w ciazy... awiesz zdrowa mama, zdrowe dziecko ... wiec trzeba sie wyleczyc... a swiat jeszcze duzo przed Toba...

Czarna nie mialas czasem odpoczywac??? wiec mi tunie pisz, ze roboty duzo!!!!!!!1

Przepisał mi Amotaks Dis... Ja się tam nie znam, na ulotce pisze że w ciąży można stosowac tylko w wypadku zdecydowanej konieczności. Lekarz stwierdził że musimy wybrac mniejsze zło i kazał to brac niż pozostwaic chorobę bez leczenia! Ale i tak się boję o dzidzię!! 🥴
A co do świąt Bożego Narodzenia to ja je uwielbiam a teraz wogóle nie czuję że jutro wigilia. Przygotowania mnie ominęły i nic nie czuję ani nawet smaku nie mam!! Ostatnio spaliłam kapustę i nawet nie wiedziała że się przypala bo nic nie czułam, dopiero mama jak wróciła z pracy to mnie uświadomiła! Nie wiem czy to normalne przy zatokach 😮To beda moje pierwsze święta w łóżku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Sandroos , a kto przygotuje kolacje wigilijna 😮 😮
chyba nie św. Mikołaj 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁


przydałby się robot który wszystko zrobił by za nas 😁 wysłała nas na 2 dni do spa wracamy i wszystko gotowe nawet choinka ubrana 😁

ja własnie ubrałam choineczke 😁 wsumie wszystko już jest gotowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!
Nie mialam okazji tu zajrzec od przyjazdu, wiec dopiero dzis zycze wszystkim mamusiom Wesolych Swiat, wielkiego swiatecznego obrzarstwa 😉, a takze duuuuuuuzo odpoczynku!!

U mnie wszystko dobrze - szczesliwie malenstwo rozwija sie prawidlowo, ale co zabawne bedzie synek 😁 😁 😁 Chlopy gora!!! 😁 😁 😁

Trzymajcie sie mamusie, do nastepnego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!
Nie mialam okazji tu zajrzec od przyjazdu, wiec dopiero dzis zycze wszystkim mamusiom Wesolych Swiat, wielkiego swiatecznego obrzarstwa 😉, a takze duuuuuuuzo odpoczynku!!

U mnie wszystko dobrze - szczesliwie malenstwo rozwija sie prawidlowo, ale co zabawne bedzie synek 😁 😁 😁 Chlopy gora!!! 😁 😁 😁

Trzymajcie sie mamusie, do nastepnego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Hej Mamuski!
Nie mialam okazji tu zajrzec od przyjazdu, wiec dopiero dzis zycze wszystkim mamusiom Wesolych Swiat, wielkiego swiatecznego obrzarstwa 😉, a takze duuuuuuuzo odpoczynku!!

U mnie wszystko dobrze - szczesliwie malenstwo rozwija sie prawidlowo, ale co zabawne bedzie synek 😁 😁 😁 Chlopy gora!!! 😁 😁 😁

Trzymajcie sie mamusie, do nastepnego 🙂


gtarulacje Synusia 😁 widzę większość chłopaków 😁 hahaha mniej kobiet to będą się o nie bić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam Kluski

jak po swietach? ja przyznam sie, ze wczoraj, przedwczoraj i przed przedwczoraj wypilam po szklance wina czerwonego i czuje sie dobrze 🙂 w wigilie po wypiciu niecalej szklanki moj organizm sam stwierdzil - nie pij, poloz sie.

a tak na marginesie, fota z 24/12 rano.
brzuch rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 😁

własnie z moim R wstaliśmy on do pracy na 14 a ja cały tydzień wolnego 😁 czekam już na to aż pójdę na zwolnienie i będę cieszyła się wolnym 😁 ogolnie to święta święta i po świętach tak szybko zleciało ,że szok 😁 Zuzowska fajny już masz brzuszek 🙂 rośnie sobie 🙂)

a gdzie reszta mamusiek ? 😁 leżą brzuchami do góry?? 😁

a to ja 😁 w wigilie 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzucholki 🙂Tysia powiem Ci tak super zdjecie, fajnie wygladasz brzuchol duuuuuzy ale ja nawet w mniejszej polowie nie mam takiego a tez bym chciala miec.. 😞 jak córcia przybedzie do domu to powiem zeby mi fotke zrobila to zobaczysz co ja mam a raczej czego nie mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Tysia śliczny brzucholek 🙂 piłeczka normalnie 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzowska ja mam brzuszek taki jak Ty 🙂
święta i po świętach trzeba wrócić do życia codziennego. Obżarłam sie jak nie wiem 🤪 🤪 😁 😁 😁
Dziewczyny czy robi Wam sie już linia nigra?? ta ciemna ilinia od spojenia łonowego do pępka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...