Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny!

Ja byłam wczoraj u ginekologa, jako ze ostatnia miesiaczke mialam 27.08 jestem w piatym tygodniu.
Mialam robione usg i jest na nim pecherzyk zolciowy.
Zastanawiam sie tylko dlaczego lekarz wrecz zakazal mi brac jakiekolwiek witaminy-do konca 3ego miesiaca tylko kwas foliowy...
Nastepna wizyte mam za miesiac.

A i doktor mi powiedzial ze to ze jest pecherzyk wcale nie oznacza ze muysze urodzic to dziecko, bo czesto dochodzi do poronien....
Co o tym myslicie... tak sie martwie to moja pierwsza ciaza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 🙂 czy mogę do Was dołączyc?? Co prawda zaczęłam pisać na forum majowym ale po dzisiejszej wizycie okazało się że bedę raczej czerwcówką..... 🙂 termin na 2 czerwca 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta gratulacje 🤪 🤪 🤪

Ja tez narazie oprocz kwasu foliowego,witaminy D i wapnia, ktore sa w 1 tabletce nie biore nic. Zapomnialam sie dzisiaj zapytac mojej gin o te witamiony bo nie pamietam jak bralam w poprzedniej ciazy.

Tak wogole to masz lekarza debila i na Twoim miejscu juz bym do niego nie wrocila. Przeciez wiadomo, ze czasem dochodzi do poronien ale nie az tak czesto, zebys teraz myslala ze Ciebie to tez spotka, kretyn po prostu.... ciesz sie ta ciaza i nie zamartwiaj sie tak! 🙂

Witaj Niunia!!! Fajnie, ze jest nas coraz wiecej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia pewnie ze mozesz 🙂

Ja mialam ostatnią miesiaczke 29.08. Sprzet najlepszy, bo to najlepszy szpital w wielkopolsce. moze sie po prostu w innym miejscu zagniezdzil i nie widac...
Ciesze sie z Waszych pecherzykow żółtkowych , a nie żolciowych 😉 ale jakos tak mi przykro ptzy okazji...

Ja nie bralam cala ciaze zeszla rowniez zadnych preparatow witainowych, jesli jestes zdrowa, dobrze sie odzywiasz to po co?? Niby te leki sa przebadana, ale tak naprawde nie wiadomo czy nie maja jakiegos wplywu na ciaze.. tymbardziej, ze nazywane sa one suplementami i nie wykonuje sie na nich tylu testow co na lekach na recepte...

A do do poronien... no nietsty zdarzaja sie one u dosc sporej liczby kobiet... ale poki co nie ma sie co stresowac na zapas... tez uwazam, ze bezsensu Cie nastraszyl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku biedna Sandra byle się wszystko dobrze skończyło 😞 😞 trzymamy kciuki aby tak było!! Jest pod dobrą opieką to na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Jak się dziś czujecie mamusie?? Ja o dziwo dobrze 🙂 Choć na razie nie mam co narzekać na mdłości bo na razie mnie dość omijają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Sandroos trzymamy kciuki, zeby wszystko skonczylo sie dobrze! Daj nam znac co i jak w miare mozliwosci.

Niunia czuje sie swietnie, czasem mam skurcze ale moja gin powiedziala ze to normalne na tym etapie ciazy. Niektore kobiety tak czasem maja, chociaz w pierwszej nie bylo takich objawow 🤨 no i podobno jestem nie do zniesienia ale to pewnie hormony 😜 😜 😜 😜

Ile macie lat dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam często takie pobolewania w dole brzucha, ale to ponoc normalne! 🙂 A co do humorów to mój mężuś też mówi że jestem nieznośna 😁 no ale cóż zachciało mu się znów dziecka to niech cierpi 😁 😁 To będzie nasze drugie dziecko, w marcu tego roku urodziłam córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cichutko 🤔 Pewnie wszystkie śpią bo dziś taki dzień, ja bym cały dzień przespała gdybym małego dziecka nie miała 😁 Macie może jakieś wieści od Sandry? Mam nadzieję że u niej wszystko w porządku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie!!!
GRATULUJĘ FASOLEK!!
ja od jakieoś czasu wiedziałam,że jestem w ciąży,to moja druga,pierwszą córeczkę urodziłam w lipcu 2010 a teraz test ponownie pokazał dwie kreski 😉
niestety męczą mnie nudności,nabrzmiały brzuch i piersi,no trochę lepiej znosiłam początki pierwszej ciąży ale cóż,minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytajac serce mi peka 😞( po raz drugi przezywam strate ciazy 😞
obecnie jestem w domu i czekam na krwawienie, robilismy wszystko zeby utrzymac ciaze jednak nie wyszlo.. 😞
obwiniam siebie i caly swiat...

Dzis jak wrocilam pow, nadii ze nie moge jej nosic.. a nadia na ro: bo mama ma dzidzie w brzuszku... pokaz...
mowie ze nie mam.... i rycze
anadia mama nie placz!!!

Sorki laski..na pewno bede zagladac raz po raz... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
czytajac serce mi peka 😞( po raz drugi przezywam strate ciazy 😞
obecnie jestem w domu i czekam na krwawienie, robilismy wszystko zeby utrzymac ciaze jednak nie wyszlo.. 😞
obwiniam siebie i caly swiat...

Dzis jak wrocilam pow, nadii ze nie moge jej nosic.. a nadia na ro: bo mama ma dzidzie w brzuszku... pokaz...
mowie ze nie mam.... i rycze
anadia mama nie placz!!!

Sorki laski..na pewno bede zagladac raz po raz... 🙂


Jeju Sandra tak strasznie mi przykro 😞 😞 😞 😞 😞 Nie wiem co przeżywasz bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale mogę się tylko domyślic 😞 Wiem że teraz Ci bardzo ciężko ale pamiętaj że masz kochaną córeczkę i to dla niej musisz życ a drugie maleństwo na pewno niedługo się pojawi! Trzeba w to wierzyc..... I nie wolno Ci się obwiniać bo to NIE jest Twoja wina absolutnie!!!!!!!!! Głowa do góry choc wiem że łatwo tak mówić!!!
I zaglądaj do nas jeszcze 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...