Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
🤪 🤪 luzy na kierownicy 😁 😁

no bez jaj ale mam uczucie jakbym miała wyciągnięty wór a nie macicę w brzuchu 😁 to przecież dopiero 2 ciąża a nie 10 żebym tak się czuła 😠 😠 😠 bije mi na dekiel chyba przez tą pogodę 😮

Powiedz lekarzowi na wizycie, może podczas porodu od razu zrobią małe przeróbki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Kozinka ja takich luzów nie mam 😁 😁 chyba mi się wszystko zwinęło tak jak trzeba hehe 😜 😁 😁

no właśnie,mi tym bardziej powinno się to skurczyć już bo ja jestem ponad rok po porodzie 😮 ale jak siadam to naprawdę mam takie dziwne uczucie 😮

Nawet nie umiem sobie wyobrazic jak to czujesz.... mi się nic takiego nie zdarza! Za to mam dzisiaj takie strasznie ciężkie nogi że aż bolą! Nawet jak leżę.... może to żylaki się pojawiają 😮

to takie coś zaraz pod skórą z samego przodu brzucha zaraz pod pępkiem,jak siadam to jakby mi się jakiś balon gniótł w brzuchu 🥴 w sumie brzuch mi tak wyciągnęło więc i macica może za szybko nabiera rozmiarów i może rzeczywiście jest luźna i temu jak siadam to może się rusza 🥴 w sumie niektóre mandarynki też mają luźne skórki i są od nich mniejsze a dobre są 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
🤪 🤪 luzy na kierownicy 😁 😁

no bez jaj ale mam uczucie jakbym miała wyciągnięty wór a nie macicę w brzuchu 😁 to przecież dopiero 2 ciąża a nie 10 żebym tak się czuła 😠 😠 😠 bije mi na dekiel chyba przez tą pogodę 😮

Powiedz lekarzowi na wizycie, może podczas porodu od razu zrobią małe przeróbki 😁

taa już to widzę-"panie doktorze niech pan mi spojrzy do środka bo mam luzy w macicy i może dałoby się coś z tym zrobić? " 😮 😮 no i zamiast na poporodowej to bym mnie przewieźli na psychiatryk 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Kozinka to się na pewno macica powiększa a jak dzidzia urośnie to wypełni luki i będziesz miała święty spokój 😉

haha luki 🤪 🤪 no to mam nadzieję,że drugie dziecko dorówna pierwszemu i wypełni te luki 🤪 Klaudię miałam na 54cm i 3570g. a Twoja Patrycja ile miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
🤪 🤪 luzy na kierownicy 😁 😁

no bez jaj ale mam uczucie jakbym miała wyciągnięty wór a nie macicę w brzuchu 😁 to przecież dopiero 2 ciąża a nie 10 żebym tak się czuła 😠 😠 😠 bije mi na dekiel chyba przez tą pogodę 😮

Powiedz lekarzowi na wizycie, może podczas porodu od razu zrobią małe przeróbki 😁

taa już to widzę-"panie doktorze niech pan mi spojrzy do środka bo mam luzy w macicy i może dałoby się coś z tym zrobić? " 😮 😮 no i zamiast na poporodowej to bym mnie przewieźli na psychiatryk 🤪 🤪

Słuchaj słyszałam że doktor Lubicz z Klanu jest dobry w operacjach plastycznych to może się do niego na konsultację wybierz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Kozinka to się na pewno macica powiększa a jak dzidzia urośnie to wypełni luki i będziesz miała święty spokój 😉

haha luki 🤪 🤪 no to mam nadzieję,że drugie dziecko dorówna pierwszemu i wypełni te luki 🤪 Klaudię miałam na 54cm i 3570g. a Twoja Patrycja ile miała?

53 cm i 3390 g więc porównywalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
🤪 🤪 luzy na kierownicy 😁 😁

no bez jaj ale mam uczucie jakbym miała wyciągnięty wór a nie macicę w brzuchu 😁 to przecież dopiero 2 ciąża a nie 10 żebym tak się czuła 😠 😠 😠 bije mi na dekiel chyba przez tą pogodę 😮



to za pewne maluszek Ci ją rozciąga i mówi matka nie siadaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Lecę spać .... Jutro znowu ciężki dzień .. przyjezdzaja podłaczyć prąd
no i zakupy - farba , folie malarskie .... blablablabla i takie tam 😮

DObranoc dziewczynki 🙂 słodkich snówww 😘 😘 😘


dobranoc mamita 😘 i luźna łyda 😁 pamietaj :P nie kłocić się bo nie warto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Anett gratuluje synusia 🙂)
sama nie moge się doczekać, kiedy się dowiem 🙂

Zjadłam cały wagon owocowych mentosów.. i coś mi niedobrze.. a tak mi skubaniutkie smakowały, że mąż tylko jednego mi skradł, reszte sama wtryniłam :P



ja dzisiaj chyba jakaś dieta bo nic nie ruszyłam poza jogurtem i 2 batonikami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
ups.. ja to tak nie moge.. jak za mało jem mam od razu torsje 😞
musze skubać co jakiś czas coś do jedzonka.
Torsje i wymioty mnie wykończą 😞


współczuję 🤨 🤔 😮

ja na szczęscie tego nie przechodziłam...

idę spać dobranoc konczity 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...