Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no typowo jak siostra 😁 ale to dobrze 😁

ja zjadłam kisiel truskawowy i znów mnie ciągnie do owsianki idę ugotowc i na TV wejdę pózniej 🤔

ja mam cytrynowy 😁
moja mała wyspała się,wstała pare minut po 18 i teraz zamiast brać się do spania jak to o tej porze to tej się na tańce wzięło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
no typowo jak siostra 😁 ale to dobrze 😁

ja zjadłam kisiel truskawowy i znów mnie ciągnie do owsianki idę ugotowc i na TV wejdę pózniej 🤔

ja mam cytrynowy 😁
moja mała wyspała się,wstała pare minut po 18 i teraz zamiast brać się do spania jak to o tej porze to tej się na tańce wzięło 😁


Ooo to czeka cie dlugi wieczor zanim mala usnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no aż za bardzo Ci zjechały te kg ale takie są uroki karmienia cycem 😁

moja kuzynka odstawiła bo by niedługo w anoreksje wpadła schudła chyba z 20 kg i po ciązy miała 43 kg ;/ przy wzroście 170wiec helloł 😁 ja tam na swoją wagę nie narzekam chociaż mam lekką niedowagę 😁 teraz mi się wyrównało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przy 45kg powiedziałam dość i zaczęłam dokarmiać a potem zanikł mi pokarm bo mniej ssała 🙂 i nie temu,że nie chciałam,bo chciałam jak najdłużej tylko po prostu bardzo źle się czułam i byłam słaba ☺️ a teraz bym chciała po porodzie stanąć na 55kg bo za pierwszym razem zaraz po porodzie miałam 50kg i od zawsze za szczupła byłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie w Legnicy burza, kto widział burz ę w styczniu, w dodatku leje deszcz- piękna jesień tej zimy nie ma co.
Jutro do lekarza, zobaczę mojego bobaska i może pokaże to co ma między nóżkami 😁
Poproszę o zdjęcie malucha bo niema ani jednego 😞
a ja czekam na męża aż wróci z siłowni, ma wstąpić do teściowej-dziś zrobiła pizzę więc wiem co na kolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie wróciłam z psem myślalam ze pofrunę z wiatrem taki huragan ;/ trzeba uważać ,żeby z gałęzi nie dostać ;/ masakra 😠 no ja teraz nie dostałam zdjecia bo wpiął sobie oby dwa w kartotekę ale kochająca ciocia powiedziała ,że mu je wypnie 😁 więc przy nastepnej wizycie je dostane 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam nadzieje ze jutro tez jakies zdjecie dostane 🙂 Na pewno bede wolac 🙂
Ja juz wykapana wysmarowana balsamem i mnie tak wypchnelo na wieczor ze szok :P Caly dzien prawie brzucha nie widac a na wieczor balon. Maly/a chyba inaczej sie ulozylo i efekt widac. Teraz pije mleko poczytam co i jak i spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój lekarz jest wszem i wobec ogłaszany jako bardzo dobry lekarz,ale,że chodzę do niego na NFZ a nie prywatnie to zdjęcia żadnego nie mam,ale spróbuję go poprosić na następnej wizycie 😜
Nenia,Kasia i Wiola chyba Wy trzy macie jutro wizyty 🙂 jak się pomyliłam lub kogoś pominęłam to przepraszam 🙂 no więc wszystkiego najlepszego z okazji piątku 13-ego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
mój lekarz jest wszem i wobec ogłaszany jako bardzo dobry lekarz,ale,że chodzę do niego na NFZ a nie prywatnie to zdjęcia żadnego nie mam,ale spróbuję go poprosić na następnej wizycie 😜
Nenia,Kasia i Wiola chyba Wy trzy macie jutro wizyty 🙂 jak się pomyliłam lub kogoś pominęłam to przepraszam 🙂 no więc wszystkiego najlepszego z okazji piątku 13-ego 🙂


Oby byl szczesliwy bo jutro ta zla rocznica z tamtego roku ale phi bedzie dobrze. Ja do lekarza na NFZ chodze i jedno zdj dostalam za darmo a teraz pewnie zaplace z 5 zl ale co tam wazne by dal. Nie odpuszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
kozinka napisał(a):
mój lekarz jest wszem i wobec ogłaszany jako bardzo dobry lekarz,ale,że chodzę do niego na NFZ a nie prywatnie to zdjęcia żadnego nie mam,ale spróbuję go poprosić na następnej wizycie 😜
Nenia,Kasia i Wiola chyba Wy trzy macie jutro wizyty 🙂 jak się pomyliłam lub kogoś pominęłam to przepraszam 🙂 no więc wszystkiego najlepszego z okazji piątku 13-ego 🙂


Oby byl szczesliwy bo jutro ta zla rocznica z tamtego roku ale phi bedzie dobrze. Ja do lekarza na NFZ chodze i jedno zdj dostalam za darmo a teraz pewnie zaplace z 5 zl ale co tam wazne by dal. Nie odpuszcze

z tego co ja słyszałam to mnie badanie ktg będzie każdorazowo kosztowało 15zł 😮 w pierwszej ciąży też chodziłam na nfz i nie płaciłam nic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamuśki 🙂

ostatnio rzadko tu jestem - nie mam czasu....
za duzo bieganiny 🙂 ale jak obiecalam bede sie starała coś skrobać 🙂
Dzisiaj mialam wizytę... no i syn potwierdził sie dzisiaj na usg 🙂 Będzie Olaf 🙂
Waży 180 gramów, a zmierzyc to juz sie nie dał bo się skulił 🙂
Jesli chodzi o zdjecia to mój lekarz nie ma drukarki w gabinecie 😠 😠 😠
Tak to jest wszystko o.k. oprócz tego że wczoraj o 5 tej rano wymiotowałam , i tak sobie wisiałam na kibelku, a wieczorem dostałam gorączki 🤢 Gorączkę jakos zbiłam apapem, ale rano polecialam do lekarza rodzinnego i wyglada to na zatrucie pokarmowe ... 🤢 🤢 🤢
No jest to całkiem mozliwe , przedwczoraj bylismy w Macu i zjadalam 2x pikantne kurczakburgery i popilam shakiem ( takie tam ciazowe zachcianki ) 😉 😉
Teraz juz czuje sie oki, tylko caly czas łaze zmeczona 🥴
Ta przeprowadzka mnie wykancza a gdzie tam koniec dziennie jezdzimy po sklepach 🤔
jutro znowu do ikei i skrecanie mebelkow ... Mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu skonczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mi daje po każdej wizycie mimo tego ,że chodzę do niego na NFZ a teraz nam położna przerwała badanie i nacisnął raz na druk a nie 2 i wpiął sobie a mi nie dał ale to zdjecie z kartoteki będzie wypięte wiec się nie martwie 😁 małego pooglądam sobie na 4D i też mi starczy mogłabym go ogladać codziennie jutro idę do rodzinnego rano może mi jeszcze da na poniedziałek zwolnienie bo nie chce mi sie isc do pracy i zwalniać się wczesniej bo na 14 wizyta na drugim końcu poznania wiec z pracy bym musiala wyjść po 12 wiec nie bardzo mi się usmiecha a od wtorku moze już dostane zwolnienie od gina nie wiem co mam robic czy iść do rodzinnego czy czekać na poniedziałek ale jak mi nie da to bede musiala znowu pokryc urlopem bez sensuuuu 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...